Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas kraujo spaudimas

QUOTE(safranas.sss @ 2013 04 08, 07:34)
Laba visom. Mano vyrui vis užkyla , kartais apatinis siekia 115-120. Kaptoprilis kaip ir noliprelis momentiškai padeda ir tai nevisada. Jau kokius  3 mėnesius duodu kiekviena dieną gerti cinamono arbatą. O jei užkyla spaudimas tai po 2 v.š. cinamono ir su cukrum. Numuša maždaug per 10-20 padalų. Nesakau, kad tikrai visiem padeda, bet mes radom nors šiokį tokį sprandimą.  4u.gif


Man irgi idomu suzinoti kai jus ta cinamona vartojate? smile.gif Pasidalinkite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2013 04 01, 18:13)
Man irgi butu aktuali si tema. Kaip gydotes tos, kurias kamuoja aukstas kraujo spaudimas? As kasdien geriu gydytojos israsytus vaistus, taciau jie nepadeda:(. Pradejau lankyti akupunkturos seansus, esu girdejusi, kad padeda.

Nuo spaudimo yra daug labai ivairiu vaistu ir tik gydytojas gali individualiai pritaikyti viena ar kita vaista ar ju kombinacija. MB jau seniai turi auksta kraujospudi. Buvo visokiu situaciju, taciau mazdaug pries 1.5 metu klinikose daktare pritaike nebloga kombinacija. Dabar jauciasi gerai.
Atsakyti
Cukrų visiems pravartu išsitirti,o šiaip, tai didžioji dalis hipertenzijos yra pirminė, tai yra be kažkokios priežasties, tiesiog. Aš jau seniai mečiau iš galvos smegenų ieškojimą anam gale. Nes vis skaitau, kaip be pabaigos matomos ieško priežasties ~40m. žmonės, kodėl gi pas juos spaudimas aukštas. Sergu arterine hipertenzija nuo 17metų, kai buvau 16m. buvo prehipertenzija. Pradžiai gėriau perindoprilio 5m. tada bandė su amlodipinu derinti, bet nuo jo pradėjo kulkšnys nerealiai tint, kaip kaladės buvo. doh.gif Tada tiesiog padvigubino perindoprilį iki 10mg ir vsio, gyvenu su normaliu AKS, pasimatuoju kartkartėm (tiksliau dažniausiai kas 2 mėn. pamatuoja slaugytoja, kai nueinu vaistų išsirašyti,nes namuose nesimatuoju, nebent kas su savijauta ne taip). Yra buvę visko per tuos metus ir dabar, su vaistais esu turėjusi stresinių situacijų, kai kraujospūdis labai kilo (pvz. prieš operaciją, matyt dėl įtampos), yra ir kritęs labai. Žodžiu, šiaip gyvenu kaip normalus žmogus, tiek, kad labai mėgstu druską ir labai mėgstu vandenį. Kas metus (jei neturiu ypatingų nusiskundimų) darausi tyrimus, dėl druskos viskas ok, vandenį pastarąjį pusmetį šiek tiek apribojo. Tiek turbūt iš mano fronto. Jei dar kas domina- klauskit. Tiesa, man jokios liaudiškos priemonės spaudimo nenumuša, nei cinamonas, nei fizinis krūvis kasdienis atitinkamas (neviršijant savo galimybių), nei joga, nei kalio papildai arba vienu metu, dėl pakeistos gyvenamosios vietos 3 mėnesiai natūralaus kalio- kalno bananų per dieną.
Atsakyti
Su tuo cinamonu tiesiog arbatą darau jam. Vieną šaukštą malto cinamono užpilu verdančiu vandeniu. Ir taip geriau. Skonis tai doh.gif , bet gert galima. Su cukrum taip pat saldinu, kai jau visai negali praryt. O šiaip tai kiekvieną savaitę po mažiuką šaukįtuką į kavą įdedu profilaktikai. Sakau netaikau visom, bet jam tikrai padėjo. 4u.gif
Atsakyti
Kaip tik ryte šiandeiną išgėriau kavą su puse šaukštelio cinamono wink.gif, tiesiog kartu su kava įsidėjau į puoduką ir užplikiau, skonis neblogas, tikrai labai lengvai nuryjama kava bigsmile.gif nes aš aplamai cinamono gerbėja, reiks normą didinti, nes kaip suprantu ta pusė šaukštelio pe rmažai, kad kažkoks poveikis būtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 balandžio 2013 - 07:55
O as noriu pasiguosti del auksto spaudimo - man vaistus derina jau n...metu. Netinka man, as ju netoleruoju, ir dabar jau kardiologai tik gales parinkti doh.gif Sokineja jis pas mane nuo 120-160 ir taip kelis kartus per diena verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, na aš ne mama, bet atkeliavau į šį forumą bandydamas išspręsti man rūpimą klausimą.
Man yra penkiolika metų ir man yra padidėjęs kraujo spaudimas, kiek žinau normalus yra 120/80, o man būna 140, 135, 150. Nežinau ką daryt, galvą retai skauda, nu šiaip jaučiu kažkiek kartais galvoje skausmo, bet labai mažai ir net nekreipiu dėmėsio, sportuoju, esu atletiškas, neturiu antsvorio. Dabar vasarą sumažėjo sporto krūvis, atrodo kaip tik prasidėjo karštis, taip ir pakilo spaudimas. Padėkit.
Atsakyti
QUOTE(Vdsclb @ 2013 07 13, 22:32)
Sveiki, na aš ne mama, bet atkeliavau į šį forumą bandydamas išspręsti man rūpimą klausimą.
Man yra penkiolika metų ir man yra padidėjęs kraujo spaudimas, kiek žinau normalus yra 120/80, o man būna 140, 135, 150. Nežinau ką daryt, galvą retai skauda, nu šiaip jaučiu kažkiek kartais galvoje skausmo, bet labai mažai ir net nekreipiu dėmėsio, sportuoju, esu atletiškas, neturiu antsvorio. Dabar vasarą sumažėjo sporto krūvis, atrodo kaip tik prasidėjo karštis, taip ir pakilo spaudimas. Padėkit.

Eik pas pediatrą/ šeimos gydytoją, kad paskirtų reikiamus tyrimus.
Atsakyti
Prieš du mėnėsius gulėjau ligoninėje, švietė, klause , viską darė ir nieko nerado.
Atsakyti
Na turiu ir aš tokią problemą. Maždaug prieš dešimt metų tai net sugebėjau į ligoninę išvažiuot su hipertonine krize. Visi tada už galvos susiėmę iš kur tokiam amžiuj blink.gif (buvo 28 metai)Padarė krūvą tyrimų bet taip ir nerado priežasties tai tipo paveldėjimas iš a.a. Mamos sad.gif pagėriau vaistų ir dabar dar turiu kai blogumas užeina berliprilo. O pastoviai gert bijau mama gėrė nuo 25 metų ir mirė nuo kepenų vėžio.
Atsakyti
Turiu ir as auksta kraujospudi. geriu dvieju rusiu vaistus: nebileta ir ramiprili. vasara visada buna zemesnis, dabar uztenka tik ryte isgert puse tabletes, vakariniu net negeriu. sunkiausia budavo nestumu metu, kuomet kildavo iki 200, o nesciom galimi vaistai nelabai padedavo. siuo metu jauciuosi pakankamai neblogai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2013 07 18, 11:20)
Turiu ir as auksta kraujospudi. geriu dvieju rusiu vaistus: nebileta ir ramiprili. vasara visada buna zemesnis, dabar uztenka tik ryte isgert puse tabletes, vakariniu net negeriu. sunkiausia budavo nestumu metu, kuomet kildavo iki 200, o nesciom galimi vaistai nelabai padedavo. siuo metu jauciuosi pakankamai neblogai. smile.gif

Ir aš nebiletą geriu, o kai jau pradeda iš vis karštis mušti ir spaudimas kilti captoprili čiulpiu, labai laikinas jo poveikis, bet tuom kart numuša, bijau priprasti tai 0,5 tabletes sučiulpiu, anąkart pabandžiau mamos norvasc, padejo gerai, bet reiks pasiklasuti šeimos gydytojo ar galiu dar gana jaunam wink.gif amžiuj tokius gerti. Man jau > 160 akyse žaibuoja, kaip Jūs tokį aukštą ir pakeliat doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 18 liepos 2013 - 10:45