Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinė, mokesčiai, informacija

QUOTE(Lux @ 2015 09 02, 11:05)
Merginos, gal susidūrėte. Pirkta iš Aliexpress už neapmokestinamą sumą. Muitinė nori matyti dokumentus, paštas reikalauja 8 Eur už procedūras. Man negirdėta, kad to reikalautų. Kaip išsisukti?


jeigu siuntinio suma nevirsyja 22 eurus, tuomet ji nebus apmokestinama ir pastui nieko nereikes moketi, taciau jei suma virs 22 eu, ja apmokestins +prisides 8 eu mokestis pastui
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2015 09 02, 11:48)
jeigu siuntinio suma nevirsyja 22 eurus, tuomet ji nebus apmokestinama ir pastui nieko nereikes moketi, taciau jei suma virs 22 eu, ja apmokestins +prisides 8 eu mokestis pastui

Nu zinokit uzkniso doh.gif doh.gif uzsisakiau is Iherb už saugia sumą, gavau mielą laiškelį,pateikiau order summarry,netiko jiems gaunu laiska, kad turiu pateikti banko išrašą,nu tiek to pateikiau,dar netinka jiems..gaunu dar vieną laiškelį iš jų, kad turiu pateikti order history,kiek is viso esu siuntiniu gavus ir rewards history,kokias nuolaidas man yra suteikęs Iherb..nieko nesuprantu,perku už saugią,pateikiu įrodymą, kad tiek sumokėjau būtent už tokią prekę,ko jiems dar reikia?rytoj lauskiu iš jų atsakymo,įdomu ar ras dar ko prisikabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(marija84 @ 2015 09 03, 22:07)
Nu zinokit uzkniso doh.gif  doh.gif uzsisakiau is Iherb už saugia sumą, gavau mielą laiškelį,pateikiau order summarry,netiko jiems gaunu laiska, kad turiu pateikti banko išrašą,nu tiek to pateikiau,dar netinka jiems..gaunu dar vieną laiškelį iš jų, kad turiu pateikti order history,kiek is viso esu siuntiniu gavus ir rewards history,kokias nuolaidas man yra suteikęs Iherb..nieko nesuprantu,perku už saugią,pateikiu įrodymą, kad tiek sumokėjau būtent už tokią prekę,ko jiems dar reikia?rytoj lauskiu iš jų atsakymo,įdomu ar ras dar ko prisikabinti g.gif

Man tas pats, siunciau ir tuos prasomus.
Atsakyti
mergaiciukes, su labai kvailu, tikriausiai, klausimu, bet vis delto... blush2.gif visai zalia esu ekonomikos srity blush2.gif Izraelis nera ES salis, ketinu uzsisakyti maisto papildu, virsijus 22 euru suma, ka tektu sumoket, PVM? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marija84 @ 2015 09 03, 22:07)
Nu zinokit uzkniso doh.gif  doh.gif uzsisakiau is Iherb už saugia sumą, gavau mielą laiškelį,pateikiau order summarry,netiko jiems gaunu laiska, kad turiu pateikti banko išrašą,nu tiek to pateikiau,dar netinka jiems..gaunu dar vieną laiškelį iš jų, kad turiu pateikti order history,kiek is viso esu siuntiniu gavus ir rewards history,kokias nuolaidas man yra suteikęs Iherb..nieko nesuprantu,perku už saugią,pateikiu įrodymą, kad tiek sumokėjau būtent už tokią prekę,ko jiems dar reikia?rytoj lauskiu iš jų atsakymo,įdomu ar ras dar ko prisikabinti g.gif

sveiki,gavau el. laiska,kuriame nurodyta kad turiu sumoketi 8 eur pastui ir pvm mokesti,bet juk nevirsijau 22 eur,ka daryti tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(marija84 @ 2015 09 07, 19:35)
sveiki,gavau el. laiska,kuriame nurodyta kad turiu sumoketi 8 eur pastui ir pvm mokesti,bet juk nevirsijau 22 eur,ka daryti tokiu atveju?

Paklausti ju, kokiu pagrindu turetumete moketi?
Atsakyti
Laba diena,
rašau ir prašau patarimo. Muitine apmuitino siunta, kurios verte buvo 15,46 dol. is Kinijos. Ir dabar reikia ja atsiimti is ten, ar realu kad uz tokia maza suma, eme ir apmuitino. Kaip cia dabar daryti su ta muitine,nes tu prekiu bendra suma, tai gausis jaučiu daugoka (kartu su apmuitinimu).
bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2015 09 11, 14:31)
Laba diena,
rašau ir prašau patarimo. Muitine apmuitino siunta, kurios verte buvo 15,46 dol. is Kinijos. Ir dabar reikia ja atsiimti is ten, ar realu kad uz tokia maza suma, eme ir apmuitino.  Kaip cia dabar daryti su ta muitine,nes tu prekiu bendra suma, tai gausis jaučiu daugoka (kartu su apmuitinimu).
bijau.gif

man tas pats buvo apmuitino siunta,kurios verte buvo19 eur,rasykit jiems skunda,kad nesutinkat!as parasiau,dabar laukiu nu atsakymo,o siunta tegul tupi paste!nes sumomejus muita,bus daugiau vargo kol pinigus atiduos!
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 09 05, 19:20)
mergaiciukes, su labai kvailu, tikriausiai, klausimu, bet vis delto...  blush2.gif visai zalia esu ekonomikos srity  blush2.gif Izraelis nera ES salis, ketinu uzsisakyti maisto papildu, virsijus 22 euru suma, ka tektu sumoket, PVM?  doh.gif

nejaugi nieks nezino... unsure.gif nesuprantu as, ar maisto papildai bet kokiu atveju apmuitinami, ar tik kai suma virsija 150 EUR? pirmakart susiduriu su tokia situacija, na niekaip netilpsiu i tuos 22 EUR remus ir bandau apskaiciuot, kiek teks paklot uz si malonuma... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 09 12, 18:01)
nejaugi nieks nezino...  unsure.gif nesuprantu as, ar maisto papildai bet kokiu atveju apmuitinami, ar tik kai suma virsija 150 EUR? pirmakart susiduriu su tokia situacija, na niekaip netilpsiu i tuos 22 EUR remus ir bandau apskaiciuot, kiek teks paklot uz si malonuma...  blush2.gif

tai pati rašote, kad siųsite prekę ne iš ES, tai visoms prekėms, iš ne ES šalių, virš 22 eurų, yra muito mokestis. visa informacija muitinės tinklapyje
http://www.cust.lt/w... siuntos?0922a1af808c65a2
pašto tinklapyje http://www.post.lt/l...odami-klausimai
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 09 20, 15:03)
tai pati rašote, kad siųsite prekę ne iš ES, tai visoms prekėms, iš ne ES šalių, virš 22 eurų, yra muito mokestis. visa informacija muitinės tinklapyje
http://www.cust.lt/w... siuntos?0922a1af808c65a2
pašto tinklapyje http://www.post.lt/l...odami-klausimai

aciu uz info, tai tiek as ir supratau pati 4u.gif tik kad neikertu, kaip traktuoti si muitines skelbiama punkta:
Populiarių prekių muitų tarifai:
Bet kokios prekės, kurių vertė neviršija 150 EUR 0%


kas cia ir kada neapmuitinama, kol nevirsija 150 euru, man, tundrai, iki siol nesuprantama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 09 20, 16:06)
aciu uz info, tai tiek as ir supratau pati  4u.gif tik kad neikertu, kaip traktuoti si muitines skelbiama punkta:
Populiarių prekių muitų tarifai:
Bet kokios prekės, kurių vertė neviršija 150 EUR 0%


kas cia ir kada neapmuitinama, kol nevirsija 150 euru, man, tundrai, iki siol nesuprantama  unsure.gif

Perkant ne iš ES mokamas 21 proc. Pvm, jei viršijama 22 eur riba. Nuo 150 eur skaičiuojamas importo muitas, kuris skirtingons prekių grupėns yra skirtingas. Plius išmuitinimo mokestis.
Atsakyti