Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(_wHiTe RoSe_ @ 2015 02 04, 14:37)
Prasiau, bet nuo kainos padare nuolaida 0,50euro centu, ir dar plius uz 60 kv.m. plyteliu 6 maisai elastiniu kliju.

Cia gerai ar dar galiu paspausti? g.gif


O kitos parduotuves ne prekiauja tokiomis plytelemis?
Pasidomekite kitose parduotuvese, gal jie gali uzsakyti ir pritaikyti didesne nuolaida.
Atsakyti
Sveikos, noriu patarimo.

Pirmame aukste tualetui plyteles jau isrinktos: tamsiai melynos grindys, baltos plyteles ir dekoras antique plytelemis:

user posted image



Antrame aukste yra gan nemaza vonia, noretusi islaikyti panasu stiliu, ir niekur nerandu graziu plyteliu, ir aisku kad nebutu labai brangios. Nepatinka jokie rudi, smelio spalvos atspalviai. Kaip manote, ar tokia vonia butu jauki:

Panasios grindys, judos detales, medis. Ten kur kabyklos medines juodos ideciau kazka linksmiau pvzt raudona, medis. Vonios krastas nebus juodas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine: 08 vasario 2015 - 17:33
QUOTE(metine @ 2015 02 08, 17:02)


Panaios grindys,


Nezinau ar pades, bet.. Panasia (ne visai tokia) vizija turejau, radau grazias panasias plyteles ispaniskosplyteles.lt beeeet... viska paskaiciavus, perskaiciavus teko ieskot pigesnio varijanto ir nusipirkom is senuku sitas , kurios istikro atrodo sitaip smile.gif Kaina trigubai mazesne, nes pirkom per treciadienine senuku nuolaida. cia pasideliojau kaip atrodys, ateinancia savaite jau klijuos. Sienos vonioj baltos, viena juoda. Negaliu sulaukt kas is to mano "meno" gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 02 08, 18:27)
Nezinau ar pades, bet.. Panasia (ne visai tokia) vizija turejau, radau grazias panasias plyteles ispaniskosplyteles.lt beeeet... viska paskaiciavus, perskaiciavus teko ieskot pigesnio varijanto ir nusipirkom is senuku sitas , kurios istikro atrodo sitaip smile.gif   Kaina trigubai mazesne, nes pirkom per treciadienine senuku nuolaida. cia pasideliojau kaip atrodys, ateinancia savaite jau klijuos. Sienos vonioj baltos, viena juoda. Negaliu sulaukt kas is to mano "meno" gausis  ax.gif


Butent man tokiu ir reikia!!! tik labai keistai, atrodo foto kaip violetines, o realiai juoda su pilku rolleyes.gif sudejus, man ziauriai graziai atrodo. Beje, kuri siena pas jus juoda?
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 02 08, 17:35)
Butent man tokiu ir reikia!!! tik labai keistai, atrodo foto kaip violetines, o realiai juoda su pilku  rolleyes.gif  sudejus, man ziauriai graziai atrodo. Beje, kuri siena pas jus juoda?



Ir as labai bijojau violetiniu biggrin.gif Budama Vilniuje nusifotografavau gyvai, beje yra ir plyteliu turguj, bet per treciadienio nuolaida senukuose kaina geresne smile.gif Tada savam kaimuky su nuotrauka uzsisakiau, kad atveztu. Juoda siena bus galine (siauresne) kur vonia stoves. tarpelius pilkus manau darysiu, kad suristu baltas/juodas sienas ir grindis. Bet del tarpeliu dar pagalvosiu kai matysiu viska isklijuota. Jei esat Vilniuje, tikrai galit jas senukuose arba plyteliu turguj gyvai apziuret. Beje, net apziurejus nepastebejau ir gavus nustebau, kad jos dideles doh.gif lotuliukas.gif 40x40 viena atrodo kaip is keturiu smile.gif Maniau kiekvienas rastas atskira plytele smile.gif

is cia kilo mano ikvepimas, bet grindu paskui norejau tokiu bet dabartines manau visai neblogas kompromisas mano norams ir kisenei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 08 vasario 2015 - 17:47
QUOTE(it's not me @ 2015 02 08, 18:41)
Ir as labai bijojau violetiniu biggrin.gif Budama Vilniuje nusifotografavau gyvai, beje yra ir plyteliu turguj, bet per treciadienio nuolaida senukuose kaina geresne smile.gif Tada savam kaimuky su nuotrauka uzsisakiau, kad atveztu. Juoda siena bus galine (siauresne) kur vonia stoves. tarpelius pilkus manau darysiu, kad suristu baltas/juodas sienas ir grindis. Bet del tarpeliu dar pagalvosiu kai matysiu viska isklijuota. Jei esat Vilniuje, tikrai galit jas senukuose arba plyteliu turguj gyvai apziuret. Beje, net apziurejus nepastebejau ir gavus nustebau, kad jos dideles  doh.gif  lotuliukas.gif 40x40 viena atrodo kaip is keturiu smile.gif Maniau kiekvienas rastas atskira plytele smile.gif



As i plyteliu turgu, kaip ir i senukus, ermitazus, moki vezi ir pan uzejus gal po 5 kartus, todel labai maisosi plyteles doh.gif Uzbegsiu, gal ir man tiks, kad isgauti kazka pan. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 02 08, 17:27)
Nezinau ar pades, bet.. Panasia (ne visai tokia) vizija turejau, radau grazias panasias plyteles ispaniskosplyteles.lt beeeet... viska paskaiciavus, perskaiciavus teko ieskot pigesnio varijanto ir nusipirkom is senuku sitas , kurios istikro atrodo sitaip smile.gif   Kaina trigubai mazesne, nes pirkom per treciadienine senuku nuolaida. cia pasideliojau kaip atrodys, ateinancia savaite jau klijuos. Sienos vonioj baltos, viena juoda. Negaliu sulaukt kas is to mano "meno" gausis  ax.gif


kiek kvadratu jusu vonia?
as senukuose sias ir ALADIN esu nusiziurejusi, bet vyras priestarauja, kad labai mazins musu ir taip nedidele vonios zona (apie 4.5m2) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2015 02 08, 18:57)
kiek kvadratu jusu vonia?
as senukuose sias ir ALADIN esu nusiziurejusi, bet vyras priestarauja, kad labai mazins musu ir taip nedidele vonios zona (apie 4.5m2)  doh.gif


hmm.. net nezinau. Maza, standartinio buto sujungta su WC. Bijau ir as, kad mazoka, bet kadangi pakankamai sviesios, tai uzsimerkiau i tai ir darau kaip noriu smile.gif Dabartine panasi, gal dar mazesne ir tamsiai isklijuota buvo, o ateje nuomininkai stebejosi, kad didele biggrin.gif tai tikiuosi, kad nieko ten nemazins ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 02 08, 19:04)
hmm.. net nezinau. Maza, standartinio buto sujungta su WC. Bijau ir as, kad mazoka, bet kadangi pakankamai sviesios, tai uzsimerkiau i tai ir darau kaip noriu smile.gif Dabartine panasi, gal dar mazesne ir tamsiai isklijuota buvo, o ateje nuomininkai stebejosi, kad didele biggrin.gif tai tikiuosi, kad nieko ten nemazins ir viskas bus gerai smile.gif


Tai tada kvadratura bus panasi smile.gif
Jei neapsunkins labai, pasirodykit, kai plyteles isklijuos smile.gif As taaaaip ju noriu, bet kolkas vyro neikalbu niekaip biggrin.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad per kita savaite gal jau bus. Nors dabar isbetonuotos ten grindys, tai nezinau kiek jos dziut turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 02 08, 20:23)
Labai tikiuosi, kad per kita savaite gal jau bus. Nors dabar isbetonuotos ten grindys, tai nezinau kiek jos dziut turi smile.gif



Isbetonuotas grindis siulo laikyti iki 3 sav, nors realiai jos uzstingsta po 3 dienu, tik negalima dar labai sunkiu daiktu deti. Mes laikem kazkur per viduriuka- 1.5sav.

Musu vonia virs 7 kvadr irgi nera baisiai daug, norisi siltos, jaukios vonios, del to truputi bijau del to juodumo, bet manau balta spalva viska atzaidzia, plius jei medis ir kokia linksma detale gal visai ir nieko.

Dar man patiko tokia vonia, bet tokias grindu plyteles rasti be sansu, nebent derinti is atskiru:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine: 08 vasario 2015 - 20:52
Sveikos. Ruošiamės įrenginėti vonios kambarius ir norėčiau pasiteirauti kokios firmos geriau rinktis tuoletą. Ruošiamės dėti potinkinius rėmus ir pakabinamus tuoletus
Atsakyti