Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų odontologas Klaipėdoje

QUOTE(fishke @ 2008 11 13, 21:04)
mes irgi lankomės pas labai malonią stomatologę Tanią  wub.gif  jei įdomu, kontaktus galėsiu duot  mirksiukas.gif  nu tikrai labai gražiai pradžioj su vaikučiu bendrauja, neįbaugina , kas yra labai svarbu  thumbup.gif


tikrai idomu. ir noreciau gauti jos telefoniuka, kad uzsirasyti...
Atsakyti
super daktare Aciene ,dirba privacioje klinikoje Lela, jau pagyvenusi moteris ,labai moka bendrauti ir preiti prie vaiko, mamai leidzia kartu sedeti, tik eiles ilgos reik daug anksciau uzsirasyti rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kokią gerą ir švelnią vaikų gydytoją.
Lankėmės Leloje pas Ačienę iš pradžių buvo nieko, bet dabar, tai jau trūko katrybė nuo jos nuotaikų kaitos doh.gif Vieną kartą sako vienaip, kitą kartą kitaip verysad.gif
Atsakyti
Gyd. Tučinskaitė dabar dirba 3-ioje vaikų poliklinikoje, labai gera odontologė thumbup.gif Mano vaikai tik pas ją nori eit vien dėl švelnumo ( anksčiau pas ją lankydavomės Pievų tako g. vaikų stomatologinėj) 4u.gif
Atsakyti
O kas ka zinot apie gyd. Kolochot (nzn, ar teisingai parasiau pavarde)? uzsiregistravom pas ja sveikatos centre Turgaus g.
Atsakyti
Gal zinot budincia somatologe Klaipedoj, dukrytei 2 metuku iskilo pulinukas verysad.gif virs priekinio dantuko, sutinusi lupyte, o ryt 7adienis, dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
mamytes patrkite prasau,kur klaipedoje vaikams gydo dantukus su narkoze...
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 03, 10:58)
mamytes patrkite prasau,kur klaipedoje vaikams gydo dantukus su narkoze...
aciu labai  4u.gif


Sveikute, mes pries gera men tvarkemes taip, reikia skambint y vaiku ligonine , priemimo skyriu, uzsiregistruot vaiko dantuku gydymui su narkoze, turet su savim reikia siuntima is seimos gydytojo, bei kardiograma, slapimo ir kraujo tyrimukus, kurie galios 10 dienu, kai paskambinsit tenai jums viska smulkiai papasakos, atvykstat ryte, duoda vaikuciui sirupelio raminancio, duoda rubelius persirengti, pati procedura trunka apie val, narkeze endotrachejine, gana sunkokai vaikiukai is jos atsigauna, atrodo, kad uzkime, nes gerkyte isdraskyta, bet kai parvaziuoji namucio ta paty vakara, viskas buna gerai, vaikutis nieko neatsimena, jei dar kazkas domins, rasykit AZ, gal kuom padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dimele @ 2010 03 03, 15:28)
Sveikute, mes pries gera men tvarkemes taip, reikia skambint y vaiku ligonine , priemimo skyriu, uzsiregistruot vaiko dantuku gydymui su narkoze, turet su savim reikia siuntima is seimos gydytojo, bei kardiograma, slapimo ir kraujo tyrimukus, kurie galios 10 dienu, kai paskambinsit tenai jums viska smulkiai papasakos, atvykstat ryte, duoda vaikuciui sirupelio raminancio, duoda rubelius persirengti, pati procedura trunka apie val, narkeze endotrachejine, gana sunkokai vaikiukai is jos atsigauna, atrodo, kad uzkime, nes gerkyte isdraskyta, bet kai parvaziuoji namucio ta paty vakara, viskas buna gerai, vaikutis nieko neatsimena, jei dar kazkas domins, rasykit AZ, gal kuom padesiu  mirksiukas.gif


O kodel jums dare su narkoze? Ar kitaip nebuvo imanoma. Rasau todel, kad mano vaikuciui 1.1m amziau, o jau vienas dantukas nutrupejes virsuje ir rudas, o kitas irgi pradedantis. Saldumynu visiskai neduodu (juk dar maziukas), bet labai daug pienelio mano gere, tai greiciausiai nuo to... net nezinau ka daryti, esu visiskai pasimetusi. Buvau nuvedusi jau pas dvi odontologes, bet jis nerodo dantuku ir labai verkia kol apziuri, nes reikia ji laikyti. Psichologiskai vaikas traumuojamas. O apie kazkoki gydyma gydytojos atsisako net kalbeti. NEzinau ka daryti. Bijau kad iki dvieju metu neturesim priekyje dantuku:( Patarkime ka daryti... Paziuriu i ta dantuka ir taip sirdi suskausta. Kaip rasti gydytoja, kuri sutiktu zaisti su tokiu maziumi.
Atsakyti
Gal kas galite patarti kur galimą pigiai idėti plokštelę, tiesinti vieną dantuką 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir mano mažiui 3 metų reikalinga odontolode Klaipedoje, gera, suprantinga, kadangi padėtis tragiška - priekinių tik šaknys, taisyt reiktų krūminius 4. Baisu doh.gif verysad.gif
Aišku norėčiau be narkozės, kažkur skaičiau kad kažkokia tabletėle duoda ir vaikas apspangsta, bet aisku reiktų sutinkt ir su narkoze. Norėčiau privačios klinikos kur tai atlieka - chirurginį gydymą. Gal žinot, patarkit 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ar dar dirba Tučinskaitė 3-oj poliklinikoj , jai mes nepriklausom 3-iai pol.tai mūsų tikriausiai neprims , o gal ji privačiai kur dirba.
Atsakyti