Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų šukuosenos

kaip kerpate savo sūnus? ar skutat mašinėle trumpai, kas man labai nepatinka, ar prašote kirpėjų išgauti ką nors įdomesnio?

mūsiškis į kirpyklą eina be problemų. esame ir mašinėle 4 numeriu nukirpę, tačiau dažniausiai kirpėja kerpa žirklėmis. tik mane nervina - lyg ir paaiškinu, ko noriu, bet vis tiek dažniausiai išeina taip pat kaip visada g.gif

gal kas žinote įdomesnių kirpimų ar kas "madinga"? nes gatvėje tikrai pasitaiko pamatyti dailiai ir įdomiai apkirptų berniukų bet negaudysi mamyčių už rankos klausti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 12 vasario 2009 - 18:37
Mano dičkiui labiausiai tinka trumpučiai plaukai. Dažniausiai kirpėja kerpa žirklėmis ir po to padailina mašinėle. Kartais dar kokius nors raštus išskuta. Gale yra palikta uodegėlė, kuriai daugiau nei 2 metai lotuliukas.gif Retkarčiais kirpėja ją patrumpina, kad nebūtų nušiurusi. Uodegėlė gražiai raitosi. Močiutėms nepatinka. Vis įkalbinėja maniškį, kad lieptų kirpėjai ją nukirpti, bet vaikas nesutinka hihihi.gif
Man gražu kai berniukų plaukai ilgi, tačiau nevisiems tokie plaukai tinka. Ypač jei jie neprižiūrėti, nušiurę, susivėlę.
Atsakyti
na kadangi pati esu kirpeja, tai savo mazaji princa kerpu kaip tik noriu, smile.gif man kazkaip patinka eksperimentuoti, bigsmile.gif o ir vaikas noriai leidziasi, bigsmile.gif dabar auginame siek tiek ilgesnius plaukucius, nes pas ji labai grazios garbanos. Kol buvo mazesnis,labai sunku ji kirpti budavo, plaukai raitesi kaip pas avineli schmoll.gif net nebezinojau kaip susitvarkyti,tai tekdavo su masinele 2-3nr kirpti, bet aciu dievui dabar tos garbanos nebe tokios biggrin.gif labai norejau kasyte jam auginti,bet... verysad.gif vyras grieztai pasake,kad jei pageidauju kasytes pinti, tai mergaite pasigimdyk, o berniukas turi vyriskai atrodyt g.gif ka padarysi, teko atsisakyti tos minties frusty.gif
Atsakyti
Labai įdomi tema. thumbup.gif Būtų smagu ir kirpimų nuotraukyčių pamatyti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dore: 13 vasario 2009 - 11:41
Man tai problema su kirpimu rolleyes.gif nesiduoda jis visai vos vos su masinele apkerpam nenori kirptis nors tu ka o man taip grazu virsuj ilgesni plaukuciai bet kolkas tai dar sukuosenom nepasiruose smile.gif
Atsakyti
man negrazu,kai mazi berniukai nukirpti trumpai su masinele g.gif
savo zuiki kerpam su zirklem,plaukuciai graziai banguojasi bigsmile.gif
svarbu,kad kirptis patinka,maivosi paskui pries veidrodi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nirce @ 2009 02 15, 23:28)
man negrazu,kai mazi berniukai nukirpti trumpai su masinele g.gif
savo zuiki kerpam su zirklem,plaukuciai graziai banguojasi bigsmile.gif
svarbu,kad kirptis patinka,maivosi paskui pries veidrodi biggrin.gif  biggrin.gif


man gražu, kai berniukams padaro kokias įdomesnes šukuosenas, tačiau šukuosenomis nelaikau labanaktuko kirpimo (t.y. paprasčiausiai iki pečių nuaugintų plaukų). Ir vakar mano vaikas sėdėdamas kavinėj sako: "va, ten mergaitė lėktuvėlį neša". Sakau: "ten berniukas". Taigi ir vaikui asociacijos tokios blush2.gif
Aš sūnų kerpu mašinėle 17 mm kas kokius 2 mėnesius.
Prieš tai viena rašė, kad nesiduoda. Mūsų irgi nenorėjo pirmą kartą, tačiau pirmiausiai galvą teko pakišti tėčiui, ir viskas buvo tvarkoj smile.gif
Atsakyti
Kuo didesnis vaikas, tuo gražiau ir tvarkingiau atrodo trumpesni ir tvarkingi plaukai. tik ne skutami plikai doh.gif
Kol raitėsi plaukučiai, tai kirpdavom tik galiukus, netgi kirpėjas buvo sunku priprašyt patrumpint. Sakydavo, tokių gražių garbanų nė už ką nenukirps.
O dabar išsitiesė garbanos... gaila biškutį, kad nėra tų garbanų. Kerpamės maždaug kartą į du mėnesius, kerpa žirklėmis, ilgai užtrunka, apie 40 min, jau tiek tai sunku vaikui ramiai išsėdėti.
Atsakyti
Mes tai kerpam savo sunu kirpykloje. Apacia su masinele 2 numeriu, o virsus su zirklem ilgesni plaukuciai palikti... Ne kaip po bliudeliu, bet taip pereinanciai, nei trumpi nei ilgi rolleyes.gif Bet jei papuolam ne pas ta kirpeja, tai tada ir nutrumpina virsu ir gaunasi trumpuciais plaukuciais smile.gif
Atsakyti
Maniškiui viršugalvį kerpa su žirklėmis - reikia palikti tokius ilgokus, nes pilna galva verpetų doh.gif Kartą mūsiškės kirpėjos nebuvo, tai nespėjau net cyptelėti, kad viršugalvį paliktų, tai vos ne metus vaikiui atauginėjom plaukus - visi plaukai piestu stovėjo lotuliukas.gif O apačioje, tai trumpai - su mašinėle praeina. Bo lekia vaikis kaip be galvos, vos tik ilgesni plaukai paauga, tai kiaurai šlapi ir būna doh.gif
Atsakyti
As turiu drauge kirpeja, pas ja mano mazius visada noriai kerpasi, o ir ji visadanukerpa pagal mano norus....
cia taip vasara buvo nukirptas, dabar ir pries sita kirpima buvo kaip as vadinu "bilaniskai" biggrin.gif gaila foto nerandu, bet is esmes panasiai, tik tie plaukiukai kur gale trumpesni irgi yra....

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Signa...: 17 vasario 2009 - 12:24
kaip faina, kai vaikučių plaukučiai banguojasi ir raitosi wub.gif niu, maniškis tai grynai į mano giminę - nė bangos nerastum...
man gražu, kai taip šonus nutrumpina, na, lyg tas gelbėtojas gediminas jaunius panašia šukuosena. bet niekaip kirpėja nepataiko taip nukirpti, nors lyg ir paaiškinu g.gif
-----------
o baimės jokios neturi, kerpam vyrų kirpykloje nuo metukų. tai tik svarbiausia nepamiršti apkirpus papurkšti smile.gif
Atsakyti