Įkraunama...
Įkraunama...

Šildomos grindys

(Pasidarem vandeniu sildomas vonios grindis - kaifas nerealus ir nebrangus . )
Juku, papasakok brangioji apie si dalykiuka, nes jau greitu laiku priartesim prie vonios remonto ir norisi zinoti yvairiausius patarimus ir atsiliepimus. Esu girdejusi tik apie elektrini grindu sildyma, o cia kaskas naujo :smile.gif Kiek visa eksploatacija dabar atsieina? Ar vonia pas jus didele ar standartine? :-*
Atsakyti
Dėl šildomų grindų nuo vandens-o jei tiksliau tai nuo gyvatuko:    galiu pasakyti tiek -tai yra nelegalu wink.gif wink.gif wink.gif
Turiu konkretų pvz. Mano draugė nusipirko butą, kurio vonioje tikios grindys jau buvo padarytos.Ir ką- vieną dieną atiena kažkokie to pensininkų namo " viršininkai"( ten bendrija- tai va- namo pirmininkas) ir pasako, kad už tas grindis reiks papildomai mokėti kaip už 2 gyvatukus (apie 60-70lt +)
Tai tik vienas iš paskutinių pvz, o šiaip žinau atvejų, kai užskundus panašiems žmegeliams kaip vat tokie pirmininkai, kai kam teko ir baudas mokėti...  :o ohmy.gif tai tikrai nelegalu ir tipo nesaugu.
Tai girdėdama, galiu pareikšti savo nuomonę-norint šildomų vonios grindų , geriau dėti tą elektrinį tinklelį.O tai dar ir patogu- nori šiltų grindų- įsijungei ir šiltos, nebūni namuose- nereikia šildyti išjungi ir partaupai... wink.gif wink.gif
Vat gal geriau saugiau daryti, juk ne vieniems metams tai.O nuo gyvatuko gal ir džiaugsies šiluma už dyką, bet nežinai kas bus po kurio laiko...Ar neateis koks pirmininkas tau moralų skaityti arba lieps pašalinti tai-jei nori išvengti baudų  :-/
Atsakyti
Na jau ne-jokiu nelegaliu programu wink.gif Mano vyrelis teisininkas tikrai to neleisssss ohmy.gif O gal kas zino kiek tos elektrines sildomos grindys su visu sudejimu kainuoja (nedidukei vonei-standartinei Vilniaus daugiabucio)
Atsakyti
Nežinau mamusiuka kiek kainuoja, bet kažkurioj "Baltojo katino svetainės" laidoj buvo kalbama apie tai, tai kad pamenu, sureagavau kad ten visai nebrangu ir verta tai daryti.
Labai gailiuosi, kad mes darydami prieš metus remontą to nepadarėm, daug jaukiau būtų išlipti iš dušo kabinos  :smile.gif
Todėl dabar susiradom ir nusipirkom kompaktišką ir gražų elektrinį šildytuvą  ;) Pakabinom jį ir šildom vonią , kad nebūtų baisu pašiurpusį vaiką iš vandens ištraukti...Ech ... būtų šildomos grindys to nereikėtų :-/
Atsakyti
As irgi labai noriu tu elektra shildomu grindu. Pas mus butas shaltas, taigi visai praverstu. O del vandeniu shildomu grindu, tai viskas priklauso nuo to, kur prijungsi - jei iki skaitliuko, tai viskas legalu, vanduo suks skaitliuka ir mokesit papildomai uzh vandeni, o jei uzh skaitliuko, tada moket nereikes, o tai yra nelegalu.
Dar viena man labai aktuali problema - kaip saugote sienas nuo mazhu vaiku? Ka darote su koridoriu sienomis?
Atsakyti
Kas del elektra sildomu grindu, mielos ponios, nesu tikras, bet siulyciau pasidometi tokiu klausimu, kuri kazkur esu girdejes: irengus elektra sildomas grindis, negalima ant ju skalbimo masinos statyti, mat ten kazkas su elektro magnetiniais laukais susije ir sako kad zudo skalbiankes. Negarantuoju, kad tiesa, tiesiog kazkada girdejau :-)
Atsakyti
QUOTE
Na jau ne-jokiu nelegaliu programu wink.gif Mano vyrelis teisininkas tikrai to neleisssss ohmy.gif O gal kas zino kiek tos elektrines sildomos grindys su visu sudejimu kainuoja (nedidukei vonei-standartinei Vilniaus daugiabucio)



Paziurek https://www.devi.lt sia svetaine ir reklamavo baltojo katino svetaineje smile.gif ten viskas smulkiai aprasyta
Atsakyti
Pas mus buvo atejes elektrikas, kuris des sildomas grindis vonioje ir skalbykle pajungines, tai nieko nesake kad grindys kenkia skalbyklei. Reikes paklausti. O kaina sildomu grindu tai mazdaug 2 kv.m. apie 500 Lt, cia as grubei, bet galima ir uz 400 Lt susitarti su elektrikai, jie turi nuolaidu ivairiu parduotuvese. Mes desime tik prie vonios, kraiukles ir toleto, o ten kur skalbykle ir spntos tai nusprendem nedeti.
Atsakyti
Kas turit šildomas grindis patarkit, ar labai jau jos naudingos ?
Ir kur jas dėti: Vonioj, virtuvėj, koridoriui? Girdėjau, kad miegamam nepatariama.
Atsakyti
Man atrodo, kad jau buvo panaši tema g.gif

Miegamuosiuose tikrai nepatartina, mes dėjomės visam pirmam namo aukšte ir antro aukšto sanmazguose. Tačiau kol kas ten negyvenam, tai iš patirties nieko pasakyti negaliu. Teoriškai šildomos grindys labiau sausina orą, todėl reikia naudoti drėkintuvą; esu skaičiusi, kad, medikų nuomone, žmogaus organizmui nėra įprasta iš nuolat apačios kylantis ir gleivinę dirginantis šiltas oras, ir kad tai gali susilpininti imunitetą. Dar - kad ilgai (na, turbūt kokį 10 metų rolleyes.gif ) gyvendami būstuose su šildomomis grindimis žmonės pradeda skųstis nuolatiniu kojų tinimu, sąnarių ligomis ir pan.

Bet čia tik teorija, praktiškai išbandysime po kelių mėnesių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eku: 15 rugpjūčio 2005 - 09:59
Ačiū Eku už nuomonę mirksiukas.gif
Ieškojau aš tos temos prieš paskelbdama šitą, ale , kad neradau blush2.gif
Atsakyti
Pas mus yra sildomos grindys visame bute jau 10 metu ir nesiskundziu, labai gera, kai nereikia su vilnonem kojinem vaikscioti.
Atsakyti