Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

Nauja troba. bigsmile.gif
Atsakyti
Jeeee, nauji namučiai, ačiū, Šmikiuk 4u.gif
Atsakyti
oi kaip dekui uz naujus namus thumbup.gif

QUOTE(smike @ 2014 02 20, 09:13)
Cuba taip ilgai dingusi.  g.gif Gal paiešką skelbiame? Įdomu, kaip policija sureaguotų jei pasakytume, kad dingo internetinė draugė?  lotuliukas.gif


joo cia geras butu lotuliukas.gif laiu laiau..policija...padekit... 2 men zmogus
internete nesirodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu duodam magmozelei keliu dienu dar laika ir tada jau vsio, vel sms rasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
ohohoi mergikes nagi lendam lendam i dienos sviesa bigsmile.gif

prisiduodu, kad siandien duokle sportui atiduota, 30 min lankas, presiukas, pritupimai ir pan thumbup.gif thumbup.gif

beje Cuba lysk greiciau i etery, noriu tave nustebinti...isokau i 55 kg zona bis.gif bis.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 02 21, 09:56)
beje Cuba lysk greiciau i etery, noriu tave nustebinti...isokau i 55 kg zona bis.gif  bis.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

Ohohohoho! blink.gif blink.gif blink.gif
Nu tu čia ir mane pribloškei, tai jau smilgų smilga dabar? thumbup.gif thumbup.gif
Maladiecas, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš šią savaitę laikausi truputį virš 53, šiandien 53,4. Nu norėčiau iki 53 būt, bet čia jau smulkmena biggrin.gif
Atsakyti
jooo Miaskut dabar as jau beveik smilgele lotuliukas.gif

o svarbiausia, kad tikrai matosi pasikeitimai, schmoll.gif veidrodis kaip ir dziugina, zmogai pastebi - sako o vaikeli visai baigi isnykti, dziusna tu ir pan lotuliukas.gif

pasimatavau apimtys, tai netgi ir talija is 70 zonos issoko i 68, niekad tokio "liemens" neturejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na bet siandien biski su maistu paisdykausiu...cepelinus darysiu, simtas metu ju nevalgius tai pasimegausiu ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 22 vasario 2014 - 09:10
QUOTE(okkey @ 2014 02 22, 08:57)
na bet siandien biski su maistu paisdykausiu...cepelinus darysiu, simtas metu ju nevalgius tai pasimegausiu ax.gif  ax.gif

Tai jei visai nesimėgaut, ko vertas toks gyvenimas wink.gif

Vakar dukriukas užsimanė picos (naktį), atsinešė, trečdalį įkrovė man, colos įpylė... nu visai skanu buvo laugh.gif

O šiandien svečių turėjau, nu tai šampė, pyragas... Bet irgi - skanu ir smagu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 02 22, 19:37)
Tai jei visai nesimėgaut, ko vertas toks gyvenimas wink.gif

Vakar dukriukas užsimanė picos (naktį), atsinešė, trečdalį įkrovė man, colos įpylė... nu visai skanu buvo laugh.gif

O šiandien svečių turėjau, nu tai šampė, pyragas... Bet irgi - skanu ir smagu biggrin.gif


tai va va pritariu, kad reikia laiks nuo laiko ir pasimegauti, ir persivalgyti, ir siaip save palepinti bigsmile.gif

vakar butent ta ir padariau, ir prisikimsau pilva ir knyga paskaiciau, pagulinejau, vienzo totali raslabucha lotuliukas.gif ir jokio sazines grauzimo - siandien taip sakant uz vakar atidirbsiu - laukia namu tvarkymas, lyginimas ir pan ax.gif
Atsakyti
ALIOOOOOOOOOOOOO, nesuprantu ar cia gyvu dar bera a???

kad jus pamotyvuociau tai va prisiduodu, kad su sportais toliau draugauju thumbup.gif vakar elipsiukas 40 min, presiukai ir pan, siandien 30 minlankas, presiukas, pritupimai ir pan, ui kaip mane veza tas rytinis pasportavimas ax.gif

su mityba irgi pargrysau i vezes, tie cepekai vienkartinis pasimegavimo atvejis buvo, kuris i nuolatini neperaugo ir del to labai dziaugiuosi...nors pasakius teisybe sekmad kaskaip sunku buvo, atrodo ryti dar ko nors norejosi, bet buvau saunuole ir atsilaikiau - pasiektas vaizdas veidrodyje ir sulaukiame komplimentai labai motyvuoja neatleisti vadziu thumbup.gif

siandien priespieciai lasiniu keli gabaliukai (kolegos vaisino), 2 kasniai duonos
pietus darzoviu troskinis su kalakuto sirdelem, raug agurkai, pom sultys
pavakariams bus jogurtas
vakarienei dar nezinau, bet gal vel darzoves su zuvies keksiukais ax.gif
Atsakyti
Yra, yra gyvų biggrin.gif

Man tai mėmės parėjo, nu kas čia joms, ant senatvės kas 28 dienas pradėjo lankytis, jei taip ir toliau - per atostogas aplankys doh.gif
Nusipirkau vitamino C, reikės pavalgyt, gal suvėlinsiu diena kita biggrin.gif

Pas mane tai bardakas su mityba, ryt mytukas, kitą savaitę - šefas LT, vėl visokie pasisėdėjimai... Nėr pabaigos doh.gif O dar silkės užsimarinavau taip skaniai, tai ja vakarieniauju, bet saikingai, su maža riekute naminės duonos, ir svogūnų gal lygiai tiek, kiek silkės. Nu tik į žmones taip pavalgius geriau neit biggrin.gif
Atsakyti
Pabudome ir kelkimės! biggrin.gif

Kur visos dingusios? Ką savaitgaliui planuojat? Nesumąstau, ko noriu ryt pietums... aną savaitę balandėlius darėm, tai kone visą savaitę paskui valgiau, užnusibodo, dabar gal ko lengvesnio reik mastau.gif

Sekmadienį važiuoju į Rygą, į koncertą, tą pačią naktį grįšiu namo, pirmadienį pasiėmiau atostogą, ale kaip berazumė ryte pas gydytoją užsirašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 02 28, 09:35)
Pabudome ir kelkimės! biggrin.gif

Kur visos dingusios? Ką savaitgaliui planuojat? Nesumąstau, ko noriu ryt pietums... aną savaitę balandėlius darėm, tai kone visą savaitę paskui valgiau, užnusibodo, dabar gal ko lengvesnio reik mastau.gif

Sekmadienį važiuoju į Rygą, į koncertą, tą pačią naktį grįšiu namo, pirmadienį pasiėmiau atostogą, ale kaip berazumė ryte pas gydytoją užsirašiau doh.gif


as nedingus oi nedingus, vakar viršininko gimtad atlaikem, maisto nepadauginau, galagolio irgi saikingai, sveikata siandien super, duokle sportui atiduoa - 30 min lankas, presas, dupce ir pan thumbup.gif

o as visa savaite ruosiuosi balandelius daryti, kopusta jau turiu, taigis pas amne bus tai kas tau Miaska jau atsibodo - balandziai lotuliukas.gif o sekad gal seimynai sakau pica kepsiu, nes irgi senokai jau buvo, o sau net nezinau - as picos nejamsiu tai gal koki mesgali issikepsiu ar ka g.gif dar nesumasciau ax.gif
Atsakyti