Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

pradėjau naują temą, nes pasigendu senosios. ten gerų idėjų buvo biggrin.gif
Atsakyti
Remiantis atliktais tyrimais nustatyta, kad taure raudono arba balto vyno kasdien didina tikimybe pastoti. Didesnis vyno kiekis gali veikti priesingai.

Mano mylimiausias receptukas biggrin.gif.
Atsakyti
As is bobuciu esu girdejusi, kad jei yra problemu su vyro spermos kokybe, reikia vyra maitint petrazolemis... biggrin.gif
Nezinau, kiek cia tiesos, neteko isbandyt. smile.gif
O del to raudono vyno tai ir man labai receptas patinka. Jau siandien vakare pradesiu gydytis... wink.gif
Atsakyti
Dėl vyno labai gera idėja clap.gif
Būtų įdomu sužinoti imbiero arbatos receptą biggrin.gif Kažkuri iš Jūsų seniau rašė, kad padėjo nestuke.gif
Atsakyti
Aš rašiau Tako forume..Rūpužke, tiksliai nebepamenu..
gal dar pasitikslinti ten paieškojus reiktų, o šiaip man rodosi: 5 gr. šviežios imbiero šaknies (nulupti, nuplauti ir supjaustyti smulkiais gabalėliais) įpilti stiklinę šalto vandens ir pastatyti virti. Užvirus pavirinti 5 min. Galima gerti atvėsusią, galima karštą. Abiems su vyru po pusę stiklinės, vakare, prieš miegą. Be jokių priedų.
Bet dar pasitikslinkite.
Aš jau vėl geriu, o tai man prastai unsure.gif
Atsakyti
o čia apie mažų dozių alkoholio naudą biggrin.gif :

Хотите забеременеть - пейте вино!


Звучит это очень парадоксально. Между тем недавно ученые из датского Научного Центра Эпидемиологии обнаружили, что женщины, выпивающие каждый вечер бокал вина, могут быстрее забеременеть.

Если в течение двух месяцев женщина употребляет небольшое количество красного или белого вина, то шансы забеременеть у нее выше, чем у женщин, употребляющих пиво и крепкие напитки или непьющих совсем. В исследовании приняло участие более 30 тысяч беременных женщин: примерно половина пациенток, планомерно принимающих вино каждый день, сумели забеременеть в течение первых двух месяцев, в то время, как другим пришлось ждать почти год.

Ученые пока не выяснили причины такой 'взаимосвязи' между вином и возможностью стать мамой. Но эксперты предупреждают, что при употреблении вина в количестве большем, чем два бокала в день, эффект будет прямо противоположный. Тут уже не о беременности придется думать, а о женском алкоголизме!


http://www.ma-ma.ru/...hp/p8/1129/m4m1
Atsakyti
Nu viskas, nuo siandien pradedu gydytis vyneliu. Paziuresim kaip ten bus po dvieju gydymosi menesiu biggrin.gif.

Ai, dar norejau pasitikslinti. Praeitoj (dingusioj) temoj buvo mineta, kad tam reikaliukui padeda biciu pienelis (ar as kazka maisau g.gif), gal pamenat kur ten ji galima isigyti ir kokiais kiekiais vartoti?
Atsakyti
Vynas drinks_cheers.gif . jau is anksciau esu girdejus raudono sauso vyno nauda, o po 40-ies, sako, kad jis tiesiog butinybe - kaip priesvezinis ir priesklimaksinis vaistas.

Bet vynas ypac liuks dar ir todel, kad atpalaiduoja smegenis. Butinai kada pasinaudosiu situ receptuku thumbup.gif
Atsakyti
man padeda, nezinau, ar kitoms pades MILONA 5 - labai gerai uzdegiminiu ir hormoniniu ligu profilaktikai:

http://www.evalar.ru...ad-milona5.html

nusipirkti galima Kalvariju turgavietej uz 12Lt 100 tableciu buteliuka. tai yra vaistazoliu misinys.
Atsakyti
Nu vat kaip ir sakiau taip ir gydausi as tuo vyneliu po taure i diena. Na nezinau, ar cia sutapimas, ar cia gydomoji galia pasireiske biggrin.gif, bet jau 11 c.d. turiu 20 mm subrendusi folikula (anksciau 14 c.d. budavo 18 mm). Gaila tik, kad si menesiuka nelabai galiu isnaudoti ta linkme.
Atsakyti
Nu ir saunuole tu Slyvute,kaip smagu toky dideli folikula uzauginai o dar tik 11cd.Nu thumbup.gif clap_1.gif Tai gal kas si menesiuka ir iseis.Taip smagu butu kad ka nors islydetumem i nestukiu skyrely clap_1.gif
Atsakyti
Iewa, si menesi neiseis sad.gif, nes ruosiuosi laparoskopinei operacijai, todel negalima pastoti. Bet siaip tai norejau parasyti, gal is tikruju cia stebuklingosios vyno savybes taip paspartino procesus mano organizme wink.gif.
Atsakyti