Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

user posted image
Papildyta:
QUOTE(amandux @ 2010 08 04, 06:44)
QUOTE(himalaia @ 2010 08 04, 04:08)

O kuo tas blogumas jums pasireiškė? g.gif
Aš naudoju kremą su ta pačia aktyvia medžiaga, kuri yra ir Achromine (hidrochinonu- jis JAV nėra uždraustas, nes iš tikro yra visiškai saugi balinimo priemonė) bei 10% AHA, tai jokio pašalinio poveikio nėra.

Blogumas pasireiškė pykinimu.. galvos svaigimu.. verysad.gif .. kaip ir norėčiau toliau naudoti Achrominą, bet bijau.. kažkokia dalis netinka.. net keista kaip per oda sureaguoja organizmas.. g.gif

Na, jei jūs jautri hidrochinonui, tai visko gali būti. Dažniausias pašalinis jo poveikis yra odos sudirgimas, rimtesni simptomai pasitaiko labai retai.



1 tema
Atsakyti
Jau esu netoli 40, tai pigmentines demes, ivairus slakeliai ant veido - baigia uzpjauti doh.gif
O kas tai per priemone Achromine? Kur jus ja pirkote? kiek mokejote? Man butu idomu suzinoti issamiau. Tikrai noreciau isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 08 04, 20:42)
Jau esu netoli 40, tai pigmentines demes, ivairus slakeliai ant veido - baigia uzpjauti  doh.gif
O kas tai per priemone Achromine? Kur jus ja pirkote? kiek mokejote? Man butu idomu suzinoti issamiau. Tikrai noreciau isbandyti smile.gif



Hm g.gif perskaiciau katik internete, kad Europoje del toksinio poveikio sis preparatas uzdraustas. Tai gal tada nerizikuosiu. Tiek to, jau geriau su pigmentinem demem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 08 04, 21:58)
Hm  g.gif  perskaiciau katik internete, kad Europoje del toksinio poveikio sis preparatas uzdraustas. Tai gal tada nerizikuosiu. Tiek to, jau geriau su pigmentinem demem  ax.gif


Turėjau - pirkau pas baltarusius turguje. Poveikio buvo nulis, tai išmečiau.
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 08 04, 21:42)
Jau esu netoli 40, tai pigmentines demes, ivairus slakeliai ant veido - baigia uzpjauti  doh.gif
O kas tai per priemone Achromine? Kur jus ja pirkote? kiek mokejote? Man butu idomu suzinoti issamiau. Tikrai noreciau isbandyti smile.gif


Ahcrominą pirkau Klaipėdoje, Norfos rusiškos kosmetikos parduotuvėje..Kaina (berots) iki 7lt. Rezultatas po šio kremuko naudojimo akivaizdus.. Ne tik dėmės netokios ryškios, bet ir veido odos spalva susilygino.. 4u.gif
Atsakyti
Pamiršau nuorodą į seną temą.

QUOTE(eda.dita @ 2010 08 04, 14:58)
Hm  g.gif  perskaiciau katik internete, kad Europoje del toksinio poveikio sis preparatas uzdraustas. Tai gal tada nerizikuosiu. Tiek to, jau geriau su pigmentinem demem  ax.gif

Europoje hidrochinonas draudžiamas ne tiek dėl toksiškumo, kiek dėl politinių priežasčių.
Kosmetikoje naudojama maksimali 2% koncentracija (aukštenė naudojama tik receptinėse priemonėse) yra saugi, ką patvirtina galybė mokslinių tyrimų. Kiekvieno pasirinkimo reikalas, naudot jį ar ne. Čia kaip su parabenais- vieni pasiryžta nepagrįstai jų bijoti, kiti naudoja ir galvos nesuka.

Dėl Achromino- prieš keletą metu esu pirkusi iš Norfos, tai akimis permetus ingredientus hidrochinono neradau, turbūt todėl jokio poveiko nepajaučiau. Gal dabar jis vėl į sudėtį sugrįžo, reiktų prieš perkant patikrinti.
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 08 04, 23:10)
doh.gif  Visai pasimetusi dabar esu. Na, o kur ta Norfa ir rusiskos kosmetikos parduotuve yra? Kurioje gatveje? Nusiusciau sese ar mama, jos gyvena Klaipedoje, pamegintu nupirkti, isbandyciau smile.gif


Si Norfa randasi Baltijos pr. (Taikos pr. 66A).. Tame pastate yra ir krautuveliu.. tarp ju isikurusi rusiskos kosmetikos parduotuve.. smile.gif ... Ten rasite balinanti veida kremuka Achromin.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(himalaia @ 2010 08 04, 22:36)
Pamiršau nuorodą į seną temą.
Europoje hidrochinonas draudžiamas ne tiek dėl toksiškumo, kiek dėl politinių priežasčių.
Kosmetikoje naudojama maksimali 2% koncentracija (aukštenė naudojama tik receptinėse priemonėse) yra saugi, ką patvirtina galybė mokslinių tyrimų. Kiekvieno pasirinkimo reikalas, naudot jį ar ne. Čia kaip su parabenais- vieni pasiryžta nepagrįstai jų bijoti, kiti naudoja ir galvos nesuka.

Dėl Achromino- prieš keletą metu esu pirkusi iš Norfos, tai akimis permetus ingredientus hidrochinono neradau, turbūt todėl jokio poveiko nepajaučiau. Gal dabar jis vėl į sudėtį sugrįžo, reiktų prieš perkant patikrinti.


nelabai suprantu apie sudeti.. radau kazka panasaus Achromino sudetyje..Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl-3-.. Ar tai tas pats..?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(amandux @ 2010 08 04, 16:58)
nelabai suprantu apie sudeti.. radau kazka panasaus Achromino sudetyje..Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl-3-.. Ar tai tas pats..?.. g.gif

Tikrai ne tas pats. Jūsų paminėtos medžiagos yra tiesiog kvepalai.
Hidrochinonas sudėtyje turėtų atrodyti kaip hydroquinone.

Yra dar keltas augalinių ekstraktų, kurie turi arbutino bei grynas arbutinas, kuris nėra hidrochinonas, bet odoje į jį suskyla, tad ir poveikis yra panašus. Ironiška, kad šitos medžiagos Europoje nėra draudžiamos...
Atsakyti
Bandysiu surasyti Achromino sudeti.. nu jau labai idomu kokia sudedamoji dalis galejo pabalinti veiduka.. smile.gif .. ir gelbeti nuo spuogiuku..
Sudetis: AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERYN STEARATE, PEG-100 STEARATE, GLYCERYN STEARATE SE, CETEARYN ALCOHOL, CETYL RICINOLEATE, GLYCERIN, PETROLATUM, ISOPROPYL MYRISTATE, BENZOPHENONE-3, DITHIOOCTANEDIOL, GLUCONIC ACID, SUTILAINS, BETA-CAROTENE, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, METHYLPARABEN, CREATININE, PROPYLPARABEN, TETRASODIUM EDTA, PARFUM, CITRONELLOL, EUGENOL, GERALION, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, HYDROXYISOHEXYL-3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMYL ALCOHOL.

Vakar vel pabandziau si kremuka.. keista, bet bloga nebuvo..o po nakties veidukas vel pagrazejes.. g.gif

Aciu uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
Aš tai Achrominą vartojau, bet bėdos jis man nepanaikino.

Man dar odos daktarė rekomendavo išsitirti skydliaukę g.gif
Atsakyti
o achrominas ir ant kojos demes pabalintu?
Atsakyti
turėjau ir aš Achromin'ą. Pirkau, kur rusišką kosmetiką pardavinėja.
jo konsistencija labai nepatiko, toks sunkus, riebus kremas ir smirda.
kelis kartus pasitepiau ir liko gulėt, kol nepasibaigė galiojimas. Išmečiau.
nuo kelių tepimų aišku jokių pokyčių nemačiau, o ir bijojau ant veido tept, nes sudėtį antroj vietoj PARAFFINUM LIQUIDUM doh.gif
Atsakyti