Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

QUOTE(Kliurka @ 2013 03 22, 12:49)
Aš jaučiu man irgi apstojo krist  g.gif tai bandau du kart dienoj daryt, noriu gerų rezultatų nors tu ką  thumbup.gif dabar jau tik mano tikslai stangrint kojas ir užpakaliuką, kad nieko nebekristų, nuo liemens bent 2-3cm nuimt, ir nuo šonų ir pilvo apačios kokį 10cm  doh.gif tai vien šonams darau 30min, kitkam dar 20-30min, bet vos krenta

Kliurka mane žavi tavo užsispyrimas ir entuziazmas thumbup.gif thumbup.gif Manau susiimkite dar labiau su mityba, ir reikalai vėl pajudės ax.gif O gal jau nebėra jau kur Jums mažėti???? g.gif lotuliukas.gif Negali taip būti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 22, 16:10)
Kliurka mane žavi tavo užsispyrimas ir entuziazmas  thumbup.gif  thumbup.gif Manau susiimkite dar labiau su mityba, ir reikalai vėl pajudės  ax.gif  O gal jau nebėra jau kur Jums mažėti????  g.gif  lotuliukas.gif  Negali taip būti? lotuliukas.gif

Negali lotuliukas.gif mano tikslas toks pilvukas http://www.part.lt/p...69b2f17a218.jpg iki tokio dar toli gražu, dirbt dirbt dirbt bigsmile.gif
Mitybos tai nėra ką benuimt blush2.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Puikus rezultatai thumbup.gif
Norejau paklausti ar BF netrukdo kardio pratimai? ar galima derinti?
Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2013 03 24, 08:11)
Sveikos 4u.gif

Puikus rezultatai thumbup.gif
Norejau paklausti ar BF netrukdo kardio pratimai? ar galima derinti?


Manau tikrai ne. Bet kokia kita šalutinė veikla susijusi su sveikatos stiprinimu, kūno puoselėjimu, sportu, mityba, masažais.. Viskas, manau, tik pagreitintų ir pagerintų rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 24, 12:43)
Manau tikrai ne. Bet kokia kita šalutinė veikla susijusi su sveikatos stiprinimu, kūno puoselėjimu, sportu, mityba, masažais.. Viskas, manau, tik pagreitintų ir pagerintų rezultatus smile.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
Po 6sav BF:
Liemuo 69cm (-1cm)
APD 81cm (-2cm)
Klubai 94cm (0cm)
Šlaunis 50cm (-1cm)

Iš viso:
Liemuo -8cm
APD -11cm
Klubai -4cm
Šlaunis -4cm

-27cm ir 2,5kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliurka: 25 kovo 2013 - 08:26
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 25, 09:24)
-27cm ir 2,5kg


kokie puikus rezultatai thumbup.gif Nieko sau...

Geda klausti, bet kaip zmogus turetu nausti po tos trumposios BF treniruotes? Pavarges ar kupinas jegu? suprakaitaves? ar pan?
Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2013 03 25, 12:42)
kokie puikus rezultatai thumbup.gif Nieko sau...

Geda klausti, bet kaip zmogus turetu nausti po tos trumposios BF treniruotes? Pavarges ar kupinas jegu? suprakaitaves? ar pan?

Aš tai jaučiuosis niekaip lotuliukas.gif jokių antplūdžių labai nejaučiu, bet ir nuovargio jokio nėra, po ilgesnės 50min-1h tai jau ir suprakaitavus būnu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Niu kagi, po metu pertraukos griztu ir as blush2.gif ir kodel gi susiimam tik tada kai mazai lieka laiko iki kokios keliones ar kt progos... ax.gif na bet turiu menesi, rezultatai vistiek bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileina @ 2013 03 25, 19:47)
Sveikutes 4u.gif

Niu kagi, po metu pertraukos griztu ir as  blush2.gif ir kodel gi susiimam tik tada kai mazai lieka laiko iki kokios keliones ar kt progos... ax.gif na bet turiu menesi, rezultatai vistiek bus  smile.gif

O aš kaip tik sausio pab pradėjau, nes pagalvojau tuoj vasara kaži ar spėsiu kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 25, 21:16)
O aš kaip tik sausio pab pradėjau, nes pagalvojau tuoj vasara kaži ar spėsiu kitaip  lotuliukas.gif

Niekaip negalejau prisiversti anksciau verysad.gif na dabar reikia nors si menesiuka padirbeti, tikiuosi, kad uzteks valios
Atsakyti
Kodel man taip galva skauda? Antra diena po kvepavimo...gal per didele apkrova organizmui, kazko spaudimas streikuoja unsure.gif
Atsakyti