Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

As irgi is vtt sprendziu, jau islaikau ant 90 bet kur mokykloje yra programa sprendziu apie 70 (vaje) o insttruktorius sako kad bus panasesne i ju programa... tai biski bijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 08 13, 16:29)
As irgi is vtt sprendziu, jau islaikau ant 90 bet kur mokykloje yra programa sprendziu apie 70 (vaje) o insttruktorius sako kad bus panasesne i ju programa... tai biski bijau smile.gif

na mum liepe butinai 93% surinkti per mokyklini, nes sako tada tikrai islaikysim ir ten, sprendeme sena ket programa- dvi klaidos ir nauja- 93% turejo buti surinkti. bet kad va menuo praejo nieko nebepamenu ax.gif
Atsakyti
tai gal kas is laikiusiu galetu pasidalinti klausimais "kabliukais" ten juk visokiu yra kaip pvz, kiek laiko gali keliu policininkas sulaikyti jus, ar kiek laiko jis gali pildyti protokola ir pan...
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2005 07 29, 20:38)
Gal zinot kur internete yra Kauno egzo marsrutai?


Internete niekur nerasi sad.gif , tik ant "Regitros" sienos iškabinti.
Atsakyti
Na, as kai laikiau Regitroje, tai kokie 5-6 klausimai buvo su reguliuotoju ir po to 3 apie slydima ir auto su priekiniais./galiniais ratas (net kartojosi tas pats klausimas 2 kartus).
Atsakyti
1. kiek ilgiausiai gali būti įjungtas avarinis? biggrin.gif
2. ką pirmiausia reikia daryti notint pakeisti ratą? (geriausias atsakymas - susistabdyti vairuotoją vyrą biggrin.gif )
Atsakyti
atsakymą į pirmą klausimą išgirst norėčiau g.gif
Atsakyti
Žinau kad tai legaliai negausi, bet gal kas turi iš kur nors g.gif . Turiu 2003 versija 04 07 gal kas turit naujesnę.
Atsakyti
Turiu 2004.05.12, bet ten tikrai ne visi klausimai.
Atsakyti
http://www.rjg.marsatas.lt/ket5.rar Va čia yra kaip tik ko tau reikia aš išsilaikiau be klaidų bilietai šitie kaip ir registroje biggrin.gif sekmės mokantis thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif oi kaip aciu!!! cia visai tokie patys klausimai kaip mano vairavimo mokykloj!!! tai nereiks man ten kiekviena diena vaziuoti namie mokinsiuos!! biggrin.gif
Atsakyti