Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Merginos, gavau is E5P, kad jie neturi dvieju prekiu ir grazina man dali pinigu i mano paypal saskaita, gal galit paaiskinti, kaip man paskui tuos pinigelius is paypal i savo saskaita pervesti ? ar jie automatiskai pereis i saskaita ?
Atsakyti
automatiškai biggrin.gif ir kas geriausia - jie grąžina ir atitinkamą dalį siuntimo pinigų
Atsakyti
Loram aciu, o per kiek jie grazina ? Siandien laiskuti gavau ax.gif
Atsakyti
gan greitai, kelios dienos...
Atsakyti
Gal kas ateinančias dienas perka is everythingfor5pounds ir gali mus priimt su persiuntimu? smile.gif
Atsakyti
Ar yra kam boots neidejes prekiu? eina pinigus issimust?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 03 26, 22:26)
Ar yra kam boots neidejes prekiu? eina pinigus issimust?

cia gal del Imedeen vitaminu, kokios blogos zinios? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2015 03 26, 20:36)
cia gal del Imedeen vitaminu, kokios blogos zinios? unsure.gif

oi neduok D, jei tokiu brangių neįdėtų doh.gif
čia iš ankstesnio užsakymo vienos plaukų kaukės trūksta, kaina tik 4sv, bet nesinori į nuostolius nurašyti
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 03 26, 22:42)
oi neduok D, jei tokiu brangių neįdėtų  doh.gif
čia iš ankstesnio užsakymo vienos plaukų kaukės trūksta, kaina tik 4sv, bet nesinori  į nuostolius nurašyti

drinks_cheers.gif linkiu, kad issisprestu viskas ir atsiustu viska kas priklauso smile.gif
Atsakyti
Kur pasiųstumėte vyriškų kostiumų ieškoti? Gal ką nors dailaus už normalią kainą matėte?
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 03 26, 20:48)
Kur pasiųstumėte vyriškų kostiumų ieškoti? Gal ką nors dailaus už normalią kainą matėte?

turiu naują originalų klasikinį Dolce Gabana kostiumą 52 dydis, bet sakyčiau M smile.gif
kaina tik 130eur
gal kam reikia 4u.gif
Atsakyti
HM LT
Pavasaris kviečia atnaujinti ne tik savo, bet ir savo vaikų spintą! Visose H&M parduotuvėse Lietuvoje pažymėti vaikų
MARŠKINĖLIAI + KELNĖS = 9,99 EUR (34,49 LT).
Akcija galioja iki š.m. kovo 29 d.
Atsakyti