Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 21, 19:18)
Evameda, renka SIMPA , bet Kaune as prisijungu jau. O ka pati nori imti? g.gif

As jau surinkau smile.gif Tik dar nesurasiau laiskuciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 21, 21:18)
Evameda, renka SIMPA , bet Kaune as prisijungu jau. O ka pati nori imti? g.gif

nesuspejau verysad.gif o noriu siu vitaminu, kur 3 uz 2 kaina...ir dar papildomai lyg -10% taiko smile.gif
http://www.boots.com...0-Tablets_2439/
Atsakyti
QUOTE(Altika @ 2015 03 21, 19:58)
Susidomejau, kas cia per lasiukai, prasom apsviesti ir mane neismanele rolleyes.gif
Beje, labai nustebau, kaip greitai SD dirba, vakar velai issiunciau uzsakyma, siandien jis jau perduotas kurjeriui bigsmile.gif
O Cocooncenter siuntinys kaip vezlys sliauzia, tikiuosi, pirmadieni atves, nes jau registruotas 20d.LT


coco cia tas kuri rinkai uz 99 eurikus ?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 03 21, 19:49)
kazkaip baisiai kategoriskai... Uz ta kaina - is SD Dunlop vos ne visas komplektas iseina... Del kokybes - neturiu jokiu priekaistu - maniskiams jau 8 metai, keliaujam tikrai daznai, lektuvuose nera nieko nutike. Aisku, jei gyvenimo budas lektuve (bent karta i menesi tenka skrist, ar i savaite) - tada jo, gal ir verta pirkt samosnite, arba finansai nera skaiciuojami...

Joa, nes tiek pinigu yra ismesta tam reikalui, kol prisilo, kad bet ko pirkt nereikia, ypac daznai keliaujant. Samsonite mano pirkti pries 10 metu turbut, ir vetyti ir metyti ir nieko. Ir kai berlyne nulauze rankena, gavau nauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 03 21, 19:34)
Joa, nes tiek pinigu yra ismesta tam reikalui, kol prisilo, kad bet ko pirkt nereikia, ypac daznai keliaujant. Samsonite mano pirkti pries 10 metu turbut, ir vetyti ir metyti ir nieko. Ir kai berlyne nulauze rankena, gavau nauja biggrin.gif


nu va - maniskiams 8 metai - bet irgi nieko, nors lektuvuose juos vienodai meto, veto mirksiukas.gif Tad vienareiksmiskai nieko teigti negalima - skirtingi poreikiai, skirtingi prioritetai ir skirtingos galimybes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 03 21, 19:05)
Daugiau apie juos Clarins temoje:
http://www.supermama...?...4763&st=120
čia http://cukruje-funk......0Glow Booster
o jei trumpai, tai įdegį skatininantys lašiukai, naudojami kartu su bet kuriuo dieniniu ar naktiniu kremu. Į savo kremą įmaišau šių lašiukų ir gaunasi po kurio laiko toks lengvai įrudęs veidas. Nėra šlykštaus kvapo. Tačiau man, pastebėjau, labai atsargiai reikia tepti smilkinių ir paaukių zoną, nes alergizuoja-akys ašaroja.

Labai aciu uz info 4u.gif

QUOTE(proksi @ 2015 03 21, 19:28)
coco cia tas kuri rinkai uz 99 eurikus ?

Taip, tas pats, pirkau 11d., o siuntinio dar nera, jau pirmadieni tikiuosi atves, nes pinigeliai kabo, o dar vakar SD nurase, tai bankrotas biggrin.gif
Beje, del Coco pristatymo sumos, i LT vis tiek reikia surinkti 129€ (taip rodo 99, bet pabandykit nustatyti pristatymo sali LT ir iskart pasikeicia i 129 €) smile.gif

Merginos, dar pasikartosiu, ar SD kurjeris pristato i namus? DPD?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Altika: 21 kovo 2015 - 20:04
QUOTE(Evameda1 @ 2015 03 21, 19:27)
nesuspejau verysad.gif o noriu siu vitaminu, kur 3 uz 2 kaina...ir dar papildomai lyg -10% taiko smile.gif
http://www.boots.com...0-Tablets_2439/


Oh gaila, o tikrai rinko kelias dienas. Geruliai sie vitaminai, bet jauciu reikia ilgai labai gerti kad pajausti poveiki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 21, 22:03)
Oh gaila, o tikrai rinko kelias dienas. Geruliai sie vitaminai, bet jauciu reikia ilgai labai gerti kad pajausti poveiki? g.gif

drinks_cheers.gif praktiskai reikia gerti pastoviai, su nedidelemis pertraukomis
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 03 21, 12:53)
Merginos, kur perkat zaislus monstres arba barbes, snieguoles, princeses prisireike  biggrin.gif


Šią savaitę Maximose trijų rūšių monstrėms 66 proc nuolaida, nugriebiau po 9,99 euro thumbup.gif

QUOTE(Amaya. @ 2015 03 21, 15:27)
Iš next.co.uk niekas neužsakinėsite?  ax.gif


Kad lyg lietuviškos kortelės netinka rolleyes.gif
Atsakyti
Viktorija, seniai i krepsi isidejus laikau sita sampuna su kondicionierium. Sampunu temoj maciau jus raset, kad labai geras. Ar kvapas nera astrus? Kokio tipo jusu plaukai?
Mano sausoki ir saujom slenkantys. Parsisiunciau Biotino geriamu kapsuliu, noriu ir toki sampuna isbandyti g.gif
http://www.iherb.com...-oz-414-ml/3477

Bet ziuriu Iherb'as padare siuntimo mokesti priklausoma nuo svorio kas puse kg.
Iki 450g 2dol., daugiau jau 3,56dol. it t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Altika: 21 kovo 2015 - 20:44
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 21, 21:03)
Oh gaila, o tikrai rinko kelias dienas. Geruliai sie vitaminai, bet jauciu reikia ilgai labai gerti kad pajausti poveiki? g.gif

Man viena menesi pagerus , jau matosi poveikis mirksiukas.gif
Kooperuociausi su kuo nors vienai dezutei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2015 03 21, 22:46)
Man viena menesi pagerus , jau matosi poveikis  mirksiukas.gif
Kooperuociausi su kuo nors vienai dezutei  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif man irgi matosi ir po 1men, bet nutraukus naudojima po poros menesiu poveikis dingsta, reik vel gerti...as jau daug metu juos geriu, pradejau nuo classic, dabar jau time perfection...liux vitaminai thumbup.gif gal kas parinks smile.gif
Atsakyti