Įkraunama...
Įkraunama...

Balkonai

1 tema
user posted image
Atsakyti
user posted image

Mažas, spalvotas balkoniukas smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas užmatėte, kur yra pirkti vazonų laikiklių, kurie nesigręžtų į sieną, o užsikabintų ant turėklo?
Atsakyti
QUOTE(wenus @ 2009 04 15, 22:47)
Gal kas užmatėte, kur yra pirkti vazonų laikiklių, kurie nesigręžtų į sieną, o užsikabintų ant turėklo?

Mačiau Senukuose smile.gif
Atsakyti
Thome Philips pasiziurekite, ten visokiu laikikliu vazonu buna.
Atsakyti
Aš nusprendžiau savo balkoną panaudoti iš praktinės pusės, gyvenu vieno kambario bute, todėl darbo kambariui nebėra vietos, įstiklinau balkoną, nutinkavau, išdažiau sienas, perkėliau žaliuzes nuo kambario lango ir turiu darbo kambarį smile.gif Dabar labai džiaugiuosi, nes šviesu ir malonu dirbti prie kompiuterio smile.gif Spalio mėnesį kraustysiuos atgal, nes nėra grindinio šildymo ir stacionaraus apšvietimo, tačiau tai ne bėda, nes būstas laikinas, nenoriu per daug išlaidauti smile.gif
user posted image

Kambario žaliuzės buvo šiek tiek trumpesnės balkonui, štai kaip ištaisiau šį trūkumą smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2009 04 27, 10:11)
nutinkavau, išdažiau sienas, perkėliau žaliuzes


Pati? blush2.gif Gal kiek kvailais skambantis klausimas, bet turiu DIY geną, tai svarstau kiek eilinis mirtingasis gali padaryti be meistrų pagalbos... ax.gif

O idėja tai išties super thumbup.gif Tik gaila, kad žiemot ten neišeina..
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2009 04 27, 19:30)


įstiklino meistrai, nutinkavo ir išdažė vyras, aš tik grindis išdažiau, bet būčiau darštesnė tikrai pati būčiau ištinkavusi, netgi geriau, kruopščiau būtų buvę smile.gif Rytoj galėsiu kainą parašyti kiek kainavo balkono įrengimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(venita @ 2009 04 27, 19:30)
Tik gaila, kad žiemot ten neišeina..


labai norint, galima įrengti grindinį šildymą ir stacionarų apšvietimą, mačiau yra pirkti šildymo vamzdelių paklotų, nesunkiai galima iškloti ir užpilti betonu. Tik sudėtingiau su apšvietimu, reikėtų atvesti elektrą iš kambario, sugadinti kambario remontą rolleyes.gif

Gal kam nors bus įdomu, mano balkono įrengimo kaina 150,18 Lt (dažai sienoms, dažai grindims, volelis, rankena voleliui, teptukas, tinklelis, kampai su tinkleliu, gruntas, tinkas, glaistyklės) smile.gif
Atsakyti
Ikeliu ir as balkono nuotraukeliu. Gal kas koki patarima dar duos blush2.gif biggrin.gif Kazko man jame tuksta, tik nezinau ko biggrin.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(wenus @ 2009 05 05, 11:05)
Ikeliu ir as balkono nuotraukeliu. Gal kas koki patarima dar duos blush2.gif  biggrin.gif Kazko man jame tuksta, tik nezinau ko biggrin.gif

Trūksta gėliųųų smile.gif
+kelių kėdučių (krėsliukų)+staliuko+šeimininkės, patogiai gurkšnojančios rytinę kavutę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 05 gegužės 2009 - 10:14
QUOTE(Kashaya @ 2009 05 05, 11:13)
Trūksta gėliųųų smile.gif
+kelių kėdučių (krėsliukų)+staliuko+šeimininkės, patogiai gurkšnojančios rytinę kavutę biggrin.gif

biggrin.gif geliu nebus, uzteks darzoviu vazonuose (jei kas uzaugs) biggrin.gif Nepatinka pekrauti balkonai.
O kokiu nors balduku tikrai reikia, tik nesumastom kokiu verysad.gif Turejom dvi kedes, bet be vaidzo atrode + uzeme daug vietos verysad.gif Baisu vel kazka pirkti, tas balkonas toks mazutis, kad neizivaizduoju ar yra pirkti kas tinkamo tokiems nedideliems balkonams. Norisi ir siek tiek vietos, ir baldu.
Kas turit mazus balkonus, kaip spendet panasia problema? unsure.gif
Atsakyti
na i toki nedideli balkona reiketu labai nedideliu keduciu arba vieno kokio patogaus pinto kreslo ir kuri nors kampa. arba isvis nieko nedekit, tik zinoma truksta balkone ryskiu spalvyciu, kurias suteikia geles smile.gif zinoma vaizda pagyvins ir uzaugusios darzoves
Atsakyti