Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika pilvukui

labas, gal kas kas išbandė nėštumo metu, duodi klausytis muzikos (klasikinės) busimam žmogučiui ar tai yra veiksminga kaip rašo, kad geriau išsivysto smegenys 4u.gif
Atsakyti
Labukas,

Ir man labai idomu bigsmile.gif As pries daugiau nei menesi pradejau karta ar du i savaite klausytis klasikines muzikos... Idomu butu isgirsti ar turi leliams tai tikrai kokios nors itakos g.gif As kol kas pastebejau, kad klausantis Hendelio ar Mocarto lelius nusiramina... o jei ka linksmesnio pasiklausom pradeda "baladotis" lotuliukas.gif
Atsakyti
Veiksminga tiek pat, kiek einant pas būrėją yra veiksminga sužinot kuo bus užaugęs.

Jeigu muzika pačiai patinka, galima klausytis, bet kankinti save jeigu ta muzika nepatinka yra beprasmiška. Kaip ir suaugęs žmogus neprotingėja nuo tam tikro tipo muzikos, taip ir negimęs žmogus neprotingėja nuo tos pačios muzikos.

Plius visokių tų panašių eksperimentų buvo daryta ir su augalais, ir su gyvūnais, paprastai įrodančių ką autoriui norisi įrodyti. Buvo gi ir per Mythbusters, kad augalai augo geriausiai šiltnamyje kuriame sunkusis metalas grojo. lotuliukas.gif
Atsakyti
o as vis delto manau, kad tai veiksminga... blush2.gif
man paciai patinka klasika, ivairus bangu osimo ar delfinu skleidziami garsai, ir manau, kad mano vaikeliui, tai suteikia ramybes ir malonumo.... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2008 12 17, 12:59)
o as vis delto manau, kad tai veiksminga...  blush2.gif
man paciai patinka klasika, ivairus bangu osimo ar delfinu skleidziami garsai, ir manau, kad mano vaikeliui, tai suteikia ramybes ir malonumo....  nestuke.gif


As irgi taip manau drinks_cheers.gif
Cia aisku kiekvieno asmeniskas isitikinimas, bet net daktarai sako, kad vaikui tai yra labai gerai tiek bunant pilve, tiek gimus(del klausos)
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2008 12 17, 19:12)
Cia aisku kiekvieno asmeniskas isitikinimas, bet net daktarai sako, kad vaikui tai yra labai gerai tiek bunant pilve, tiek gimus(del klausos)


Įdomu kurie jau daktarai taip sako, ir kokiais tyrimais remiasi?

Iš savo patirties galiu pasakyti kad muzika klausai neturi reikšmės - mūsų artimi draugai abu profesionalūs muzikai, kaips sakant nėštumo metu tos klasikinės muzikos buvo su kaupu, o iš jų trijų vaikų viena turi klausą, o kitiems dviems meška kaip reikalas ant ausies užlipus. Jų atveju visgi ko gero tai priklauso nuo genų - muzikali mergaitė atsigimė į mamą, o kiti du į senelį kuris irgi klausos neturėjo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 17 gruodžio 2008 - 19:28
QUOTE(kroha @ 2008 12 17, 12:59)
o as vis delto manau, kad tai veiksminga...  blush2.gif
man paciai patinka klasika, ivairus bangu osimo ar delfinu skleidziami garsai, ir manau, kad mano vaikeliui, tai suteikia ramybes ir malonumo....  nestuke.gif


Vaikui tai suteikia ramybes ir malonumo todel, kad tau malonu klasyti, nes tu pati atsipalaiduoji bigsmile.gif
Manau taip butu su bet kuria kita tavo dusiai miela dainele ar kitokia muzika, nebutinai klasika bigsmile.gif

Atsakyti
http://www.supermama...hl=prenatalinis
stai cia tokia temuke smile.gif
Atsakyti
drauge paskolino stai toki cd:

Chakra's Dream PREGNANCY nestuke.gif

Includes: The Joy of PREGNANCY, DREAMS OF BABY ANTICIPATION AND MANY MORE...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agė: 06 sausio 2009 - 09:42
del klasikines muzikos tai nzn, nes nebandziau, bet mano darbovietej nuolat skambejo muzika, tad mano mazylis pilvuky kasdien muzikeles klauses. o kokiu 2 men geriausia nusiraminimo muzika jam buvo gregorians (vienuoliu muzika)
Atsakyti
as irgi bandziau ausines prie pilvuko deti, ir uzleidau leta muzika, bet ne klasikine, tai mazyles neramios kazko pasidare, gal nepatiko g.gif
bet tp esu girdejusi kad klasikine muzika labai gerai mazyliams esantiems dar ysciose nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Gal teko kur skaityti, koki poveiki vaisiui daro garsi ritminga sokiu muzika?

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.

Atsakyti