Įkraunama...
Įkraunama...

Tinkavimo gipsiniu tinku ypatumai

tai lauko silikato sienos tik tinkuosis? g.gif


QUOTE(saaba @ 2015 04 16, 08:56)

Dėl gruntavimo tai klausiu ne dėl dulkių surišimo, bet dėl drėgmės skverbimosi į sienas. Čia tik dėl lauko sienų, gal kokiu lateksiniu gruntu padengti? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(saaba @ 2015 04 15, 23:04)
Prasau patarkite:  blush2.gif  4u.gif
1.  tai kokius deti kampus tinkuojant sienas. Dauguma is forumieciu jau issitinkavot sienas tai vistiek kazkokius sudejot smile.gif. Namas statomas sau, ne pardavimui smile.gif .
Gal reikia viska tinkuoti kalkiniu tinku g.gif . Cia, kazkas rase- jei namas sau-tai tik kalkiniu! Ir kodel tinkuotojai kisa gipsini... o jis ir brangesnis g.gif ?

2. Ar reikia gruntuoti pries tinkavima silikatinius blokelius ir kuom? Kazkas buvo minejes, tik nepamenu ar Mintas , ar Korida, kad reikia silikata gruntuoti..gal PN temoje, nes buvau imetes namo vidaus nuotrauku ir jose matesi duju silikato blokeliai, buvau kazkur issisaugojes ir niekaip, nerandu blush2.gif  doh.gif .
Aciu.


Dėsiu paprastus cinkuotus tinkavimo kampus... tikiuosi nesurudys

Nemaisykite silikatiniu ir duju silikato blokeliu... tai skirtingi dalykai wink.gif puse jusu posto apie silikatinius... ant galo pridedate kad tai duju silikatas biggrin.gif

Pas mane ir duju silikatas, as sienas gerai sudrekinsiu ir pradini sluoksni desiu skysta kose... na kaip raso - aptaskysiu, kad gautusi siukrstus pavirsius, jam isdziuvus desiu galutini tinko sluoksni wink.gif silikatines plytas tiesiog gerai pastoviai drekinau ir tinkavau iskarto.. viskas gerai prilimpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 04 16, 06:44)
Kampai tinkavimo, storesni, metaliniai. Paskui desis glaistymo-aliumininiai.
Pradedu susidaryti vaizdą, kad nemetalinių nebūna. Turiu tokius aliuminius 10vnt., nepamenu iš kur parsivlkęs, reiškia jie yra glaistymo.

QUOTE(arkava @ 2015 04 16, 10:11)
tai lauko silikato sienos tik tinkuosis?  g.gif
Tinkuosis visos (pirmas, antras aukštai, visos sienos). Rūsys ištinkuotas praėjusios vasaros pabaigoje.
Dar paieškojau tos diskusijos pasyviam name, bet nesėkmingai. Ten kalbėjom apie gruntavimą dėl garų barjero į lauko sienas ir kada gruntuot: prieš tinkavimą ar po.

Dar pridedu pvz. kokios sienos įvairios smile.gif
user posted image
user posted image

P.S. kas liečia tinką tai renkuosi kalkinį cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saaba: 16 balandžio 2015 - 11:44
cia akytas betonas. smile.gif
as gruntavau jau tinka, pries glaistant.


QUOTE(saaba @ 2015 04 16, 10:40)
Pradedu susidaryti vaizdą, kad nemetalinių nebūna. Turiu tokius aliuminius 10vnt., nepamenu iš kur parsivlkęs, reiškia jie yra glaistymo.

Tinkuosis visos (pirmas, antras aukštai, visos sienos). Rūsys ištinkuotas praėjusios vasaros pabaigoje.
Dar paieškojau tos diskusijos pasyviam name, bet nesėkmingai. Ten kalbėjom apie gruntavimą dėl garų barjero į lauko sienas ir kada gruntuot: prieš tinkavimą ar po.

Dar pridedu pvz. kokios sienos įvairios smile.gif
user posted image
user posted image

P.S. kas liečia tinką tai renkuosi kalkinį cool.gif

Atsakyti
QUOTE(robertuxas @ 2015 04 16, 10:15)
Pas mane ir duju silikatas, as sienas gerai sudrekinsiu ir pradini sluoksni desiu skysta kose... na kaip raso - aptaskysiu, kad gautusi siukrstus pavirsius, jam isdziuvus desiu galutini tinko sluoksni wink.gif silikatines plytas tiesiog gerai pastoviai drekinau ir tinkavau iskarto.. viskas gerai prilimpa smile.gif


Nugruntavus bet kokiu normaliu gruntu dujų silikatą tinkas limpa idealiai. Papildomai nedrėkinau, tik iš vakaro nugruntavau ceresit'o kažkuriuo gruntu.
Atsakyti
Tas kuris man tinkuos sienas teigia, jog tas gipsinis tinkas yra ypatingai kietas ir prilygsta kalkiniam tinkui. Ar kas nors galit pasakyti ar teko susidurti su MP75 knauf produkcijos tinku? Ar jis tikrai kietesnis už eilinį gipsinį tinką, kuris toks minkštas kad net pirštu galima įspausti?
Atsakyti
Sveiki, skubiai ieškau žmogaus, galinčio Vilniuje nutinkuoti nedidelį plotą lauko sienos (apie 30 kv.m.). Darbo turbūt nedaug, gal 2 dienos unsure.gif , tai gal kas "chaltūros" norėtų/galėtų vakarais ar savaitgalį?
Jei turit kokių privačių statybininkų kontaktų, labai prašau, parašykit į až smile.gif
Atsakyti
savo statybų bloge aprašiau kaip man sekėsi pačiam tinkuoti namuką su kalkiniu skiediniu. wink.gif
Gal bus kam naudingos informacijos wink.gif 4u.gif
http://irnamas.blogs...-skiediniu.html
Atsakyti
Sveiki, o ka manot apie gibso ploksciu klijavima ant sienu vietoj tinkavimo?
Atsakyti
QUOTE(hiksas @ 2016 09 04, 18:49)
Sveiki, o ka manot apie gibso ploksciu klijavima ant sienu vietoj tinkavimo?



Geriau tinkuokite... Čia iš savo skaudžios patirties: suklijavo kreivai, gruntu nepadengė, vietomis atšokinėjo. Rotbandui išėjo daugiau nei visam gipsui... Klijuoti reikia mokėti.

Sako pamatei statybininką, duok į snukį, visi žino už ką gauna :D
Atsakyti
QUOTE(hiksas @ 2016 09 04, 18:49)
Sveiki, o ka manot apie gibso ploksciu klijavima ant sienu vietoj tinkavimo?


Aš ir domėjausi kainomis (medžiagų savikaina) tai gipso plokščių klijavimas brangiau nei tinkavimas (darant pačiam) žinoma darbo mažiau. Bet ir atgarsiai dėl atšokinėjimo ir t.t.. nesuviliojo... :) o ir sienos tokios barškančios gaunasi (nežinau, bet manau, neteko asmeniškai susidurti)

Pasiskaitykit aukščiau pateiktą mano blogo įrašą apie tinkavimą... gal ir jūs būsit tokie pat savižudžiai kaip aš... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gllop @ 2016 09 05, 09:42)
Sako pamatei statybininką, duok į snukį, visi žino už ką gauna :D

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Žiauriai prajuokino, bet geriau pagalvojus, tai pusei, kurie dirbo prie mano namo, tikrai būtų už ką. Arba bent kokiam trečdaliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 05 rugsėjo 2016 - 10:46