Įkraunama...
Įkraunama...

Progesterono trūkumas

QUOTE(maidala @ 2012 01 04, 14:43)
man irgi atlikta laparoskopija, pasalinta cista. Visgi idomu butu dasikasti iki priezasties. Endometrioze kaip raso buna del progesterono trukumo, cistos susidaro del endometriozes. O del ko to progesterono truksta nerandu informacijos. Gal mityboj kazkas netvarkoj g.gif

Kiausides gamina hormona progesterona. Negamina, nevyksta ovuliacja, dingsta mm.
Del ko endometrioze atsiranda nezinau, bet mano atveju sis apvalkalas ant kiausidziu galejo buti igimtas. Jei buciau norejusi pastoti 16-18metu, prasom, o kai uzdelsiau iki 30m, - tapo be operacijos neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(duokanka @ 2012 01 05, 11:41)
Kiausides gamina hormona progesterona. Negamina, nevyksta ovuliacja, dingsta mm.
Del ko endometrioze atsiranda nezinau, bet mano atveju sis apvalkalas ant kiausidziu galejo buti igimtas. Jei buciau norejusi pastoti 16-18metu, prasom, o kai uzdelsiau iki 30m, - tapo be operacijos neimanoma.

na taip, senstam.. bet visgi cistos ir pan nemanau kad yra norma g.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2012 01 02, 11:48)
Sveikos,
man nustatyta endometrioze, ir kaip to priezastis - progesterono trukumas. Noreciau pasikast giliau, ir issiaiskint kodel man jo truksta g.gif 1-2 ciklams daktare israse pagerti DUPHASTON. Bet visgi noreciau salint priezasti, o ne simptomus. Gal zinot kas kodel gali trukti progesterono?

Pastarasias kelias dienas vien tik apie tai ir skaitau ... man progesterono sumazejo del hormonines spirales "Mirena" ... beje del jos man nuslinko daugiau nei 50% plauku ...
Atsakyti
Pas mane amzinos problemos su mmm del progesterono trukumo, antroje ciklo puseje - kazkoks kosmaras, ziauriai sunkiai susergu, ir taip jau daug metu...
Atsakyti
QUOTE(Ritukas 28 @ 2012 01 09, 16:11)
Pastarasias kelias dienas vien tik apie tai ir skaitau ... man progesterono sumazejo del hormonines spirales "Mirena" ... beje del jos man nuslinko daugiau nei 50% plauku ...

blink.gif
nu siaubas, zinoma apie salutinius poveikius pries naudojant niekas neinformuoja.. Beje, mane operavusi gydytoja sake, kad nerekomenduoja nei tamponu, nei menstruacines taureles naudot, nes tai padidina endometriozes rizika unsure.gif
Atsakyti
Pas mane mažas progesteronas. Ir va - turim du pupuliukus ax.gif Aišku, teko pavargti, bet įveikėm. Su pirmuoju gėrėm vaistukus ir užkibo thumbup.gif Po to ėmė bėdelės darytis - režimas griežtas gulimas, vaistai vėl, bet pavyko thumbup.gif
O antrasis užkibo visai be vargo. Tik, kai patikrinom progesteroną, gydytoja akis išpūtė - 8,6 blink.gif Praktiškai neįmanoma pastoti blink.gif Bet pastojom biggrin.gif Aišku, vėl bėdelės, vaistai, krauyjavimai iki trečio mėnesio, o po to viskas liuks buvo - ir antroji atsirado thumbup.gif

o dabar mmm dingau padarė doh.gif Galvoju, vėl tas nelemtasis koją gal kiša doh.gif dar palauksiu kiek, o paskui eisiu ieškotis bėdų doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
keliu tema i virsu.
mano progesterono lygis per mazas ir gine sake gerti Dupastona bei daugiau naudoti geruju riebalu.
gal kas duotumet daugiau patarimu, kaip ta lygi pakelti. aciu
Atsakyti