Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2


man kaip aiškino, tai tos kur vonioje sakė dešimčiai ir daugiau metų pamiršti, dėl virtuvės, jei su kulnais maistą kasdieną gaminsiu, tai po 5 metų reiktų perlakuot smile.gif o šeip 7-8 metam smile.gif
virtuvėje po grindim eina vamzdžiai biggrin.gif tai meistras sakė avarijos atveju tik vieną "plytelė" išpjaut ir keist rejktų smile.gif o ne visą dangą keist smile.gif
žodžiu esu patenkintas pirkiniu smile.gif o kaip dėvėsis, žėsim ateitį smile.gif bet manau - gerai biggrin.gif
svarbu pačiam gera thumbup.gif
Atsakyti
na cia puikiai isdestyta ir isgirta kamstines grindys smile.gif bet be pliusu yra taip pat ir minusu kuriu visai nepamineta lotuliukas.gif pvz kamstis virtuvej man atrodo nepraktiska kadangi jis linkes igerti dregme o virtuveje tikrai neapseisit be skysciu ir kitu riebalu, tai nebent susidetumet gamykline impregnuota kamstine danga tada truputi kitaip arba tiesiog uzlakuot, kita vertus kai uzlakuoji tu kamstiniu grindu patrauklumas dingsta... verysad.gif plius kaip virtuvej juk ten nuolat valyt reikia... tai juk lakas nuo dazno valymo jisai nusitrina ir ju tas kaip auksciau minejo kad labai ilgaamzis, ilgaamziskumas yra abejotinas... Bei kiek teko girdeti ir jei tiesa laikui begant jos svieseja... doh.gif ir dar tas minusas kad nemazos kainos doh.gif bet cia zinoma yra kiekvieno zmogaus skonio reikalas, bei kastu naudojimo pajegumas ax.gif tai va keletas jum minuseliu apie sias grindis biggrin.gif
Atsakyti
mes uz specialu laka kamsciui 900lt mokejom Vainetoje,ir kamstinius plintusiukus ten pirkome.Kas liecia kamsty,suzinojau is draugu portugalu,pas juos kiekviewnuose namuose kamstine danga.,ji silta,lengvai priziurima ir grazu....daug butu galima vardinti.ykeliu ydomumo delei viena foto
user posted image
Atsakyti
Man tai nelabai ta kamstine blush2.gif Tiek gerai kad nebrangi ,na gal ir silta ,bet sau nepirkciau ax.gif ,nebent kokioj palepej istiest smile.gif
Atsakyti
o man plyteles salione-KOSMARAS.bet cia jau skoniui draugu nera.o kamstis irgi nepigus dalykas.yra jo pigaus,grazesnis rastas ir kaina skiriasi,gal panasiai kaip parketas.
Atsakyti
Man kamštis irgi super, bet susidėjom tik virtuvėj.
user posted image
Kamštis portugališkas iš Ferimpex, ale parketo imitacija, kitose patalpose – parketlentės. Koridoriaus sienos dekoruotos kamščiu. Man labai labai patinka kamštinės grindys 4u.gif . Šilta, minkšta, malonu. Sudėtos dar tik pusmetis, bet jokių plėmų, jokie riebalai neprilipę. Žinoma, kai pritaškau, tai stengiuosi išvalyti greičiau. Nukrito puodeliai – nesudužo. Gal ir negerai, nebus kada naujų indų pirkti. biggrin.gif Žodžiu man vieni pliusai.
Bet nežinau, ar man patiktų kamštinė danga visose patalpose- man gal kiek per marga ir nuobodoka. Bet komfortas, tai olialia.
Atsakyti
alvara,o ka dejot po virtuves baldais?mes plyteles klojom,galvojom kad baldai tvirciau stoves ir dregna jei bus-saugiau.o kas del kamscio nuobodumo ar per didelio margumo-tai cia jau koky rasta pasirinks zmogus,tokiu ir dziaugsis.O nenuobodumas atsiranda yvedus y interjera augalus,paveikslus,zvakes....ir net nesimato tos grindys stipriai,belieka malonumas jomis vaikscioti.ykeliu virtuves foto su kamsciu.jis berasto,neutralus,truputy matosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 13, 16:41)
man kaip aiškino, tai tos kur vonioje sakė dešimčiai ir daugiau metų pamiršti, dėl virtuvės, jei su kulnais maistą kasdieną gaminsiu, tai po 5 metų reiktų perlakuot smile.gif o šeip 7-8 metam smile.gif
virtuvėje po grindim eina vamzdžiai biggrin.gif tai meistras sakė avarijos atveju tik vieną "plytelė" išpjaut ir keist rejktų smile.gif o ne visą dangą keist smile.gif
žodžiu esu patenkintas pirkiniu smile.gif o kaip dėvėsis, žėsim ateitį smile.gif bet manau - gerai biggrin.gif
svarbu pačiam gera  thumbup.gif

Mane domintu tas klijuojamas kamstis.Pas mus visam name sildomos grindys,kamstis nelabai tinkamas butu, bet...nu nieko negaliu geriau isivaizduot vaiku kambariuose.Taigi-galvoju apie klijuojama 4-6 mm.Ar galetum pasakyti,nors mazdaug, kiek kainavo jums tokiu grindu 1m.kv - pliusuojant kazkoki paruosima,klijus,klijavimo darbus,lakavima ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2009 05 14, 14:13)
Mane domintu tas klijuojamas kamstis.Pas mus visam name sildomos grindys,kamstis nelabai tinkamas butu, bet...nu nieko negaliu geriau isivaizduot vaiku kambariuose.Taigi-galvoju apie klijuojama 4-6 mm.Ar galetum pasakyti,nors mazdaug, kiek kainavo jums tokiu grindu 1m.kv - pliusuojant kazkoki paruosima,klijus,klijavimo darbus,lakavima ir t.t.  ax.gif

parketas netinka, o kamstines grindys tinka sildomoms grindims smile.gif jis tipo, ale kažkoks l.geras šilumos izoliatorius, bet išlaiko savyje ta šiluma ilgiau nei plyteles smile.gif
šeip galit rinktis nebūtinai klijuojamas, nes yra ir kitokių variantų smile.gif pvz yra ir tos su lock sistema, tipo "plaukiajančios" tongue.gif jų irgi yra su kamštiniu paviršium ir su medžio lukštais visokiais.. pas mane paty su riešutmedžiu, tai atrodo liuksiškai :]] ir jų jau nebereikia lakuoti nes jos jau buna nulakuotos.. o klijuojamos, tai susumavus........ apie 130 gavosi, bet tai cia kaip susideresi su tais darbininkais.. biggrin.gif o dėl atskirų klijų ir lakų kainų tai dabar bijau pameluot smile.gif bet bendroje sumoje apie 130 man išėjo smile.gif čia apie virtuve.. o i vonią tai pigiau gavosi, nes pacios grindys perpus pigesnes biggrin.gif pasidomėsiu, patixlinsiu kiek man ten kainavo smile.gif
Atsakyti
pirma kart girdziu,kad sildomoms grindims kamstis negerai-netgi labai gerai.klijavimas nuo 12-14lt uz kv.m eina,o kamscio kainos nuo 50-200lt uz kv.plintusas apie 90cm-8lt.ju tik Vainetoje radom.
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2009 05 13, 21:42)
Kamštis portugališkas iš Ferimpex, ale parketo imitacija, kitose  patalpose – parketlentės. 

O koks šitų pavadinimas grindų? nes jegiškai atrodo smile.gif) pas mane irgi iš Ferimpex, tos Wicanders portugališkos grindys, tik vadinasi champagne, šviesios i baltumą labiau neša.. smile.gif rejks kada prie progos nutraukt ir parodyt biggrin.gif
O kad šilta, minkšta, malonu tai - drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2009 05 13, 21:42)
Man kamštis irgi super, bet susidėjom tik virtuvėj.


nuotraukoj ziurint jusu grindy atrodo nelygios jei as gerai matau g.gif
Atsakyti