Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Aciu labai clap.gif
Kazkodel per paieska neradau g.gif
Atsakyti
Receptus gali rasti čia:
http://www.edlonta.l...ctg=18&rec=1704

http://www.mamos-sve...id=189&offset=0

O aš supjaustau baklažanus išilgai ,apibarstau druska, palaikau truputi ir kepu ant sviesto.Galima apibarstyti prieskoniai.Mes valgom su duona ir be jos. Labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
Paprastas, bet mano megstamas:
baklazana supjaustau kubeliais, keptuveje pakepu smulkinta sonine su svogunais, sudedu baklazana ir troskinu uzdengta and nedideles ugnies (kazkada per skubejima "variau" and dideles ugnies, gavosi nei sis nei tas.. blink.gif ).. Ipilu siek tiek vandens (nes baklazanas sugeba i save sugerti skyscius, todel reikia "paslapinti"), i pabaiga idedu grietines, papjaustau zalumynu.
essen.gif
Atsakyti
As tai kai parlekiu po darbo namo alkana, tai jei yra baklažanas namie, tai greit nuplaunu, supjaustau griežinėliais, kol pjaustau keptuvė jau kaista, greit barstau ant griežinėlių vegetos arba kitų prieskonių, nes dabar yra speialūs baklažanų, daržovių ir ryžių prieskoniai, ir greit į keptuvę, ant stipresnės ugnies staigiai apkepu iš abiejų pusių. Kartais panaudoju popierinį rankšluostį smile.gif kartais nespeju. Bet aš mat kartais aliejaus nepilu į keptuvę tai ir servietėlės nereik. Na baklažanai kaip jau ir gatavi. Tada pjaustau pomidorą, dedu į lėkštę, kartais svogūno pasipjaustau, jei turiu virtų bulvių tai greit apkepu su trupučiu aliejaus ir bulvių prieskoniais, sudedu į lėkštę. O jei dar šampinjonų turiu tai iš vis liuks, juos supjaustau išilgai ir taip ne plonai, apkepu iš kart po baklažanų keptuvėj ant stipresnes ugnies ir be aliejaus. Varškę imu tą kur vadinas "Švelnioji varškė", nesvarbu ar liesa ar ne smile.gif , išspaudžiu skiltelę česnako į ją, pabarstau vegetos, bet ne daug, dar krapų įpjaustau arba džiovintų įberiu, išmaišau ir taip pat sudedu kaubureliu į lėkštę. O tada jau sėdu prie stalo, pasitraukiu lėkštę su savo gardumynais užsipilu sojos padažu ir niam niam niam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
vakar Maximoje susigundžiau nusipirkti baklažaną, tik dabar kilo klausimas - ka skanaus iš jo pagaminti??? blush2.gif Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2005 07 28, 11:05)
Sveikutes  mirksiukas.gif
vakar Maximoje susigundžiau nusipirkti baklažaną, tik dabar kilo klausimas - ka skanaus iš jo pagaminti???  blush2.gif  Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi?  smile.gif


Visi receptai yra aprasyti pries tai buvusiuose puslapiuose mirksiukas.gif , reikia tik pasiskaitineti.
O kaip skaniai aprasyti rolleyes.gif eisiu ir as ryt pirkti baklazano tiek prisiskaicius thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

paskaičiau jusų receptus ir taip užsimaniau paragauti tų baklažanų smile.gif Nusipirkau turguj 3 baklažanus, ketinau gaminti su pievagrybiais, tik kaip tyčia tą dieną jų niekur neradau verysad.gif Tai teko gaminti iš tų produktų, kuriuos radau namuose. Supjausčiau baklažanus riekelėmis (išilgai), pakepiau (aliejaus tai reikėjo nemažai), tada ant viršaus uždėjau pakepintų svogūnų su morkom ir užpyliau plaktą kiaušinį su grietine ir fermentiniu sūriu. Tokie lyg ir kepsneliai gavosi. Labai skanu biggrin.gif Patiekiau su daržovėm (pomidorais, paprika). O svarbiausia nebrangu, greitai ir nesunkiai pagaminama biggrin.gif
Atsakyti
Niekad nemeginau su baklažanais daryt kažkaip nepatikimai jie man atrodo g.gif
Atsakyti
Prisipirkau baklažanų papigiai, šiandien galvoju padaryt. Bet va, man klausimas toks iškilo - ar reikia juos lupti? Gal klausimas ir kvailas, bet niekada iš baklažanų nieko negaminau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Havana @ 2005 08 24, 15:48)
Prisipirkau baklažanų papigiai, šiandien galvoju padaryt. Bet va, man klausimas toks iškilo - ar reikia juos lupti? Gal klausimas ir kvailas, bet niekada iš baklažanų nieko negaminau. ax.gif

gali lupt, gali nelupt, kaip patinka. as dazniausiai nelupu
Atsakyti
Man baklazanai skanu perpjauti isilgai per puse, isskobti ir idaryti kepintu farsu ir svoguniukais, bei uzkepti orkaiteje. Galima dar virsu pabarstyti tarkuotu dziugo suriu. Bet baklazana reikia gerai pabarstyti prieskoniais, nes jis pats skonio neturi ir kiek primena muila. Lupti zieveles nereikia, nes labai sutyzta tada.

Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2005 08 25, 13:24)
Man baklazanai skanu perpjauti isilgai per puse, isskobti ir idaryti kepintu farsu ir svoguniukais, bei uzkepti orkaiteje. Galima dar virsu pabarstyti tarkuotu dziugo suriu. Bet baklazana reikia gerai pabarstyti prieskoniais, nes jis pats skonio neturi ir kiek primena muila. Lupti zieveles nereikia, nes labai sutyzta tada.

na jau baklažanas neturi skonio... Turi ir tikrai specifinį. Va cukinija kitas reikalas, ji labai prisitako ir pas ją nėra specifinio ryškaus skonio. O baklažanas turi turi turi smile.gif
Atsakyti