Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(zittute @ 2016 07 12, 09:56)
kaip tik praeita savaite pasinaudojau sios firmos paslaugomis pirma karta- jie patys man uzsake vaikiska lovele 160 cm ilgio uz 1.15 proc tarpininkavimo mokesti. Tai sia savaite jau gal sulauksiu pirkinio. Irgi idomu, ar viskas sklandziai bus. Pasidalinsiu. Kolkas tikrai puikiai emailais ir telefonu bendravom, operatyviai atsakinejo ir sutarti atsiunte. Tad tikiuos bus ok. LT ta lovele but gavusis apie 140 eur, o cia mazdaug apie 100 eur su pristatymu (sveria ji apie 30 kg), tad tikrai Viktorija teisi, kad pas juos palankus ikainiai sunkiems daiktams. smile.gif

pas juos radau tokia info

Pristatymo kaina iš Lenkijos - kaina už kurią bus galima atsiimti prekę Kaune, o vėliau Vilniuje iš mūsų Jumper.lt sandėlio.

jus kaune atsiiminejote ? ar jau ir vilniuje padare , bet pamirso ikelti?
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2016 07 12, 11:26)
Šilko/kašmyro megztukai  thumbup.gif Dar 10% papildoma nuolaida

wub.gif gal kas pirksit, prisijungčiau.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 07 12, 11:49)
wub.gif gal kas pirksit, prisijungčiau.

aš perku per PirkDE adresą blush2.gif
Atsakyti
Kaip užsiregistruoti next.co.uk mad.gif

Billing adresą leidžia tik UK rašyti, bet galų gale neleidžia sukurti accounto. Kaip registravotės?

Beje, dėl to pirmo pirkimo kodo: pakvietimo emaile rašo, kad jis galioja iki liepos 13, o registruojantis jį suvedus rašo, kad galioja iki gruodžio 18 blink.gif Įdomu, kaip iš tikrųjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 07 12, 10:51)
Shimmer,ar daug trūksta?

Gal yra norinčių prisijungti  4u.gif  ?

Kada uzsakysit. Noreciau prisijunkti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 07 12, 12:27)
Kaip užsiregistruoti next.co.uk mad.gif

Billing adresą leidžia tik UK rašyti, bet galų gale neleidžia sukurti accounto. Kaip registravotės?

Beje, dėl to pirmo pirkimo kodo: pakvietimo emaile rašo, kad jis galioja iki liepos 13, o registruojantis jį suvedus rašo, kad galioja iki gruodžio 18  blink.gif Įdomu, kaip iš tikrųjų  g.gif

Man nepavyko niekaip užsiregistruoti. Mečiau tą reikalą irnesakyk.gif Apseisiu be next biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2016 07 12, 12:32)
Man nepavyko niekaip užsiregistruoti. Mečiau tą reikalą  irnesakyk.gif Apseisiu be next biggrin.gif


Gal visos pirkusios tai darė per Tukį? Su PA adresu man nepavyksta...
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2016 07 12, 12:36)
Gal visos pirkusios tai darė per Tukį? Su PA adresu man nepavyksta...

Aš tukio adresu ir bandžiau registruotis smile.gif
Atsakyti
Kam aktualu: Biomecanics basutes 29 ir 30 dydziai, po 17,75 svaru

https://www.amazon.c...rds=Biomecanics
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 07 12, 11:48)
pas juos radau tokia info

Pristatymo kaina iš Lenkijos - kaina už kurią bus galima atsiimti prekę Kaune, o vėliau Vilniuje iš mūsų Jumper.lt sandėlio.

jus kaune atsiiminejote ? ar jau ir vilniuje padare , bet pamirso ikelti?

Dar tik atsiiminesiu kaune,sake ju sandelys laikinai kolkas aleksote bus. Del vilniaus nezinau.
Atsakyti
Siaip ne taip prie next.co.uk prisiregistravau su UK adresu. Gal kam reikia 20 svaru nuolaidos pirmam pirkimui? El. pastas turi buti neregistruotas next'e
Atsakyti
gal kas su gap mazu krepseliu priimtu Kaune ?
Atsakyti