Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

beje dar sako,jei pilvas aukstai tai berniukas,jei zemai-mergyte 4u.gif cia irgi neaisku kiek tiesos smile.gif
[/quote]

galesiu pasakyt ar tai tiesa smile.gif nes mano pilvukas labai zemai yra. Laiko liko tik 2 sav. 4u.gif
o del tos formules tai... g.gif pastojimo menesiuka buvp mano gimtadienis, tai jei paskaiciuoju vienus metus, tai gaunasi, lyginis, o jei kitus, nelyginis, tai kaip suprast? g.gif
Atsakyti
oj tikrai nedaug jau tau liko parasyk ko sulaukete 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,bet jus man sakykite ka gali reiksti ginekologes pasakymas lyties 99%? as niekaip nesuprantu.... nestuke.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(msVeta @ 2009 08 27, 14:09)
sveikutes,bet jus man sakykite ka gali reiksti ginekologes pasakymas lyties 99%? as niekaip nesuprantu....  nestuke.gif  blink.gif  g.gif

reiskia, kad galutinai viska suzinosi, kai gims smile.gif
Atsakyti
QUOTE(msVeta @ 2009 08 27, 14:09)
sveikutes,bet jus man sakykite ka gali reiksti ginekologes pasakymas lyties 99%? as niekaip nesuprantu....  nestuke.gif  blink.gif  g.gif

100 procentu,niekur niekas negarantuoja biggrin.gif
Atsakyti
... rolleyes.gif ...uoj kaip mane kankina tas smalsumas, kas ten pas mane pradejo spurdeti vakar...po 4 dienu begsiu ehoskopo ir jau gal uzmatys ka slepia tarp kojyciu...visi teigia, kad bus mergyte, paziuresim kas cia teisus buvo...mano pilvukas toks smailus, atsikises pasidare, o oda lygi, net lyg pagrazejau ir visai nepykino...vieni prietarai su kitais pinasi...na jau greit bus aisku, kas tiesa ir kas mitas... ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
Mano pilvukas smailus toks, bet va auga sūnelis viduje ... Ir neberia nė kiek manęs tongue.gif
Atsakyti
Mano pilvelis buvo aukštai, manęs nepykino, nebėrė, pagimdžiau berniuką. Tiesa, saldumynų nenorėjau, labiau traukė rūgštūs obuoliai.
Atsakyti
Visi pozymiai rode kad bus berniukas,bet visi jie melavo-gime mergyte smile.gif .
Atsakyti
Aš ko gero pasitikėjau nuojauta. Visi kalbėjo, kad berniukas, bet kažkur giliai pati maniau kad mergaitė. Ir dabar jaučiu, kad niekada neturėsiu sūnaus, tik mergaites, kad ir kiek jų bus... tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti