Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Gal butu norinciu jungtis prie http://tjmaxx.tjx.com
labai geru kainu kokybiskiekms rubams, batams ir aksesuarams.
Jungtis prie sios parduotuves per IP keiciancias programeles.

Free shipas berods nuo 75$ su koduku SHIP75
Atsakyti
Laba,merginos 4u.gif

Koks šios kuprinės svoris?Ar gal kuri tokio tipo turėjusios,ar jos smagios,kokybiškos?

http://www.pbteen.co...cshop-backpacks

O gal dar kokią galite pasiulyti penktokui ar ir šios pakankamai geros?
Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 16 liepos 2016 - 13:08
Gal kas jungtusi prie &otherstories ax.gif
Ir gal kas is jau pirkusiuju pakomentuos ar dydziai atitinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2016 07 16, 14:06)
Laba,merginos 4u.gif

Koks šios kuprinės svoris?Ar gal kuri tokio tipo turėjusios,ar jos smagios,kokybiškos?

http://www.pbteen.co...cshop-backpacks

O gal dar kokią galite pasiulyti  penktokui ar ir šios pakankamai geros?
Ačiū.

O ka busimam pirmokui rekomenduoti galite? (133cm, 27kg)
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2016 07 16, 15:02)
O ka busimam pirmokui rekomenduoti galite? (133cm, 27kg)

http://www.potteryba...?cm_src=AutoRel
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2016 07 16, 14:06)
Laba,merginos 4u.gif

Koks šios kuprinės svoris?Ar gal kuri tokio tipo turėjusios,ar jos smagios,kokybiškos?

http://www.pbteen.co...cshop-backpacks

O gal dar kokią galite pasiulyti  penktokui ar ir šios pakankamai geros?
Ačiū.

As manau, kad penktoke jau pačio reik paklaust, ko jis nori... Mano penktokas nesiojo samsonite firmos, tokia jau paaugluska,Taure užrode, tai nesiojo ir šeštoji ir septintoj nesios,labai liuks,tiesa,turi ir Le,bet ją į sportą nešiojasi,bet nebloga taip pat,netokia jau vaikiška atrodo...

QUOTE(taskiukas @ 2016 07 16, 15:02)
O ka busimam pirmokui rekomenduoti galite? (133cm, 27kg)

Iš čia tikrai liuks,tik jau imt reik L dydį, nors čia lyg tik tokios ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2016 07 16, 20:17)
As manau, kad penktoke jau pačio reik paklaust, ko jis nori... Mano penktokas nesiojo samsonite firmos, tokia jau paaugluska,Taure užrode, tai nesiojo ir šeštoji ir septintoj nesios,labai liuks,tiesa,turi ir Le,bet ją į sportą nešiojasi,bet nebloga taip pat,netokia jau vaikiška atrodo...



Kad neatrodo ji vaikiškai unsure.gif Ir vaikui rodžiau labai patiko,spalvos jo ir raštas visai nevaikiškas.Tokia visai gera ir patogi atrodo.Tik man įdomu,ar nebus ji sunki,koks jos svoris.O tai prisikemša dar knygų savaitei ir atkelti neina.

O SAMSONAITO kokią pirkot?Gal nuorodą pamenat ir galit daug maž dėl to svorio apibūdinti?
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2016 07 16, 20:47)
Kad neatrodo ji vaikiškai unsure.gif Ir vaikui rodžiau labai patiko,spalvos jo ir raštas visai nevaikiškas.Tokia visai gera ir patogi atrodo.Tik man įdomu,ar nebus ji sunki,koks jos svoris.O tai prisikemša dar knygų savaitei ir atkelti neina.

O SAMSONAITO kokią pirkot?Gal nuorodą pamenat ir galit daug maž dėl to svorio apibūdinti?

nesunkios sios kuprines 4u.gif
man ir visai nevaikiska drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2016 07 16, 21:06)
nesunkios sios kuprines  4u.gif
man ir visai nevaikiska  drinks_cheers.gif


Jus turite?Patogios?O sveria mazdaug kiek?Puse kilo ar kila? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nut* @ 2016 07 16, 20:13)

Kiek matau sios kuprines nesusisega priekyje. Noretusi, kad susisegtu, nes is patirties daug patogiau, nekrenta nuo peciu.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2016 07 16, 20:47)
Kad neatrodo ji vaikiškai unsure.gif Ir vaikui rodžiau labai patiko,spalvos jo ir raštas visai nevaikiškas.Tokia visai gera ir patogi atrodo.Tik man įdomu,ar nebus ji sunki,koks jos svoris.O tai prisikemša dar knygų savaitei ir atkelti neina.

O SAMSONAITO kokią pirkot?Gal nuorodą pamenat ir galit daug maž dėl to svorio apibūdinti?

Jei tik vaikai patinka,tai super mirksiukas.gif vaikai skirtingi juk, mano penktokei jau pervaikiska tokia,o va tos kur virš 40$ tai taip,norėtų, bet....
Senai pirkau, jau neatkasiu iš kur,Taurė nebent pasakytų... ax.gif

Papildyta:
QUOTE(adrija @ 2016 07 17, 00:49)
Jus turite?Patogios?O sveria mazdaug kiek?Puse kilo ar kila? lotuliukas.gif

Jei neklystu 600g sveria,tikrai labai lengvos.. Galiu bandyt pasverti biggrin.gif tik mano iš kito PB puslapio, kur susegimai kitaip..

QUOTE(taskiukas @ 2016 07 17, 09:57)
Kiek matau sios kuprines nesusisega priekyje. Noretusi, kad susisegtu, nes is patirties daug patogiau, nekrenta nuo peciu.

Del to tai taip,mano visos tris sega, bet...daugelis kuprinių neturi tu susegimų ir nešioja vaikai ax.gif matyt dėl to,čia ir kaina skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2016 07 17, 10:13)
Jei tik vaikai patinka,tai super  mirksiukas.gif vaikai skirtingi juk, mano penktokei jau pervaikiska tokia,o va tos kur virš 40$ tai taip,norėtų, bet....
Senai pirkau, jau neatkasiu iš kur,Taurė nebent pasakytų...  ax.gif

Papildyta:

Jei neklystu 600g sveria,tikrai labai lengvos.. Galiu bandyt pasverti  biggrin.gif tik mano iš kito PB puslapio, kur susegimai kitaip..



Kad jos visos ten vienodos.Tik vienos daugiau nukainotos,kitos ne.O kuri ten kitokia?Gal as nematau?

Sverkit lotuliukas.gif Nes iki kilo tai jau sunkoka.
Atsakyti