Įkraunama...
Įkraunama...

Birštonas

QUOTE(ramyra @ 2016 05 26, 20:42)
Mačiau labai daug žmonių su kitos spalvos kortelėmis rankose (nes komercinių klientų sveikatos korteles gelsvos). Daug vyresnio amžiaus žmonių, po operacijų ir cheminio gydymo. Tai manau, važiuoja ir su ligonių kasų siuntimu.

Tai būsiu ir aš tarp jų smile.gif Užsiregistravau į Eglę smile.gif
Atsakyti
Kur ir kokį rekomenduotumėte Birštone užsisakyti viso kūno masažą? wub.gif Išsiruošėme paminėti vestuvių metines, gyvensime viešbutyje, bet noooriu kokio nerealaus masažo, pasiūla milžiniška, kainų įvairovė taip pat, o Birštone niekada nesu buvusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2016 06 08, 19:44)
Kur ir kokį rekomenduotumėte Birštone užsisakyti viso kūno masažą?  wub.gif Išsiruošėme paminėti vestuvių metines, gyvensime viešbutyje, bet  noooriu kokio nerealaus masažo, pasiūla milžiniška, kainų įvairovė taip pat, o Birštone niekada nesu buvusi  blush2.gif


Kai paskaičiau apie vestuvių metines, pirma mintis, kad vyras padarytų masažą wub.gif
Atsakyti
o gal kas turite atsiliepimų apie Birštono Royal Spa?
viskas atrodytu kaip ir neblogai. Bet jie taip toli nuo pačio Birštono! Jei atvyksta žmonės be savo transporto tai be šansų? Koks nors visuomeninis važiuoja?

Peržiūrėjus siūlomas paslaugas bei užimtumą Royal Spa tiktų labiausiai. Bet tas atstumas labiausiai baido doh.gif Norėjau nupirkti vyresniems žmonėms, bet tai jie įkalinti bus ten. Aš galvoju- būtų arčiau, išeitų prasivaikščioti....

Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2016 06 30, 23:48)
o gal kas turite atsiliepimų apie Birštono Royal Spa?
viskas atrodytu kaip ir neblogai. Bet jie taip toli nuo pačio Birštono! Jei atvyksta žmonės be savo transporto tai be šansų? Koks nors visuomeninis važiuoja?

Peržiūrėjus siūlomas paslaugas bei užimtumą Royal Spa tiktų labiausiai. Bet tas atstumas labiausiai baido  doh.gif  Norėjau nupirkti vyresniems žmonėms, bet tai jie įkalinti bus ten. Aš galvoju- būtų arčiau, išeitų prasivaikščioti....

na jei kelio dienom, be masinos, tai suprantu ten restoranas yra, bet turbut ir papildomai maistu veztis, kazkur miske , nenueisi i jokia parde
Atsakyti
kas buvote TULPEJE , parasykit atsiliepimu, kaip apgyvendinimas ten, dabar kazkokia nauja BALTA VILA apgyvendinimui yra,aciu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 07 03, 14:52)
kas buvote TULPEJE , parasykit atsiliepimu, kaip apgyvendinimas ten, dabar kazkokia nauja BALTA VILA apgyvendinimui yra,aciu


O jus ruošiates keliom dienom ar pailsėti ilgesnį laiką?
Buvau pernai rudenį jau kai sezonas pasibaigė. Ilsėjausi 11 dienų, tad dar gavau 10 proc. nuolaidą. Dabar įlindus į jų tinklapį matau pakilusias kainas.
Gyvenau Baltojoje Viloje. Tai yra naujas (o gal renovuotas, nežinau tiksliai) pastatas, kuris yra arčiau upės. O beto ir į korpusą, kur vyksta procedūros ir yra kavinė vaikščioti arčiau, nei gyvenant administracijos pastate. Kambariai su wc šalia. Gyvenau viena dviviečiame, galvojau, kad atsiras kokia kaimynė, bet neatsirado. Kambariai mažiukai, lovos stovi sustumtos. Yra sieninė spinta, TV, rašomasis stalas, dvi kėdės, mažas šaldytuvas, virdulys, puodeliai. Langai balkono tipo, galima išeiti į balkoną. Mano kambarys buvo į upės pusę, bet už medžių nelabai tos upės matyti buvo. Valytojos malonios, rankšluosčius ir patalynę pakeisdavo kada paprašydavau. Minusas buvo tas, kad spalio pradžioje pasidarė gan šalta, tai kambaryje buvo šalta. Tiesa iš valytojos išprašiau, tai atnešė šildytuvą.
Bet jei oras geras, nesinorės jums sėdėti kambaryje. Labai fajna pasivaikščioti pakrante, yra dviračių, valčių nuoma.
Daug mačiau žmonių atvykusių reabilitacijai, gavę pilną (arba dalinį) apmokėjimą iš TLK.
Apie procedūras.
Malonus dalykas masažas, gaila, kad trunka trumpai.
Baseinas nedidelis, yra džakuzi, pirtis. Aš vaikščiojau tik į baseiną, kur kineziterapeutė vedė aquaerobiką. Bet šaltom dienom baseine būdavo šalta. Na aš tokia šilumos mėgėja esu.. blush2.gif
Verta vieną kart išbandyti kojų ar rankų parafino vonelę. Bent jau man patiko.
Dar yra mineralinių vandenų baseinas su povandeninėmis srovėmis. Tas tai super celiulitinėms vietoms pamankštinti. Baseinas mažiukas, daugiau 8 asmenų berods neleidžia. Prie jo yra kažkokia pirtis, berods turkiška. g.gif
Šį baseiną kaitaliojau kas antrą dieną su vonia. Jų čia pasirinkimas didelis, labiausiai patiko vaidilutė, vaistažolių, angliarūgšties.
Dar turėjau taip vadinamą magnetinį energijos reguliavimą BEMER - nežinau kas ten gero - tiesiog guli ant tokio kilimėlio kurį laiką ir nieko nejauti. Kiti sakė jautė šilumą nugaroje.
Dar teko porą kart turėti limfodrenainį masažą kojoms. Tas tai super, nuima kažkiek sunkumą kojose. Aišku vertėtų jų turėti daugiau.
Kas nepatiko ir kitą kart nesirinkčiau - aromaterapijos - muzikos ir kvapų relaksą galima ir namuose pasidaryti.
Apie maitinimą. Nepersivalgysit.
Na pusryčiai tai alia švediškas stalas, tai galima prisikirsti, kavos ir arbatos prisigerti į valias, kai kas sugebėdavo prisidaryti sumuštinių ir į kambarį neštis. cool.gif Pietums būdavo sriuba, antras patiekalas, vaisius ir gėrimas. Sriuba kaip sriuba, o štai antras patiekalas tai skurdokas būdavo. Kartais koks bulvių plokštainis su spirgais. O vakarienė tai iš vis - kartais kokia mišrainė ar varškės apkepėlė. Žodžiu man toks meniu priminė posakį - pusryčius suvalgyt pats, pietus pasidalink su draugu, vakarienę atiduok priešui.
Bet... savaitgaliais maistas būdavo geresnis (čia dėl to, kad savaitgaliais privažiuodavo daugiau žmonių, o ir šiaip vietiniai ateidavo į baseiną ar pirtį). Pvz. antras patiekalas vištienos krutinėlė, salotos, ryžiai. Ir kiek pamenu pagamindavo per daug, tai poilsiautojai dar ir pirmadieniais tą patį gaudavo.
Na bet Birštone yra parduotuvės, kambaryje šaldytuvas, tai visad galima kokio jogurto ar dar ko nupirkti.

Giminaitis kiek anksčiau buvo Versmėj, tai kiek suprantu Tulpėj geriau. Nors čia irgi gan subjektyvu.

Nežinau kas dar domina.
Atsakyti
Prima-Wera, o iš tos Naujos vilos į procedųras kai psuprantu per lauką? Kaip apsirengus eidavot? Kaip ten pas juos su registracija, ar nepameta klientų? Chalatai, šlepetės savi ar bus vietoje? Ar bandėt prisidėt papildomų procedūrų, jei taip kokiu būdu užsakoma-iškart registruojantis ar jau atvykus galima? lb ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2016 07 04, 14:48)
Prima-Wera, o iš  tos Naujos vilos į procedųras kai psuprantu per lauką? Kaip apsirengus eidavot? Kaip ten pas juos su registracija, ar nepameta klientų? Chalatai, šlepetės savi ar bus vietoje? Ar bandėt prisidėt papildomų procedūrų, jei taip kokiu būdu užsakoma-iškart registruojantis ar jau atvykus galima? lb ačiū 4u.gif



Taip, per lauką.
Tada kai buvau galima buvo apsigyventi arba toje Viloje, arba administraciniam pastate. Bet kokiu atveju į procedūras (ir kavinė tame pat pastate) tektų per lauką vaikščioti.
Apsirengdavau pagal orą. Kadangi tai buvo spalis, tai ir eidavau su striuke ar paltuku. Tik kad nereikia labai daug rengtis, nes eiti ten praktiškai 3 minutes. Nespėji sušalti.
Šiaip būdavo sudarytas toks procedūrų grafikas, kad po pusryčių grįždavau į kambarį, turėdavau kokią valandą laisvo laiko, susirinkdavau ką reikia ir išeidavau į procedūras - masažas, Bemer, aromaterapija, baseinas. Po baseino pusvalandį palaukdavau prie kavinės ir pietūs. Po pietų į kambarį, jei blogas oras žiūrėdavau tv, jei geras, kur nors lauke, į pardę nueidavau. Poto būdavo vonia kokia nors, palaukdavau truputį ir vakarienė.
Po vakarienės vėl daryk ką nori.
Netoli yra tvenkinys, antys plaukioja, galima eiti pamaitinti jas. Batoną valgo.
Šiaip gal man pasisekė, tos administratorės, kurios sudaro procedūrų grafiką labai malonios. Jos pastumdė taip procedūrų laiką, kad nebūtų ilgų pertraukų. Jos supratingos. Paperkamos, šokoladu galima atsidėkoti.
Tik jau per išeigines tai jos stengiasi daugiau palikti laisvų procedūrų vietų atvykstantiems tik savaitgaliams. Čia pas juos prioritetas.
Šiaip kiek pamenu ten ir šiaip vietiniai mėgdavo ateiti per išeigines į baseiną ar kokių procedūrų užsakydavo.

Jei neklystų, tai Birštone tik sanatorija Eglė gali pasiūlyti ir apgyvendinimą ir procedūras ir maitinimą viename pastate.

Apie registraciją. Šiaip aš tik paskambinau ir pasakiau, kad atvykstu antradienį vakare apie 20 val. (Nes vyras tik po darbo galėjo nuvežti). Nei manęs prašė kokio avanso, nieko. Tik vardas pavardė, nu kadangi mokėjau viską iš savo kišenės, tai nieko ir nereikėjo. (Gal su tais, kurie gauna reabilitaciją yra kitaip.) Man telefonu paaiškino, kad registratūra tokiu metu jau nedirbs, kad važiuočiau tiesiai į Baltą vilą, ir tiesiai į tam tikrą kambarį eičiau, ten man duotų kambario raktus. O į registratūrą apiforminimui ir apmokėjimui kitą dieną ateičiau.
Bet išėjo taip, kad vyrą anksčiau paleido iš darbo ir Birštone buvom apie 16 val. Tai ėjau tiesiai į registratūrą. Ten mane puikiai prisiminė, priėmė. Tik turėkit kantrybės su registratorėm, biški lėtokos ir kuičiasi su popieriais ilgai. Nu bet su jom tik atvykus ir išvykstant teko bendrauti. Tad dzyn.
Po registratūros teko eiti pas gydytoją, kuri pagal sveikatos būklę, skiria procedūras. Štai čia pažiūrėkite SVEIKATINIMO PROCEDŪROS ĮEINANČIOS Į SANATORINIO GYDYMO PROGRAMĄ. Jei perkate 4 procedūrų, jums tiek ir skirs. Jei 6, tai 6.
Beto išsiaiškinau, kad Mankšta treniruoklių salėje ir Aerobika baseine būdavo kaip ir nemokamai - galėjo lankyti visi norintys. Tad šios dvi procedūros nesiskaitė.
Nežinau ką jums rašyti, nes nežinau - jus važiuosite sanatorinam gydymui, ar šiaip savaitgaliui?

Galima pirkti papildomai procedūras. Pakaks tai padaryti atvykus. Aš pirkau ,,SALDI SVAJONĖ“. Maloniai praleidau sekmadienio popietę. Beje, ten reikėjo šlepečių ir chalato kad pereiti iš vieno procedūros kabineto į kitą, tai davė nemokamai, įskaičiuota.

Chalatą sau kambary vaikščioti turėjau savo, bet man jo neprireikė, net neištraukiau iš lagamino. Gyvenau viena kambaryje, tai nebuvo nuo ko slėptis.
Šlepetes kambaryje vaikščioti turėjau savo. Nors galėjau ir be jų apsieiti.
Ten kambarys patikėkit toks mažas, na kaip koks viešbutukuose būna.

Bet čia viskas taip buvo pernai spalį. Dabar pažiūriu į jų tinklapį, tai ir kaina pakilusi doh.gif ir biški procedūrų dadėta.

Nežinau kas dar domina.
Atsakyti
man atrodo kažkur šioje temoje skaičiau, bet dabar niekaip neberandu informacijos apie Birštono baseinus.

Kažkur buvo parašyta, kad vienuose baseinuose apsilankymai yra normuoti, o kituose eini kiek nori. Važiuojam su vaikais, jiems pagrindinis reikalas ir yra baseinai.

Ir taip pat gal galite patarti kur apsistoti su vaikais. Procedūrų labai nereikia. Tiesiog poilsiui ir pramogai.
Atsakyti
Ar buvote kas nors Royal SPA Residence? Kažkaip nerandu info, daugiausia apie Eglę, Tulpę... kalbama smile30x30.png Ilgai galvojau kokias pasirinkt atostogas. kaip ir norėjosi prie jūros, bet su tokiais orais manau neprašausim ir su Birštonu smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2016 08 07, 13:24)
Ar buvote kas nors Royal SPA Residence? Kažkaip nerandu info, daugiausia apie Eglę, Tulpę... kalbama smile30x30.png Ilgai galvojau kokias pasirinkt atostogas. kaip ir norėjosi prie jūros, bet su tokiais orais manau neprašausim ir su Birštonu smile30x30.png

mes buvom biggrin30x30.png labai patiko!
Atsakyti