Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Gal kam bus naudinga, parasysiu apie Aeropostale. seniau pirkau tokias kelnes S dydi
http://aero.imageg.n...27315enh-z5.jpg
Beveik tiko, tik kaire koja vos ikisau. Pradzioj graziai atrode, bet neperdaugiausiai panesiojus vazidelis suprastejo, keliai greit issitampo, is kazkur skylutes sone atsirado. na neypatingai patenkinta kokybe.
Nesenai nusipirkau tokias S dydi, tai per dideles gerokai, ant manekenes prie kuno, o man laisvos kaip laisvos kokios treningines kelnes, vos ne 2 dydziais turetu but mazesnes, kad atrodytu kaip ant manekenes, bet liemuo jau butu pernelyg mazas. Tad kaip ir nelabai atitinka nuotrauka. Keliai taip pat greit issitampo. Faina tik tai, akd viduj a la flisas, tai siltesnes, minkstos, svelnios.
user posted image

Tad abiem atvejais aero kokybe nelabai esu patenkinta, kaip namuose tampyt sueis, bet ir namuose juk noris normaliai atrodyt, o ne kaip su apdriskusiais treningais. Taip ir nesupratau kaip cia su tais dydziais.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 03 03, 11:30)
Gal kam bus naudinga, parasysiu apie Aeropostale.


aš AERO irgi nusivyliau, kai paskutinės treninginės kelnės, kažkokiais bumbulais vietom nuėjo ir nusiskalbė... senesnės kažkaip ilgiau normaliai atrodė, bet dabar jau visas išmečiau, nes treningų išvis nebenešioju biggrin.gif tik AERO džempus dar tampau po namus
Atsakyti
jei apie nusivylimą-tai rl suknelė susiburbuliavo po dienos nešiojimo tarp pažastų ir šonuose -kur rankos liečiasi.
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2015 03 03, 12:44)
jei apie nusivylimą-tai rl suknelė susiburbuliavo po dienos nešiojimo tarp pažastų ir šonuose -kur rankos liečiasi.


Kuri čia taip g.gif?
Atsakyti


[nerandu foto -juodai balta languota silta aptempta su ilgom rankovėm


man buvo permaza. perleidau draugei. pati mačiau visą situaciją po darbo dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinka: 03 kovo 2015 - 13:03
QUOTE(Sense @ 2015 03 03, 11:56)
Jau nuo vakar vakaro vel taiko 20%, tik ne didelem, kaip kad rase, o mazom. take20.

bet kokios raidės tinka ,tinka ir TAKE20 biggrin.gif junkis mirksiukas.gif
QUOTE(Sense @ 2015 03 03, 12:30)
Gal kam bus naudinga, parasysiu apie Aeropostale. seniau pirkau tokias kelnes S dydi
Beveik tiko, tik kaire koja vos ikisau. Pradzioj graziai atrode, bet neperdaugiausiai panesiojus vazidelis suprastejo, keliai greit issitampo, is kazkur skylutes sone atsirado. na neypatingai patenkinta kokybe.

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2015 03 03, 13:44)
jei apie nusivylimą-tai rl suknelė susiburbuliavo po dienos nešiojimo tarp pažastų ir šonuose -kur rankos liečiasi.

oj apie RL tai nusivyliau megztiniu, kurio pradine kaina 260 baksu, mokejau tiek pat dar litu, susiburbuliavo viskas, ypac po rankovem. ir kadangi dar jo raudona spalva, visur kur prisesdavau raudoniu siuliuku-pukeliu...RL suknie neriniuota (jau rasiau) isvis kreivai pasiuta atejo, is akies nesimato, bet nesiau siaurinti siuvejai sako, kad vienas krastas kreivas (maciau kad kazkas negererai sone, bet kadangi didoka galvojau guli negraziai)......tad nuomone savo turiu apie RL
Atsakyti
QUOTE(Vinija @ 2015 03 03, 13:02)
oj apie RL tai nusivyliau megztiniu, kurio pradine kaina 260 baksu, mokejau tiek pat dar litu, susiburbuliavo viskas, ypac po rankovem. ir kadangi dar jo raudona spalva, visur kur prisesdavau raudoniu siuliuku-pukeliu...RL suknie neriniuota (jau rasiau) isvis kreivai pasiuta atejo, is akies nesimato, bet nesiau siaurinti siuvejai sako, kad vienas krastas kreivas (maciau kad kazkas negererai sone, bet kadangi didoka galvojau guli negraziai)......tad nuomone savo turiu apie RL

drinks_cheers.gif ir dar kai kuri emodeliai pas juos tokie ne klasikiniai, kokius aš labai mėgstu, o tokie šiek tiek naftalinu asiduodantys -bet svetainėje to nesimato -tik kai gyvai daiktą rankoje turi. bet vaikiški rūbeliai tikrai dailūs. ne karto nenusivyliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinka: 03 kovo 2015 - 13:10
QUOTE(rapoja @ 2015 03 03, 12:59)

Skylutes ant desines kojos. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rapoja @ 2015 03 03, 12:59)
bet kokios raidės tinka ,tinka ir TAKE20  biggrin.gif junkis  mirksiukas.gif

Kad ner ka imt rolleyes.gif
buvo norinciu mergaiciu, manau prisijungs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 03 03, 13:13)
Skylutes ant desines kojos.  biggrin.gif

ok įtikinai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 03 kovo 2015 - 13:16
QUOTE(alinka @ 2015 03 03, 13:09)
bet vaikiški rūbeliai tikrai dailūs. ne karto nenusivyliau


man tai RL vaikiški rūbai patys pačiausi wub.gif bet kokybė irgi kai kurių šiaip sau ax.gif
nors mano panos turbūt daugiausiai RL rūbų, bet yra keletas, kurių kokybė labai nekokia ax.gif viena suknelė iš mano vyresniosios TOP3, kurią visada nori vilktis jau tokios bjaurios medžiagos doh.gif medvilnė, bet limpa kiekvienas plaukelis... aš ją išleisdama su ja kur nors 5 kartus prieš išeinant iš namų turių pūkus nurinkti, gal jei būtų ne juodos spalvos, gal ne taip matytųsi. Bet pats modelis thumbup.gif ir siūlių daug prairusių buvo, kai gavau ją, bet čia susitvarkiau, nedidelė bėda... bet tas pūkų traukimas doh.gif
suknelė tokia, tik juoda, senesnių metų:
user posted image


o kalbant apie aeropostale, neesu jų gerbėja, turiu tik keletą maikučių ir vienas neužmušamas kelnes. Sakyčiau iš visų mano turėtų sweetpants'ų pačios geriausios wub.gif atrodo puikiai, gražiai priglunda, keliai neišsimuša (na bent jau minimaliai, palyginti su kitomis tokio tipo turėtomis kelnėmis), žodžiu visom prasmėm superinės kelnės biggrin.gif
pirktos už 9 usd, nešiojamos diena iš dienos po namus beveik 5 mėnesius, per tą laiką tikrai gal 20 kart skalbtos ir tiek pat kartų džiovintos džiovyklėje, vis dar atrodo puikiai wub.gif medžiaga tokiais mažais mažais burbuliukais gal kiek pasivėlus, bet sakau, lyginant su kitomis tokio tipo turėtomis kelnėmis, man jos nerealios biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Kur paieskot Clinique tusu uz kuo maziau pinigu? Macys ir amazon kiek radau pigiausiai, gal dar kur?

Dekui
Atsakyti