Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

is savo patirties galiu pasakyti, kad planinei cp operacijai nelaukia termino pabaigos. bet jau man abu kartus dare keliomis dienomis anksciau nei buvo nustatytas gimdymo terminas.
Atsakyti
Pirmoji planinis CP 2 dienom anksčiau, antroji planinis CP 5 dienom anksčiau termino. Laukė, kol pradės eit kamštis ir kad būtų max 4 cm kaklelis atsidaręs 4u.gif Sąrėmių nejaučiau nei karto.
Dabar laukiuos trečio. Vėl laukia planinis CP...
QUOTE(Iš Stiklo @ 2013 01 03, 18:48)
Pas mane visi 5 CP.

WAW! Ir jokių komplikacijų? Nei nestuke.gif metu, nei po CP? Geras, nežinojau, kad galima tiek CP daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 10 22, 23:45)
is savo patirties galiu pasakyti, kad planinei cp operacijai nelaukia  termino pabaigos. bet jau man abu kartus dare keliomis dienomis anksciau nei buvo nustatytas gimdymo terminas.


Gal jau čia rašiau, mano atveju gydytojai labai bijojo dėl mano ir vaikučio gyvybių (nėštumo metu buvo komplikacijų), tad planinį CP atliko 36+5 sav.
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 10 22, 23:45)
is savo patirties galiu pasakyti, kad planinei cp operacijai nelaukia  termino pabaigos. bet jau man abu kartus dare keliomis dienomis anksciau nei buvo nustatytas gimdymo terminas.

netiesa schmoll.gif jei nera pavojaus nei kudikiui, nei mamytei, yra laukiama kol prasides gimdymo veikla. jei pirmas buvo cp, stebimas randas, vaisius, mamyte, ir leidziama pernesiot iki savaites.
nors daug kas operuojasi anksciau nelaukdamos veiklos, bet kudikiui daug geriau kai pajaucia, kad jau laikas gimt,o ne mieganti isplesia lauk.
Atsakyti
Mano atveju 38 sav buvo prasideje prieslaikiniai saremiai, o mazule ne 3kg nesvere, tad gyd pasigulde i skyriu ir bandem islaukt iki 39sav, kad vaikas priaugtu kiek imanoma daugiau svorio. suejus 39 sav nakti nubego vandenys. Saremius jutau minimalius. Ryte isoperavo smile.gif
Atsakyti
Man planini atliko 38 sav ir 3 d. vaikas buvo jau didelis, skaudejo ankstesnio rando srity, randas buvo ne tik pjuvio, bet ir plysimo unsure.gif
Atsakyti
Man paskyrė planinį CP 2 dienom prieš terminą. Vieną dieną ateisiu tyrimų pasidaryt, o kitos dienos rytą jau reiks prisistatyti operacijai.
Šiek tiek nusiminiau, kad prireikė CP, bet lėlytė "sėdi" užsispyrusiai ir niekaip jos apsiverst neįkalbėjau, dariau pratimus, bet irgi nepadėjo.
Tai dabar jaukinuosi mintį, kad bus CP, nors mane vien mintis apie medicinines intervencijas gąsdina. Savo noru niekad CP neprašyčiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dowyle @ 2014 08 20, 05:31)
Man paskyrė planinį CP 2 dienom prieš terminą. Vieną dieną ateisiu tyrimų pasidaryt, o kitos dienos rytą jau reiks prisistatyti operacijai.
Šiek tiek nusiminiau, kad prireikė CP, bet lėlytė "sėdi" užsispyrusiai ir niekaip jos apsiverst neįkalbėjau, dariau pratimus, bet irgi nepadėjo.
Tai dabar jaukinuosi mintį, kad bus CP, nors mane vien mintis apie medicinines intervencijas gąsdina. Savo noru niekad CP neprašyčiau... doh.gif


leliukai bet kada gali apsiversti, net ir gimdymui prasidejus. Tai jei nenorit operacijos, laukit kol prasides gimdymas ir tada matysit ka daryt. Mano atveju: vyresnioji sedejo beveik iki pabaigos bet galu gale apsiverte ir pagimdziau pati. O dvyniai buvo abu teisingai galvytej zemyn dar 2 dienos iki gimdymo kai ziurejo, o kai po dvieju dienu prasidejo saremiai tai ligoninej paaiskejo, kad abu grazuoliai skersai isitaise, nors vietos ten jiems gi jau tikrai nebuvo (abu gerokai virs 3kg gime) ir vienu ju galva jau super zemai buvo isistacius, bet va vistiek. Taip kad su tokiom patirtim jau mano turetom tai dabar as neskubeciau nei dziaugtis kad teisingoj padety nei liudeti kad ne, kol neprasides gimdymas smile.gif
Atsakyti
ačiū už viltį - jei apsiverstų, tai būtų didžiausias džiaugsmas 4u.gif
Atsakyti
[quote=dowyle,2014 08 22, 06:17]
ačiū už viltį - jei apsiverstų, tai būtų didžiausias džiaugsmas 4u.gif
[/quote

o kiek dabar sav jums?
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 08 22, 22:09)


o kiek dabar sav jums?


39 savaitę baigiam
Atsakyti
nu tai laikau kumscius tada!
Atsakyti