Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

Mano vaikučiai miega dviaukštėje lovytėje, mažoji nuo 2 metukų, antrame aukšte nevyksta jokie žaidimai, nes tai vyresnėlio erdvė, jis ten skaito, ilsisi.. nė karto nebuvo jokių bėdų ar nelaimių su susitrenkimais.
Žinoma, aš ir neleidžių dūkti lovoje, tad vaikai jau įpratę ir žino kad negalima.

Patariu lovyte geriau gamintis pagal užsakyma, tuomet ir laiptukus padaro tankesnius, ir pasvirimą galima pasirinkti, ir tvirtesnė man atrodo tokia lovelė (žinoma kaina manau kiek didesnė gautųsi, bet patikimiau gal (?) )
Atsakyti
Ir pas mus dviaukštėje miega,jau 1,5 metų.Darėmės pagal užsakymą,bet aukštesnė daug nei įprastai.Labai bijojau aš.Kadangi nebuvo kitos išeities,tik dviaukštei vietos.Miegojome penkiese vienam nedideliam kambary... Dabar persikėlėm,dukra turės savo kambarį po kurio laiko,tai atliks antras aukštas,liks keturmetis,manau,jam bus 5 gal jau suėję,o gal ir ne,tai į antrą aukštą bijosiu leisti,dukrą- išdrįsau ,tik 7 metų leisti miegoti ten.Tai va,bus problema po metų,nes dvimetukas tuomet pirmame aukšte drąsiai miegoti gali,o vos penkių metų vaiko-bijosiu leisti į antrą blush2.gif ax.gif
O šiaip gyvenimas vyksta taip-antrame tik miegama,nieko daugiau,labai retai dukra paskaito ten,jai jau 9 tuoj.O keturmetis(o buvo ir trimetis) ir metinukas net minties niekad neturi lipti į antrą aukštą... tokia tvarka pas mus ,griežta,taisyklių nelaužo.Gal vaikai tokie,nžn biggrin.gif Kažkada paprašė,leidau pabūti 10 min ir viskas,dar prašė kitą kart,sakiau ne,užtenka,jau pamatei kas ten yra biggrin.gif .Net užlipti nemoka gerai biggrin.gif

Pas seserį 4 vaikai, dviaukštę turi,tik žemesnę daug...ir visi kabarojasi ten,neklauso,lipa,krenta,stojasi.Lipa net ten,pro kur neina užlipti.Kopėšios seniai nulaužytos,užsilipa per kitą galą. doh.gif Vyriausiam 7,mažiausiam du metai.Tokie neklaužadukai.Aš tokiu atveju bijočiau.Arba lazdą laikyčiau tvirtai g.gif

Žodžiu,nuo vaikų lb dar priklauso šitas reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 24 balandžio 2015 - 21:09
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 23, 16:49)
O kieme ant karstykliu saugiau?
O begant kieme saugiau?
Tas pats karstas mamos puodelis, jei bus neprieziura, gali baigtis blogai.

Na matote-neurologiniame daznai guli vaikai,kurie nakti iskrito is 2 lovos auksto sad.gif.
Mes tai nupirkom 2a.lova kai dickiui buvo keli menesiai.Planavom,kad kai paaugs-miegos 1a.,o po to kai gims antras-dickis antrame,o maziukas pirmame.Tai ka galiu pasakyti blush2.gif -dickis niekada nemiegojo 2a.,nes jis naktimis bludija-staigiai pasoka is lovos,eina i wc,o kartais ir siaip .Tai kaip gali jam leist miegot 2a.
Na,bet jis jau seniai turi kita lova(nes jam jau virs 10m.),ir miega joje.Mazoji naudojasi 2a.lova,is pradziu miegodavo 1a.,o 2a."miegojo" jos zaislai,o dabar apsikeite vietoomis,1a.zaislai,o ji 2a.Ji nebludija ir gali miegot 2a.

O siaip tai jei yra visai mazu vaikuciu-tai pavojinga 2a.lova.Gerai jei tas maziukas klauso,o jei zodis "negalima" jo ausiai nepriimtinas. g.gif . doh.gif Pas giminaiti visada budavo uzbarikaduotas uzlipimas i lovos 2a.Bet kazkuris is didesniu vaiku kazka eme is tu barikadu ir uzmirso padet atgal.Rezultate maziukas 1,5m.uzlipo ir stacia galva dejosi zemen nuo 2a. verysad.gif Mama tuo tarpu virtuveje gamino pietus.

Zodziu reik ziuret pagal vaikus.
Atsakyti
Sveiki o gal kas turit tokio tipo lovytes

user posted image

Kokiame aukštyje žemiausiai galime daryti ta antra aukšta Man atrodo kad sita yra saugesne ir labiau patinka nei 2 aukštų
Atsakyti
Jau nebesinori vėl apie tą saugumą, bet vis tiek paklausiu, kodėl ji jums atrodo saugesnė? g.gif kad iš žemiau kristų?..

Dėl aukščio galvojant "ūkiškai" manau mažiausiai 40cm nuo apatinės lovos jei lova ilgesne nei vaikas, turiu minty kad po antru aukštu tik pedos arba is viso nepasiekia kojos ir mažiausiai 50cm jei virš kelių gaunasi, na kad sulenkus kelius nenusibalnotų.

O šiaip stalčiai laiptuose tai tikrai praktiškas ir geras dalykas, tik reiktų pasibandyt ir atkreipt dėmesį ar kokybiškas bėgelis, kad po to vaikams gerai pašokinėjus savaime neatsidarytu ir netaptų dar viena nelaimių priežastimi. Arba segti apsaugėles... Šiuo atveju galėtų stalčiai į laiptų šoną atsidarinėti, labiau erdvę po jais išnaudotų, man tos skylės dėžėms taip įdomiai žiūrisi... Turiu minty kad geriau uždengtų šoną pilnai, nes tos skylės tai vieta dulkėms kauptis...

QUOTE(ingulite @ 2015 04 26, 07:36)
Sveiki o gal kas turit tokio tipo lovytes

user posted image

Kokiame aukštyje žemiausiai galime daryti ta antra aukšta Man atrodo kad sita yra saugesne ir labiau patinka nei 2 aukštų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mano kambarėlis: 26 balandžio 2015 - 12:24
QUOTE(ingulite @ 2015 04 26, 08:36)
Sveiki o gal kas turit tokio tipo lovytes

user posted image

Kokiame aukštyje žemiausiai galime daryti ta antra aukšta Man atrodo kad sita yra saugesne ir labiau patinka nei 2 aukštų

Mes turim. Esu labai patenkinta. Na is lovytes nekrenta...bet pas mane mergaittes...gan ramios.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2015 04 26, 00:49)
Na matote-neurologiniame daznai guli vaikai,kurie nakti iskrito is 2 lovos auksto sad.gif.


Tai nera apsaugu? Bortelis zemas? Va to nesuprantu unsure.gif
As pati miegodavau dviaukstej.
Net ir gamindama vienaukste padariau salia spinta, kuri 'sulipusi' su galvugaliu, todel padeda neiskristi, kad ir kaip smagu salia butu buve pastatyti grazia zema tombute.. Bet dabar yra saugu, nes mano sesiametis iskrenta. Tai vat, turi buti auksti borteliai dviaukstese.. Nes, jei neklystu, buna ir gana zemu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 26, 18:35)
Tai nera apsaugu? Bortelis zemas? Va to nesuprantu unsure.gif
As pati miegodavau dviaukstej.
Tai vat, turi buti auksti borteliai dviaukstese.. Nes, jei neklystu, buna ir gana zemu.


drinks_cheers.gif ir aš miegojau antrame aukšte, nesu nė karto iškritusi. o iš paprastos lovos be bortelių esu miegodama iškritusi. mano dviaukštė lova netgi neturėjo tarpo kopėtėlėms.
Atsakyti
QUOTE(Mano kambarėlis @ 2015 04 26, 12:21)
Jau nebesinori vėl apie tą saugumą, bet vis tiek paklausiu, kodėl ji jums atrodo saugesnė?  g.gif kad iš žemiau kristų?..



Kad iš žiemiau kris irgi pliusas Bet ta saugumą matau na ir laiptuose Labai nesaugios man tokios atrodo

user posted image

Manau net ir didesnis vaikas naktį lipdamas i VC gali nepataikyti kojyte ant kopėtėles ir nukristi. O ir pataline kloti žemiau yra lengviau




Papildyta:
QUOTE(jurgita112 @ 2015 04 26, 13:05)
Mes turim. Esu labai patenkinta. Na is lovytes nekrenta...bet pas mane mergaittes...gan ramios.


Gal kartais galite parodyti lovos foto blush2.gif
Papildyta:
Ir dar klausimas dėl lovos ilgio Pvz jai čiužinys 140*80 Miegos mergaite (dabar apie 90cm ūgis ) iki kada gali tikti iki kokiu 7 metu? o gal geriau 160*80 Kambarys nėra didelis vis mąstau kaip protingiau vaikus sutalpinti kad dar liktu vietos ir pažaisti
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2015 04 27, 09:45)

Ir dar klausimas dėl lovos ilgio Pvz jai čiužinys  140*80 Miegos mergaite (dabar apie 90cm ūgis )  iki kada gali tikti  iki kokiu 7 metu? o gal geriau 160*80 Kambarys nėra didelis vis mąstau kaip protingiau  vaikus sutalpinti kad dar liktu vietos ir pažaisti



Mano 8 metu mergyte dabar 133 cm. Brolio dukrytei tuoj bus 9 metu 145 ar 150 cm.80 cm man atrodo persiaura. Geriau 90 cm plocio lovyte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 27 balandžio 2015 - 08:56
QUOTE(ingulite @ 2015 04 27, 09:45)
Ir dar klausimas dėl lovos ilgio Pvz jai čiužinys  140*80 Miegos mergaite (dabar apie 90cm ūgis )  iki kada gali tikti  iki kokiu 7 metu? o gal geriau 160*80 Kambarys nėra didelis vis mąstau kaip protingiau  vaikus sutalpinti kad dar liktu vietos ir pažaisti

Net nesvarstykit 140 ilgio lovytės. Maniškis dabar metrinis vaikas, metai laiko miega ant 160*80 čiužinio. Nu norėčiau ir ilgesnės, ir platesnės lovytės. Aišku ilgio dabar pakanka, bet spėju iki mokyklos neištempsim, norėsis ilgesnės dėl patogumo. O dėl pločio, jis kadangi malasi nemažai miegodamas, būna vis atsitrenkia į šoninius pakėlimus. 10 cm manau šiek tiek to patogumo priduotų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 27 balandžio 2015 - 09:06
Dar labai domina staliukai kokius jus turite Mes dabar toki turim user posted image

Bet jo 2 vaikams permažai Galbūt labai plačiai piešia mano zuikiai nebent piestu ant vieno lapo tada telpa bet ir tai kojytėmis susispardo. Staliuko dydis 49*49
Žiūrinėjant nuotraukas labai patiko toks

user posted image
user posted image

Mums labai reikalingi stalčiukai nes dukryte vis ieško kur savo piešimo priemones susidėti Visose komodos stalčiukuose galiu jų rasti o taip turės savo vieta O dar ir pusbrolis turi tilpti prie to pačio staliuko nes ir ji pasodina piešti. Gal kažkas kažką panašaus turit Kad tilptu 3 vaikai Amžius 2-5metai ūgis 90-100 Labai reikalingi išmatavimai darysim pagal užsakymą todėl prieš tai neišeis pasėdėti ir išbandyti ar patogu. Labai svarbus aukštis staliuko kad nebūtu peraukštas o gal daryti auganti bet ar tokius su stalčiukais daro augančius.
Atsakyti