Įkraunama...
Įkraunama...

Šildomos grindys

Pas mus sildomos grindys vonioje thumbup.gif ziema labai gera islipti is duso ir vonios ir nereikia tiprnti ant pirstu galu ant saltu plyteliu. biggrin.gif Manau sildomos grindys gerai ten, kur plyteles, o kitur nemanau, kad butina.
Atsakyti
Pas mano tėvus šildomos grindys. Sudėjo vonioje, virtuvėje, koridoriuje ir gyvenamąjame kambaryje. Oi fainumėlis. Aš labai už tokias grindis thumbup.gif , ypač vonioje thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mes dabartiniame name būtinai šildomas grindis darysime visur, kur bus plytelės, nes anksčiau šildomos grindys buvo tik vonioje ir virtuvėje. Šį kartą tokios klaidos nedarysiu. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja sildomu grindu irengimas? Kvadratinio metro, ar pvz. didesnis plotas labiau apsmoka, nei mazas?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2005 08 17, 13:30)
O kiek kainuoja sildomu grindu irengimas? Kvadratinio metro, ar pvz. didesnis plotas labiau apsmoka, nei mazas?


Jei tiksliai atsimenu, tai mes už 50 kv.m. mokėjom apie 8 tūkst. Čia dar be plytelių.
Atsakyti
mums skaičiavo už 10kv m - 1000lt
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 18, 11:17)
mums skaičiavo už 10kv m - 1000lt


Niu jo,už kvadratą 100Lt - mums irgi taip pat skaičiavo rolleyes.gif
Bet mes tik vonioj dėjomės ax.gif
Atsakyti
čia su betonavimu rašote ar be? ir kokios-elektrinės ar vandens? Tik vamzdžiai, ar su visu valdymu?
Atsakyti
Aš už šildomas grindis 4u.gif bet kai pagalvoju, o jei po grindimis (kiek žinau vamzdžius užbetonuoja) prakiurs koks vamzdis, tai reiks išrinkti grindis išlaužti betoną ir ieškoti kur tas vamzdis sutruko ar keisti visą vamzdį schmoll.gif Tai kol kas aš galvoju apie radiatorius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 08 18, 12:47)
čia su betonavimu rašote ar be? ir kokios-elektrinės ar vandens? Tik vamzdžiai, ar su visu valdymu?


Pas mus buvo su betonavimu 9bet be plytelių), vandens sistema, viskas su visu valdymu (kolektorius, siurbliai ir pan.), išskyrus katilą, kurį turėjome.
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2005 08 18, 14:07)
Aš už šildomas grindis  4u.gif  bet kai pagalvoju, o jei po grindimis (kiek žinau vamzdžius užbetonuoja) prakiurs koks vamzdis, tai reiks išrinkti grindis išlaužti betoną ir ieškoti kur tas vamzdis sutruko ar keisti visą vamzdį  schmoll.gif Tai kol kas aš galvoju apie radiatorius unsure.gif



Tai kad tie vamzdžiai plastikiniai ir kelių sluoksnių, nemanau kad jie sutruks.
Atsakyti
tie žmonės, su kuriais aiškinausi, sako, kad kalbos apie trūkinėjančius vamzdžius iš tų laikų, kai nebuvo armuotų keliasluoksnio plastiko vamzdžių. Dabar, esą, tokios bėdos negresia.
Atsakyti