Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba mokykloje

Sveikos mamytės,
norėčiau sužinoti, kaip sekasi jūsų aštuonmečiams mokytis anglų kalbos. Mane domina, ar šiuo metu priimta tokia švietimo programa, pagal kurią nereikia vaikus mokyti tarimo, žodžių? ohmy.gif Ar mokyklos mokytojai mano, jog tuo turėtų užsiimti tėvai (leisdami į kursus, patys mokydami, arba samdydami mokytojus). O gal problema mokytojoje? Parašykite, kaip sekasi Jūsų antrokėliams?
Atsakyti
smile.gif svbeika.Mano abu vaikai nuo antros klases mok.anglu,taigi viska mokina kartu ir tarima ir rasyba ir daineles ir t.t.Antoje kl. viskas mokinama daugiau zaidimo forma,kad vaikams patiktu,kiek suprantu siemet antrokai mokinasi is tokiu zaliu knygeliu,seniau leisdavo tevams pasirinkti(taip buvo su vyres.vaiku)bet turbut geriausiai tai zino mokytojos,nes jos ir mokina.Mano mazius tai labai patenkintas,moka daug zodziu,net diktantus is zodeliu raso ohmy.gif .Bet zinau ,kad ne visiems vaikams gerai sekasi,yra juk dar tokiu kuriems ir su lietuviu kalba problemu yra,tai ner ko noret...ir jeigu gerai informuota tai kazin ar svietime yra is viso pritarimas mokintis kitos kalbos nuo antros kl.Siaip kitose mokyklose tik nuo ketvirtos klases antra kalba.Taip ,kad cia neaisku ar mokytojai teisus ar ne sakydami,kad tarimo mokink pats,nors man nepatiktu ir as eiciau teisybes ieskoti mad.gif
Atsakyti
Tarimo turi mokyti butinai !!! Antrokams nebutina mokytis rashybos, bet dazhniausiai kazhkiek jos pamoko, nes sunku kitaip. Bet tarimo nemokyti??? tai atsiprashau, kas gi tuomet tuos Jusu vaikus mokina? kuno kult. mokytoja? wink.gif
Atsakyti
musu mokykloje antrokelius moko labai keistai- moko daineliu ir tarimo, taciau visi zodziai knygoje rasomi tik transkripcija, atseit kad vaikai pirmiausia ismoktu ja skaityti. Rezultatas toks, mano sunus (3-ciokas) dar nemoka teisingai perskaityti anglu k. zodziu lotyniskais rasmenimis. dry.gif
Atsakyti

Мой сейчас в третьем классе, так они уже пишут doh.gif Должны выучивать писать по 5 слов. Мне кажется очень гонят программу по- английскому.
Atsakyti
Mano sunus taip pat mokosi zodzius rasyti, buna zodziu kontroliniai kas antra savaite. Ir taip nuo pirmuju anglu k. mokymosi metu, t.y. nuo 2 kl. jam sekasi l. sunkiai. Kadangi jie pirmiausia visus pirmus metus mokesi issimtinai tik transkripcijos, tai pastebejau, kad mano sunus jos visai nesurisa su angliskai rasomu zodziu. g.gif
Atsakyti
Mano sūnus jau trečiokas, anglų kalbos mokosi nuo antros klasės, bet skaityti angliškai niekaip neperpranta, ir parašyti anliškai žodžius teisingai nesugeba. Jau nuo antros klasės jie rašo diktantus, sūnus gauna nuo 2 iki 5 (nors lyg ir neturėtų būti pažymių, bet neoficialiai juos parašo), nors šiap angliškai tariamus žodžius supranta ir labai neblogai. Pati nežinau, ką daryti, ypač po eilinio dvejetuko iš diktanto.
Atsakyti
Tarimo privalo gerai ismokyti. Mano sunus 3-iokas. Tarimas tragiskas. Ir siaip, naudos ne kazkokios yra is tu mokslu. Manyciau, geriau butu leisti i kursus.
Atsakyti

У меня муж сходил к учительнице английского- потом сказал, учитель не умеет преподать урок sad.gif Наверно самое важное преподаватель
Atsakyti
Zinoma,tarimas yra pats svarbiausias pradedant mokyti anglu k.Kadangi vaikai iki 10 m.geriausiai imituoja garsus,pradeti mokytis naujos kalbos 8 m.yra tikrai naudinga.Zodziu rasymas,diktantai-didziausias absurdas.
MUSU VAIKU TARTIS IR ZINIOS- MOKYTOJO RANKOSE,ZINOMA PRIE TOBULEJIMO GALIME LABAI DAUG PRISIDETI IR MES. smile.gif SEKMES wink_3.gif
Atsakyti
As sutinku kas viskas priklauso nuo pedagogo. Na maniskis jau treciokas, bet jokiu diktantu jie neraso, jie skaityti, kalbet ir klausyt dar mokosi. Neisivaizduoju kaip vaikas gali gerai parasyti diktanta, kol nemoka gerai perskaityti. O vertinimai, ypac blogi, manau tik atmusa nora toliau mokytis sad.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia į temą, bet galėčiau pamokyti vaikučius po pamokų, čia Kaune geriau Žaliakalnio ar Dainavos rajonuose, esu 3 studentė gryžusi iš metus trukusių studijų užsienyje...
Atsakyti