Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2015 03 15, 23:24)
Dabar situos ubaginius gavau Premiata nerealiai dziaugiuosi kad rudus emiau, nes jie praktiskai juodi, bet taip gerai juodai rudi...patinka ziauriai man tokia spalva..vienu zodziu puikus  thumbup.gif

Dar kita savaite is usa turi iskeliaut sitie traktoriukai gavus situos manau kad jie isvis tobulybes bus  thumbup.gif  lotuliukas.gif

vadinasi vieni is maniskiu irgi ubaginiai, tik ilgesni siek tiek lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.yoox.com/...p...FH&sizeId=7
irgi tamsiai rudu laukiu...emiau 7dydi su 24cm peda, labai tikiuosi, kad busiu pataikius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Mylimukai_ @ 2015 03 15, 18:56)
Aciu, mergaites, uz siuntinuka  wub.gif  4u.gif

QUOTE(Buckiukas @ 2015 03 15, 19:02)
Ateinu ir aš nors kartą padėkot Rudaplaukei ir visai komandai už viską, ką pagaunat  wub.gif  4u.gif  ir  JustArm atskiras ačiū  4u.gif

QUOTE(spygliz @ 2015 03 15, 21:13)
Ateinu padekoti komandai  4u.gif  4u.gif  Rudaplaukei, Savitai, Ciurlioniui, Loren uz padalinima ir JustArm uz toki operatyvu persiuntima  wub.gif  wub.gif pasieke mane Premiatos  wub.gif  wub.gif  groziu grozis, tobulybiu tobulybe  wub.gif  wub.gif Aciu!!!

Aciu Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif



nedaug truksta LANDSEND iki $50 nuo $150 nuolaidos,labai laukiu prisijungianciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 03 15, 22:25)
raudona galutine man atrodo...del tikimo, tai as rami smile.gif seniau esu naudojusi, tobuliausi kremai wub.gif tik veidui as su spf30 pasiemiau, nes pernai, po vasaros kol pigmentacija isnaikinau doh.gif


kuris cia ju stebuklas pigmentus isnaikina? sito gero ir as turiu nemazai ant snukelio, pirma pavasarine saulute ziauriai isryskina...
Atsakyti
QUOTE(z.zazaza @ 2015 03 15, 23:32)
kuris cia ju stebuklas pigmentus isnaikina? sito gero ir as turiu nemazai ant snukelio, pirma pavasarine saulute ziauriai isryskina...

as pigmentacija su Shisheido isnaikinau...va tas serumas neraliai man padejo wub.gif
https://www.douglas....nti-spot-serum/
dar toki sunaudojau ir liuks buvo
https://www.douglas....ng-concentrate/
nors po slidinejimo, nuo nosies iki lupu kampo vel siek tiek atsirado cool.gif
is la prairie emiau daugiau apsaugai, nei naikinimui...va toki kremuka
http://www.fragrancenet.com/skincare/la-pr...-30#!149328
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2015 03 15, 22:24)

Dar kita savaite is usa turi iskeliaut sitie traktoriukai gavus situos manau kad jie isvis tobulybes bus  thumbup.gif  lotuliukas.gif

oj,Spygliuzai laukiu labai atsiliepimų apie tuos ilguosius traktorinius bigsmile.gif senai buč ėmus anuos,bet bijau dėl aulo,kad siauras nebūtų 😊
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2015 03 15, 21:24)
Dabar situos ubaginius gavau Premiata nerealiai dziaugiuosi kad rudus emiau, nes jie praktiskai juodi, bet taip gerai juodai rudi...patinka ziauriai man tokia spalva..vienu zodziu puikus  thumbup.gif dydid man su platoka 25,5 cm koja 9 dydis pats tas smile.gif

Buk gerute parodyk kaip atrodo ant kojytes ,mano dydis dar likes lotuliukas.gif
Kaip manai koki dydi imti jei deviu 36.5 gal uztektu 6 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 03 15, 22:09)
Buk gerute parodyk kaip atrodo ant kojytes ,mano dydis dar likes  lotuliukas.gif
Kaip manai koki dydi imti jei deviu 36.5 gal uztektu 6  rolleyes.gif


kiek cm pėda? g.gif man su 23,5 cm Premiata 6 dydis pats tas, būtent tokio tipo aulinukų kaip šie. Va aukštakulnių 7 dydžio norėtųsi, bet ir į 6 įsispraudžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2015 03 15, 21:59)
oj,Spygliuzai laukiu labai atsiliepimų apie tuos ilguosius traktorinius  bigsmile.gif  senai buč ėmus anuos,bet bijau dėl aulo,kad siauras nebūtų 😊


As jau juos gausiu su ateinancia siunta tai gal 5 dieni jau bus, emiau juodus, matysim, bet jauciu jie siaurai blauzdai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 03 15, 22:12)
kiek cm pėda?  g.gif  man su 23,5 cm Premiata 6 dydis pats tas, būtent tokio tipo aulinukų kaip šie. Va aukštakulnių 7 dydžio norėtųsi, bet ir į 6 įsispraudžiu biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Mano peda irgi 23.5cm.
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2015 03 15, 14:10)
O jie siaurai pedai skirti, ar ir su platesne ilisciau?  g.gif as kiek kitokius nuziurejus,bet kazkaip nedristu pirkt, nes atrodo baisingai siauri  ax.gif

Mano normali, tikrai nėra siauri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2015 03 15, 22:59)
oj,Spygliuzai laukiu labai atsiliepimų apie tuos ilguosius traktorinius  bigsmile.gif  senai buč ėmus anuos,bet bijau dėl aulo,kad siauras nebūtų 😊

Butinai!!! Mano ner kuda blauzda.. tikiuos tiks lotuliukas.gif

QUOTE(Salvince @ 2015 03 15, 23:09)
Buk gerute parodyk kaip atrodo ant kojytes ,mano dydis dar likes  lotuliukas.gif
Kaip manai koki dydi imti jei deviu 36.5 gal uztektu 6  rolleyes.gif

Ryt imesiu foto wink.gif

QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 15, 23:16)
As jau juos gausiu su ateinancia siunta tai gal 5 dieni jau bus, emiau juodus, matysim, bet jauciu jie siaurai blauzdai. g.gif

Negasdink lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, kokia nuolaida SIERRATRADINGPOST???
Vyras batus issirinko siuos: 4u.gif
http://www.sierratra...calization=True
Atsakyti