Įkraunama...
Įkraunama...

*Meskim kilogramus kartu, atgimusi 5-oji tema*

aš zrazu prigaminau su pievagrybiu padažu.laikausi bigsmile.gif
Atsakyti
vakarienei gaminu tarkuotas bulves su daug morkų ir cukinija plius virta dešra..bandau ką nors sveikau sumeistraut, kad per duag nesigraužčiau ir galėčiau valgyti.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(misis Mount @ 2013 04 29, 06:43)
Toscana , aplink kauna yra susisispietes visas auksinis mičiuriniku genofondas . Ir pamanyk jie prekiauja turguje .


QUOTE(Loli_judo @ 2013 04 29, 11:42)
Toskana, visi didieji medelynai ir gėlynai važinėja po muges ir turguose taip pat prekiauja wink.gif


Gal ir taip, aš neturiu nieko prieš pirkimą turguje, eilę metų su mama daigus ten pirkom. Tik paskutinius du kartus su daigais nepasisekė, nors atrodė labai gražūs ir būsimos braškės buvo labai išgirtos. Gal tiesiog nepasisekė. Tai dėl to ir norėjau pabandyti pirkti iš kitur. Na reikės dar nuvažiuoti į stoties turgų, pasižiūrėti kas ten šiuo metu yra.

QUOTE(ruttaly @ 2013 04 29, 20:43)
Visos turbūt baisiai stipriai sportuoja, kad gražios trečiadienį pasirodytų  blush2.gif  g.gif


Juokas juokais, bet tikrai sportuoju biggrin.gif Nebeatsimenu kas užrodė šitą puslapį, gal net šitoj temoj radau, bet man labai patiko:

http://www.judamkart...-04-21-13-24-04

Tai dabar namie randu sau kokias 45 min. ir judu, visai smagu smile.gif

Pas mane vakarienei žemaičių blynai ax.gif
Atsakyti
aš galvoju pradėt mokytis bėgiot..sporto salei pinigų nėra, o judėti reikia..MB nupirko drabužius ir batus bėgiojimui, tai kaip ir nebėra kur dėtis..reik iš lėto pradėt pratintis ir gal tada jau vasarą galėsiu bėgti.. tik kad šalta baisiai lauke..dar turiu pilateso video, reikia išbandyt, nes MB teta atidavė, o taip ir nepažiūrėjau, kas ten viduj yra.. g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif , šiandien gavau "gpagyrą, kad sukūdau per savaitę lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia taip mano buvusiai bendradarbei pasirodė, su kuria ir naujam darbe vėl susitikome bigsmile.gif

Uch, ryt laisvadienis ir ketvirtadienį jau rimtai startuosiu darbe unsure.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2013 04 30, 16:54)
http://www.judamkart...-04-21-13-24-04

Tai dabar namie randu sau kokias 45 min. ir judu, visai smagu smile.gif

Pas mane vakarienei žemaičių blynai ax.gif

O geras čia kiekvienai dienai po skirtingą thumbup.gif ne nu rimtai duokit man velnių ko nesusiimu verysad.gif
Atsakyti
Exie, imk visus velnius susiimk mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Exie @ 2013 04 30, 20:35)
O geras čia kiekvienai dienai po skirtingą  thumbup.gif  ne nu rimtai duokit man velnių ko nesusiimu  verysad.gif


Exie, gausi į subinę, mikliai atrandi motyvaciją sportui ir kūdėjimui biggrin.gif Mikliai tik cool.gif

Dabar papasakosiu ką veikiau kokią gerą valandą. Prašom nesijuokt iš beviltiškos tundros doh.gif Žodžiu, aš čia pasisiūliau tą lentelę kelt, bet kaip tą padaryti tai nežinau lotuliukas.gif Nu bėda lotuliukas.gif Tai sėdėjau temoje ir mokiausi, dieve dieve, nu ir atsilikimas. Bet jau moku bigsmile.gif

Na va, prigėriau arbatos, vaikai miega, einu kažkokios komedijos žiūrėti smile.gif
Atsakyti
Ačiū mergai drinks_cheers.gif viskas kūdinuosi biggrin.gif Nusipirkau suknelę šiandien, tokią vasarišką, biški virš kelių, dar aukštakulnius pasimaivymui užsidėjau, nu tai pagalvojau, kad graži nu, nieko čia nepridėsi, bet kilogramų galima ir atimt būtų ;DDD tai tų džiuvėsėlių kur po ranka irgi nebevalgysiu jau biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi negaliu sau įspirti..aš nesuprantu, kaip praeitais metais 9 mėnesius išsilaikiau...nu taip gražiai..mažais nukrypimais, bet retais be galo..nu sugebėjau numesti 12 kg..o dabar..buvo likę 4 iki, galima sakyt, svajonių svorio, ir niekaip..negana to, dar 6 prisikabinau atgal doh.gif kokiu 3 tai tik maistas sumestas skrandin be reikalo..greit nukristų..bet kad nesusiimu..kur tą valią pamečiau, nebesuprantu.. doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
išsitraukiau šiandien draugės vestuvių nuotraukas, kur buvau pasiekus didžiausią savo svorį (86kg) prieš 3 metus, kad motyvacija sugrįžtų..Nesinori vėl atrodyti kaip spurgai be veido.. unsure.gif

šiandien liūdnas pliusas...bet spiriu sau ir sakau, kad kitą savaitę nors numirk bus minusas.. gun_bandana.gif
Atsakyti