Įkraunama...
Įkraunama...

www.kilo.lt

QUOTE(Magnė @ 2014 05 29, 08:32)
Merginos, kadangi jau nebeliko pas ką klaust, tai man gal galit pasakyt, ar jie imasi visų variantų ar kažkaip atrinkinėja žmones? Esmė tame, kad turiu be proto didelį krūvį darbe paskutiniu metu. Iš namų išeinu 7 val, grįžtu 19 val jau be jėgų. Darbe nėra nei mikrobangės nei šaldytuvo, nežinia ko nenusineši visai dienai, kažin kaip būtų su jų rekomenduotinu maistu?
Su judėjimu (sportu) būtų ne kažin kas , nebent kažką namie vakarais nesunkaus.
Bet kažką daryti jau turiu, nes per metus priaugau 7 kg, netelpu į drabužius, pirktus pernai, jau nekalbu apie estetinį vaizdą ir sveikatą

Manau, kad imasi visų. Mano situacija labai panaši, tik darbo valandos dar ilgesnės, o po to du vaikai, buitis, vyras tai užsienyje. Todėl lėtai judu, bet tikiuosi įgyti pagreitį.
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 05 29, 08:32)
Merginos, kadangi jau nebeliko pas ką klaust, tai man gal galit pasakyt, ar jie imasi visų variantų ar kažkaip atrinkinėja žmones? Esmė tame, kad turiu be proto didelį krūvį darbe paskutiniu metu. Iš namų išeinu 7 val, grįžtu 19 val jau be jėgų. Darbe nėra nei mikrobangės nei šaldytuvo, nežinia ko nenusineši visai dienai, kažin kaip būtų su jų rekomenduotinu maistu?
Su judėjimu (sportu) būtų ne kažin kas , nebent kažką namie vakarais nesunkaus.
Bet kažką daryti jau turiu, nes per metus priaugau 7 kg, netelpu į drabužius, pirktus pernai, jau nekalbu apie estetinį vaizdą ir sveikatą


Įsivaizduoju, kad registruojantis tiesiog uždėsit varneles, kad neturit laiko gaminti ir nenorit labaigreitų rezultatų, o paskui dar paprašysit, kad pakoreguotų pagal tai kasjums patinka.

Pora kart neturėjau laiko gaminti, nuėjau nusipirkau salotų, neperalkau.
Valgymo valandų visdar nesusidėliojau. blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, bandysiu tuomet registruotis savaitgalį

QUOTE(Tauriel @ 2014 05 29, 08:43)
Manau, kad imasi visų. Mano situacija labai panaši, tik darbo valandos dar ilgesnės, o po to du vaikai, buitis, vyras tai užsienyje. Todėl lėtai judu, bet tikiuosi įgyti pagreitį.

Pas mane irgi 2 vaikai, buitis. O dėl darbo valandų klausiau ne dėl to, kad ilgos, bet kad per jas su maistu būtų ne kas, nebent kažką įsidėt iš namų (bet nėra šaldytuvo, o vasarą be jo tai kažkaip nesaugu maistą laikyt visą dieną), tai nebent per pietus galiu nueit į parduotuvę ir kažką nusipirkt arba kokį 1-2 kartus per savaitę dar galiu pasiimt mašiną ir parvažiuot namo pietų (bet ne kasdien).

Žodžiu, bandysiu pradžiai mėnesiui, jau nusprendžiau.

O Jūs dalinkitės rezultatais, motyvuokit taip sakant bigsmile.gif
Atsakyti
Tai ten yra patiekalai, neturintiems laiko gaminti.
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2014 05 29, 08:11)
Ačiū, merginos, bandysiu tuomet registruotis savaitgalį
Pas mane irgi 2 vaikai, buitis. O dėl darbo valandų klausiau ne dėl to, kad ilgos, bet kad per jas su maistu būtų ne kas, nebent kažką įsidėt iš namų (bet nėra šaldytuvo, o vasarą be jo tai kažkaip nesaugu maistą laikyt visą dieną), tai nebent per pietus galiu nueit į parduotuvę ir kažką nusipirkt arba kokį 1-2 kartus per savaitę dar galiu pasiimt mašiną ir parvažiuot namo pietų (bet ne kasdien).

Žodžiu, bandysiu pradžiai mėnesiui, jau nusprendžiau.

O Jūs dalinkitės rezultatais, motyvuokit taip sakant bigsmile.gif

Ten gi galima uždėt varnelę, kad nesportuosit, jums tada pasiūlys pasivaikščiojimus ar dar kažką. Tas pats ir su valgiaraščiu- pietums gali sudėt pirktines salotas ar dar kažką.
Atsakyti
as labai patenkinta kilo.lt. dieta tai tik pavartau paziurineju. tiesiog baigiau saldumynus ryt (ju tiesiog nebesinori). o sportas duoda daug energijos ir gera nuotaika. treneris visada atsako jei ko klausiu, paprasiau pakeist programa i sunkesne,kita diena jau prasau...... rezultatas akivaizdus ir nuotaika puiki smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

Aciu visoms, kas pasidalijot ispudziias apie kilo.lt svetaine! Nuomoniu, kaip visada, ivairiu ir skirtingu. Manau, man jos jau padejo apsispresti ir vis delto nebandyti biggrin.gif jei tiek daug automatiniu atsakymu, tokios kcal normos kaip aprasote -tikslingiau bus tiesiog nueiti i kluba. O kas netingi ir moka internete narsyti, tikrai ras ir atsisijos tinkama informacija apie mityba, pratimus (jei jau namie sportuot). O ir motyvaciniu stripsniuku apstu, jei kam truksta ikvepimo ar kantrybes/istvermes laikytis rezimo smile.gif arb acia musu forumuose viena kita visada palaikysim:)

Bet kokiu atveju, linkiu visoms sekmes, su kilo ar be svetaines pagalbos. bukim grazios ir svarbiausia, sveikos! 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 27 birželio 2014 - 13:43

 i 
Šioje temoje dalinamės patirtimi apie kilo.lt. Visos žinutės ne į temą buvo ištrintos.

Forume draudžiama rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas.
Atsakyti
Gal dar kas pasisakys 4u.gif Labai noreciau pabandyti, bet galvoju ar istemsiu, nes su mityba tai ne kas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurada: 05 rugsėjo 2014 - 06:36
O jus susikaupkit ir pabandykit smile.gif kol nepabandysit, nezinosit, jums tinka ar ne, sumokesit uz menesi ir turesit motyvacija istempt wink.gif
Atsakyti
Man mitybos planas nepatiko. Pavyzdziui, viena diena pavakariams reikejo valgyti agurkus, o valarienei - kokteilis su bananais, aviziniais dribsniais, dar kazkas. Kaloriju 400, bet po agurku ir tokios vakarienes iki ryto nebuciau istempus. Nors siaip receptu neblogu buvo.
Atsakyti
Sveikos,
pasisakysiu ir aš smile.gif Nuo rugpjūčio 14 turiu kilo.lt narysę. Pirma rezultatai - minus 5kg. Nors anksčiau bandymų mest svorį buvo n. Man patiko ir tiko jų sudarytas meniu, sportas. Dėl atsakymų tai į visus klausimus man buvo atsakyta, patys rašo taip pat, domisi kaip sekasi ir pan. Dietologė pabarė kad meniu savo per skurdų (kartojasi dažnai produktai) pasidariau, akcentavo kad trūksta fruktozės. Pasakiau kad obuolių dėl žarnyno nevalgau ir nekišo, liepė kuriuos galiu valgyt pasirinkt. Turiu trijų mėn narystę ir kol kas to nesigailiu.
Atsakyti