Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!




drugstore.com

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ciu @ 2015 03 14, 22:30)
prisijunkit prie http://www.nyandcompany.com
šios kelnytės labai labai fainos, ir neišsitampo
http://www.nyandcomp...ue#.VQSK113sTLX


Atsirado ir S ir M kai kurių spalvų, be to, šiandien ir papildomas nuolaidas kai kam taiko (mano minėtom kelnėm netaiko). Jų rūbais kokybės atžvilgiu neteko nusivilti

TODAY ONLY! $100 OFF $200 (CODE 6341) OR $50 OFF $100 (CODE 6342) & EVERYTHING B1G1 50% OFF + FREE SHIPPING $50+. CLICK FOR DETAILS.
Atsakyti

Sarasiukas siam momentui ir labaiii laukiam prisijungianciu 4u.gif

gap.com-40%off

yoox.com

gymboree.com

crazy8.com

amazon.com

sephora.com

6pm.com

maccosmetics.com

jcrew.com- 25% off styles we love for WOMEN, MEN, GIRLS & BOYS with code SALELOVE

nordstrom.com

jcrewfactory.com- 30% OFF EVERYTHING.* USE CODE HEYSPRING

youniqueproducts.com

carters.com

shoes.com -25% ofd

stocnkgo.com

anntaylor.com -40% of

www.uniqlo.com

vitacost.com --5 USD nuo 55 sumos, -15 USD nuo 100 ir -30USD nuo 180

ralphlauren.com-labai laukiu prisijungianciu ax.gif 4u.gif

ideeli.com

macys.com

tanforless.com

aeropostale.com

ae.com

guess.com

crocs.com

gnld - vitaminai - labai noriu nupirkti

levis - 40% off perkant uz 250$ ar daugiau drinks_cheers.gif thumbup.gif

Nuoroda
4u.gif

landsend.com--Receive $10 off when you spend $50, $25 off when you spend $100 or $50 off when you spend $150



Labai geros kuprinyciu kainos


Atsakyti
QUOTE(zvirbliukas @ 2015 03 15, 12:32)
O gal kas galite pasakyti, pirmokams kokio dydžio tiktų kuprinės?


mano pirmokas ~ 128 cm ugio nesioja S dydzio, tikrai uztenka, telpa A4 formatas, bet zinau, kad kitos mamos pirko L dydi, sake irgi gerai smile.gif sunku ir patarti ax.gif
Atsakyti
Tasiu rojus
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 03 15, 18:36)
mano pirmokas ~ 128 cm ugio nesioja S dydzio, tikrai uztenka, telpa A4 formatas,  bet zinau, kad kitos mamos pirko L dydi, sake irgi gerai smile.gif sunku ir patarti  ax.gif


O sakykite, kiek S dydis sveria maždaug, niekur neradau googlindama smile.gif Manoji, būsima pirmokė, tik 115 cm ūgio dabar, tai kuprinės svoris labai aktualu. Ar gera šiaip ši kuprinė, patenkintas jūsų pirmokas? smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
IDEEL

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zvirbliukas @ 2015 03 15, 14:42)
O sakykite, kiek S dydis sveria maždaug, niekur neradau googlindama smile.gif Manoji, būsima pirmokė, tik 115 cm ūgio dabar, tai kuprinės svoris labai aktualu. Ar gera šiaip ši kuprinė, patenkintas jūsų pirmokas? smile.gif
Ačiū  4u.gif

Mano būsimas nulinukas 112 kažkur ir mačiau abu dydžius S ir L, tai žinokit mano nuomone, tokiam nykštukui L truputį didoka unsure.gif Aš planuoju imti S g.gif kadangi telpa A4 formatas, tai pilnai užteks, nereiks visokių šššš prisikišt blush2.gif o svoris nėra jos didelis, nugarėlė pastiprinta ir išformuota 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norejau pasiklausti kaip naujoke pirkimuose, uzsakymuose. Esu is Carters sausio 27 diena nusiuntusi uzsakyma. Taciau negavau vis dar apmokejimo zinutes. Patvirtinima, kad uzsakyta gavau. Ar normalu, kad Carters taip ilgai? blink.gif
Kaip su tais uzsakymais? Pasimetus.. Laukiu nesulaukiu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tirpstanti @ 2015 03 15, 14:59)
Laba diena,
Norejau pasiklausti kaip naujoke pirkimuose, uzsakymuose. Esu is Carters  sausio 27 diena nusiuntusi uzsakyma. Taciau negavau vis dar apmokejimo zinutes. Patvirtinima, kad uzsakyta gavau.  Ar normalu, kad Carters taip ilgai?  blink.gif 
Kaip su tais uzsakymais? Pasimetus.. Laukiu nesulaukiu...  blink.gif

jūs parašykite į paštuką merginom. Carteris siunčia ilgai sąlyginai, bet ne tiek g.gif gal skaičiukai kur spame g.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2015 03 15, 16:29)
drugstore.com

user posted image

o kur parasyta kad 20% nuolaida?
ar papildomai minusuoti nuo raudonu kainu?

gal kas patarsite kokie geri zuvu taukai guminuku pavidale 4 metu vaikui?
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2015 03 15, 19:03)
jūs parašykite į paštuką merginom. Carteris siunčia ilgai sąlyginai, bet  ne tiek  g.gif gal skaičiukai kur spame  g.gif



Perziurinejau net spam.. Galvojau gal tikrai nuejo i ten! Pasta savo pasitikrinau kelis kartus per visur! Parasiau zinute pries savaite linelislt@gmail.com. Neatsake. Jau pasimeciau isvis ar ten siunciu verysad.gif
Atsakyti