Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(ShihTzu @ 2013 11 03, 22:57)
Taip,nezinau nedariau net tokiu minciu nebuvo... Tik idomu ar pms gali Taip ilgai buti nes krutine jau isves is proto...;(  nera reguliarus ciklas. Dar pries tai buvo rugpjucio 13, dar liepos 3d.dar pries tai geguzes 30d.


panasiau i nestuma nei i PMS g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 11 03, 21:59)
panasiau i nestuma nei i PMS  g.gif

Negazdinkit siandien dar visa seima tuo paciu ir pati vaistu nuo kirmeliuku geriau ir visai nesijauciu tokia unsure.gif
Atsakyti
sveikos busimos, esamos, mamytes ir netik smile.gif esu naujoke, todel labai nepykit jeigu isiterpsiu arba nukrypsiu nuo temos.. bet pas mane tokia sudetinga situacija, kad negaliu net normaliai miegoti... Paskutines menesines buvo rugsejo 22diena,nors Iprastai visada susergu kiekvieno menesio 26-27 dienomis.( Mano ciklas 30-31 diena.) Po to laiko nebuvo jokio pobudzio kraujavimu. sekancios menesines, skaiciuojant pagal paskutiniaisias , veluoja jau 12-13 dienu. Nestumo testas rodo teigiama, Hcg dariausi spalio 27, buvo 37, sekanti tyrima dariausi 29 spalio, hcg buvo pakiles iki 113, bet nestumo niekur neranda!!! sad.gif Vis suduria kairiji arba desini sona, suskausta nugara, pradejo netgi skaudeti kakla.. Siandien buvau pas privatu ginekologa, kuris mane tikrino su vaginaliniu echo (gimda tuscia) taip pat bande apciuopti kiausides ( su tikslu rasti negimdini nestuma) bet nerado net ir to!! Krutine prabrinkusi, siektiek sujautrejusi, daugaiu jokiu pozymiu nera. Ar gali buti, kad dar per anksti pamatyti nestuma gimdoje? Prasau patarkit, nes jau baigiu iseiti is proto..
Atsakyti
QUOTE(mundijana @ 2013 11 03, 23:17)
sveikos busimos, esamos, mamytes ir netik smile.gif esu naujoke, todel labai nepykit jeigu isiterpsiu arba nukrypsiu nuo temos.. bet pas mane tokia sudetinga situacija, kad negaliu net normaliai miegoti... Paskutines menesines buvo rugsejo 22diena,nors  Iprastai visada susergu kiekvieno menesio 26-27 dienomis.( Mano ciklas 30-31 diena.)  Po to laiko nebuvo jokio pobudzio kraujavimu. sekancios menesines, skaiciuojant pagal paskutiniaisias , veluoja jau 12-13 dienu. Nestumo testas rodo teigiama, Hcg dariausi spalio 27, buvo 37, sekanti tyrima dariausi 29 spalio, hcg buvo pakiles iki 113, bet nestumo niekur neranda!!! sad.gif Vis suduria kairiji arba desini sona, suskausta nugara, pradejo netgi skaudeti kakla.. Siandien buvau pas privatu ginekologa, kuris mane tikrino su vaginaliniu echo (gimda tuscia) taip pat bande apciuopti kiausides ( su tikslu rasti negimdini nestuma) bet nerado net ir to!! Krutine prabrinkusi, siektiek sujautrejusi, daugaiu jokiu pozymiu nera. Ar gali buti, kad dar per anksti pamatyti nestuma gimdoje? Prasau patarkit, nes jau baigiu iseiti is proto..

gali buti, kad nestumas dar per mazas ir uztai su echo nemato. Teks luktelt ir eit pakartotinam echo mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mundijana @ 2013 11 04, 00:17)
sveikos busimos, esamos, mamytes ir netik smile.gif esu naujoke, todel labai nepykit jeigu isiterpsiu arba nukrypsiu nuo temos.. bet pas mane tokia sudetinga situacija, kad negaliu net normaliai miegoti... Paskutines menesines buvo rugsejo 22diena,nors  Iprastai visada susergu kiekvieno menesio 26-27 dienomis.( Mano ciklas 30-31 diena.)  Po to laiko nebuvo jokio pobudzio kraujavimu. sekancios menesines, skaiciuojant pagal paskutiniaisias , veluoja jau 12-13 dienu. Nestumo testas rodo teigiama, Hcg dariausi spalio 27, buvo 37, sekanti tyrima dariausi 29 spalio, hcg buvo pakiles iki 113, bet nestumo niekur neranda!!! sad.gif Vis suduria kairiji arba desini sona, suskausta nugara, pradejo netgi skaudeti kakla.. Siandien buvau pas privatu ginekologa, kuris mane tikrino su vaginaliniu echo (gimda tuscia) taip pat bande apciuopti kiausides ( su tikslu rasti negimdini nestuma) bet nerado net ir to!! Krutine prabrinkusi, siektiek sujautrejusi, daugaiu jokiu pozymiu nera. Ar gali buti, kad dar per anksti pamatyti nestuma gimdoje? Prasau patarkit, nes jau baigiu iseiti is proto..


blink.gif Tai aisku kad per mazas nestumas doh.gif Net keista, kad kazkas prie tokio HCG bande jo ieskot blink.gif Vaginalinis echo mato nestuma nuo HCG apie 900- cia tikrai geros kokybes ir ziurint patyrusiai gydytojai, o taip norma matyt nuo HCG 1500. Jei 29 spalio buvo 113, tai spalio 31 apie 250, lapkr 2 apie 500, snd apie 1000- dar ir snd tikriausiai nematys nestumo, o kazkas jau ji bande ieskot blink.gif Sorriuka, bet keisciau gydytoja ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,jungiuosi ir as,mano istorija tokia:spalio 25 diena turejo prasideti menesines bet jos neatejo,28 diena pasidariau NT rode neigiama,tada vakare pradejo teplioti na maniau prasidejo,bet ne taip ir tik patepliojo ir viskas,30 diena pasidariau dar viena testa RapiPreg ir isvydau gana rysku vaiduokly kuris veliau dar paryskejo,iskart nulekiau pas daktare pazejo ant echo sako nematau kad menesines ateitu o gimdoi yra kazkoks taskelis bet negaliu pasakyti kad tai gemalelis,israse duphoston pagerti ir pasidaryti HCG tyrima.lapkricio pirma ir antra dienomis vel dariausi testus ir jie man parode neigiamus be jokiu vaiduokliu,lapkricio 3 dar pakartojau NT RapiPreg ir vel islindo vaiduokliukas taip nieko ir nesuprantu,gal kuriai taip panasiai buvo? snd pasidariau HCG tai ketvirtadieny turi but atsakymai,pilvo apacia maudzia,sudiegia nugara apacioje,karts nuo karto pasireiskia sleikstulys,o savaite pries turint prasideti menesinem ziauriai skaudejo krutine ko niekad nebudavo.kaip jus tai vertinate? nezinau kaip ykelti foto parodyciau savo vaiduokliukus
Atsakyti
nagi merginos kur gi jus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Djerba @ 2013 11 05, 15:26)
nagi merginos kur gi jus  biggrin.gif

Man buvo Taip pat vasara ,mm nebuvo tik viskas kaip pms tik plius pykindavo iki vemimo.gryzau I lt iskart pas daktare pasveikino, sako Tik dar Labai mazytis ateik po keliu dienu nes testas rode irgi vaiduoklius,nes pagal mane gal tik 2ar 3sav turejo but.nuejau gal po 4d irgi mate tik maza puslyte , kraujo nebuvo prisirinke mm dar sako nelaikas nors jos jau turejo but... Israse vitaminu sako laukiam... Bet vel isvaziavau is lt ir gryzus namo pradejau tepliot ir po saukstuka kraujo 12d,toliau su pykinimu ir skausmais,paskambinau daktarei pasake kokiu vaistu reikia kad issivalyt ir viskas....
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 11 04, 03:56)
blink.gif Tai aisku kad per mazas nestumas  doh.gif Net keista, kad kazkas prie tokio HCG bande jo ieskot  blink.gif Vaginalinis echo mato nestuma nuo HCG apie 900- cia tikrai geros kokybes ir ziurint patyrusiai gydytojai, o taip norma matyt nuo HCG 1500. Jei 29 spalio buvo 113, tai spalio 31 apie 250, lapkr 2 apie 500, snd apie 1000- dar ir snd tikriausiai nematys nestumo, o kazkas jau ji bande ieskot  blink.gif Sorriuka, bet keisciau gydytoja  ax.gif

matot mergaites randuosi uk, tai pacios zinot turbut kas cia per daktarai.. mane lb neramin diegliai nugaroje ir pilve, uztai nuvaziavau i ligonine, tai jie man pareiske kad tikriausiai negimdinis nes skausmai nera gerai , paskyre sekanti echo lapkricio 12 ir pasake kad jeigu neras vaikiuko, teks gult i ligonine, tai ir proteju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mundijana @ 2013 11 05, 18:41)
matot mergaites randuosi uk, tai pacios zinot turbut kas cia per daktarai.. mane lb neramin diegliai nugaroje ir pilve, uztai nuvaziavau i ligonine, tai jie man pareiske kad tikriausiai negimdinis nes skausmai nera gerai , paskyre sekanti echo lapkricio 12 ir pasake kad jeigu neras vaikiuko, teks gult i ligonine, tai ir proteju... blush2.gif



o ligonine tik viena ?nuvaziukit i kita.testa s ryskiai rodo? jei taip.tai savaites begyje pamatys 4-5 sav nestuma.jei blankus....ta prasme nevienodai ryskios spalvos...tai mazdaug 2 sav dar nesimatys.o jus nezinot kada galejot pastot mazdaug? vaginalinis echo rodo nuo 5 sav...jus nenuprotinekit o klausykyt daktaru...jei tikrai negimdinis....nes...kiausintaky auganti lastele gali ji suplesit.....nukraujuosit...ar dar kas..geriausiu atveju laiku nieko nepamacius liksit su vienu kiasintakiu.o juk galima viska stebet ir zinot kad viskas bus gerai. bet manau jusu atveju gimdinis nestumas)))))bent jau jei testas rodo o jus dar ne ligoninej vadinas viskas tvarkoj)paciai taip buvo.del krutines tai nieko)praeis po gimdymo) 4u.gif kantrybes ir sveikatos.o visa kita skauda gal dar persalot tik nepastebejot?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti