Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - Tenerifė, Gran Kanarija ir kt.

Viskas vyksta kaip ir skrendant is Lietuvos - ir i viesbucius isvezioja, ir ekskursijas siulo ir t.t. Zodziu orouoste, prie firmos langelio, gauni lektuvo bilietus, viesbucio vauceri ir pirmyn. O nusileidus, prie isejimo is orouosto jau laukia firmu atstovai su firmos lentelem. Paklausia viesbucio, pasako koks autobusas ir kur stovi ir t.t. Viskas vyksta taip pat smile.gif
O apie masinas kalbejom, nes nuomavomes ir patys po sala vazinejom. Taciau, pvz Fuertoventuroj, kaikurios autonuomos firmos savo ofisus turi tik orouoste. Todel reikejo iki jo nusigauti pasiimti masina.
Atsakyti
Kas liecia oru, tai mes buvo vasario pradzioj, oro temperatura 17-25 laipsniai, per visas atostogas viena karta issimaudem vandienine, baseinai saltoki buvo. Bet pasikaitint sauluteje buvo imanoma, namo grizome graziai idege.As kaip nemegeja 40 laispnio karscio tai likau patenkinta, ypac manau su vaikais tokiu metu gerai atostogauti, tik labai styprus vejai vakarais, mes gyvenome 15 aukste tai bijojau kad langai neisduztu nuo vejaus:)
Atsakyti
QUOTE(Chupa_Cabra @ 2009 07 01, 10:57)
Kas liecia oru, tai mes buvo vasario pradzioj, oro temperatura 17-25 laipsniai, per visas atostogas viena karta issimaudem vandienine, baseinai saltoki buvo. Bet pasikaitint sauluteje buvo imanoma, namo grizome graziai idege.As kaip nemegeja 40 laispnio karscio tai likau patenkinta, ypac manau su vaikais tokiu metu gerai atostogauti, tik labai styprus vejai vakarais, mes gyvenome 15 aukste tai bijojau kad langai neisduztu nuo vejaus:)

Patarciau vaziuoti i viesbucius ,kur "all inclusive"(min 4*), baseinai tenai šildomi. per šias Kaledas oras buvo-25*silumos.Ir muškitės į pietinę dalį,nes ten nei lietuviu ,nei rusu ar lenku nepamatysi-vieni vokieciai ir anglai
(uzmirsau pamineti ,kad cia kalba eina apie Grand Canaria biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 liepos 2009 - 12:33
QUOTE(Rozetuke @ 2009 07 03, 10:51)
ir man butu idomi si informacija  t.y kas kaip ir t.t  blush2.gif  mirksiukas.gif

O kodel tingit visa tema paskaityt? ax.gif Juk zmones ir dalinasi patirtim,kaip keliauja. jei domina keliones per lenku agenturas,tai suvedat wwww.itaka.pl arba www.travelplanet.pl ir t.t. ir ziurit apsiulymus mirksiukas.gif
Dar daug apie toki keliavimo buda yra temoj Keliones ir atostogos sukurtoj temoj apie keliavima per Lenkija.
Atsakyti
sakykit, ar verta uz 150 euru, vykti i ekskursija i Lanzorates sala is Tenerifes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny smile @ 2009 07 03, 20:42)
sakykit, ar verta uz 150 euru, vykti i ekskursija i Lanzorates sala is Tenerifes?  smile.gif

Lanzarote saloje nebuvau,bet is ju visu Tenerife pati gražiausia- žaliausia(taip gidas sake)...o ten ju tuos plikus kalnus ziurineti visai neidomu.Tik vimdo vazinejant tais vingiuotais keliukais biggrin.gif
Atsakyti
Na, kad Tenerife zaliausia, tai nelabai sutikciau. Siaurine jos dalis - taip, bet pietine puse tikrai nera labai zalia. Buvau Tenerifej, La Gomeroj, Fuertoventuroj ir Lanzarotej. Tai is ju visu La Gomera zaliausia. Bet visos salos skirtingos ir labai idomios. Manau visas verta pamatyti.
Taip, Lanzarotej tiek zalumos narasite. Bet vien ko vertas Timanfaya ugnikalniu parkas. Vynuogynai, augantys uzgesusiu ugnikalniu slaituose ir mazuose, sunkiai isdirbtuose lavos laukuose... Nuostabus, nepakartojamo skonio vynas...

Cia, jei kam idomu, galite pasiziureti Lanzarotes nuotrauku photo.gif

http://www_fotoz_lt/...te-2009-geguze/
Atsakyti
Pasiskaitinejau foruma ir mane labai sudomino Tenerife mirksiukas.gif galvojam kazkur kur silta vaziuoti svest Nauju Metu... Ar Tenerife butu tinkamas pasirinkimas? Kaip ten naktinis gyvenimas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2009 07 21, 06:38)
Novaturas jau paskelbė žiemos sezono Tenerifės kainas.

lyg nuo 1600 prasideda ane?

as kaip tik irgi ziurineju....ir galvoju ar gruodzio men vaziuoti ten nebus per salta? suprantu kad temperatura daugmaz panasi visus metus...oru tinklapiai rodo viena...patirtis keliautoju sako kita smile.gif man noretusi nors truputeli pilva pakaitinti ten blush2.gif ar tiks gruodzio vidurys/galas? ar geriau tada visgi lapkriti koki maut? (beda ta kad mano darbas naujas ir atostogos priklasys tik gruodzio gale doh.gif o is vaziuot i kelione del tam tikru aplinkybiu irgi galiu TIK iki metu galo doh.gif unsure.gif )
Atsakyti
Mes irgi dairomes Tenerifes pusen kalediniu laikotarpiu, bet dabar keliones tikrai nepirksim, nes dar nezinia kaip visiems pavyks susiderint su darbais. Bet velgi, ilgai tempti irgi negali, nes tam laikotarpiui po to buna sunku ka ir sugaudyt...
Man labiau rupi viesbutis, kuris tiktu su vaikais ir butu ne maziau 3*. Gal kas esat buve ir galit rekomenduoti? Isziurejau Novaturo pasiulymus, bet nieko gero ir neradau. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Tik sestadieni grizom is Tenerifes, ispudziai nepakartojami, labai idomi sala. Buvom issinuomoje masina visai savaitei, tai sumokejom 220 euru, be jokio uzstato, net uz benzina atidave 15 euru, nes prisipylem per daug ir viso nesunaudojom smile.gif
Gyvenom Bonanza viesbuti, selfcatering, tai pusrycius ir vakariene patys daremes, o pietus jau kur papuole, kambarys virtuve ir vonia tvarkingi. Minusas jog tv ir sefas mokami. Be tv apsiejom, o vat uz seifa teko pakloti 15 euru.
O siaip aplankem beveik visas lankytinas vietas, labiausiai patiko pakilimas i Teides ugnikalni, labai graziu vaizdu prisiziurejom ax.gif Taip pat patiko ir Loro parkas, buvom nuvaziave ir prie seniausio Dragon tree, plaukem laivu prie delfinu ir Los Gigantes, gaila, jog anksciau nebuvau tokiu laivu plaukus tai dabar jau zinau jog tokiais laivais man geriau neplaukioti blush2.gif Labai patiko juodo smelio papludimys, mes gyvenom prie Playas los Americos papludimio tai ten smelis pilkas smile.gif Paskutine diena ejom i Siam vandens atrakcionu parka, tai dukrytei labai patiko, labai didele teritorija ir daug ivairiu atrakciju.
Buvom savaite, bet laikas taip greit praejo, daug ko nespejom nuveikt, bet manau jog ten dar sugrisim.
Atsakyti
QUOTE(Catty @ 2009 08 27, 10:55)
Pamirsau parasyt, 3* galejom imti ir su maitinimu, bet mes si karta nusprendem taip smile.gif

ir kaip prasisukot be maitinimo? nes ir man galvojam gal be matinimo imt g.gif gaminotes toj virtuvelej viesbucio? pirkor produktus marketuose? ar teisiog restoranuose/kavinese valgete?
Atsakyti