Įkraunama...
Įkraunama...

Ausies nervo uždegimas

Sveikos mamytes.Pries savaite sunus parvaziavo is studiju sloguojantis,skaudancia gerkle ir paliko ta "dovanele" mums su vyru.Man tai kaip niekada vos vos pasireiske simptomai...bet atsirado pastovus uzesys galvoje ar ausyse,sunku suprast,jau 6 dienos,poryt konsultacija,Iki to uzejau cia ir dar daugiau nusigandau,negi taip sunku tuos uzesius isgydyt?... verysad.gif Gal kas kokia gera istorija padrasinimui ir ramiam miegui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2013 10 07, 18:54)
Sveikos mamytes.Pries savaite sunus parvaziavo is studiju sloguojantis,skaudancia gerkle ir paliko ta "dovanele" mums su vyru.Man tai kaip niekada vos vos pasireiske simptomai...bet atsirado pastovus uzesys galvoje ar ausyse,sunku suprast,jau 6 dienos,poryt konsultacija,Iki to uzejau cia ir dar daugiau nusigandau,negi taip sunku tuos uzesius isgydyt?... verysad.gif Gal kas kokia gera istorija padrasinimui ir ramiam miegui 4u.gif

Na padrasinimui galiu paakyti, kad as apie 10 metu su galvos svaigimu ir uzimu ausyse gyvenu. Buvau istirtas visais imanomais budais, gydziausi, bet uzimas liko, tik silpnesnis, sustipredavo del streso ar nuovargio. Gerdavau bromazepama, betaserca, metaprololi... Dabar neseniai man vel viskas ziauriai suuumejo..Ir vel tiriuosi is naujo, bet kazin ar kas bus kitaip. Tikrai sunku taip gyventi. Tiesa, po triuksmo irgi labiau uzia.
Atsakyti
Pas mane naujas protrūkis uždegimo verysad.gif Nuo paskutinio paūmėjimo gal kokie 3 metai ar 2 praėjo... Šiandien dieną kaip iš niekur, užkrito ausis kažkiek, pazvimbia, aidi labai, toks jausmas, kad ausis kaip geležinis kibiras... bet koks garsas nueina iki smegenų gilumos, ir aidi nuo vieno ausies krašto, prie kito doh.gif Iš proto išvest baigia, tai užkimšau ausį vata švelniai... Pradėjau gert betaserc iškart ir prednizoloną, daugiau nežinau ką daryt, pusė galvos ūžia, lygsvara kiek prastesnė... doh.gif
Atsakyti
Man pripaišė uždegimą ir neva dėl jo jau ketverius metus ūžia ausyse (kairėje stipriau), bet esu tikra, kad tai dėl sutrikusios kraujotakos. Ant dienų buvau pas okulitą ir ten patvirtino, kad galvos kraujagyslės (kiek matėsi akyje) susiaurėjusios. Ne tragiškai, bet yra. Tai va.

Testas triukšmui nustatyti (Tinnitus analysis) http://www.tinnitool...se/hoertest.php

Aš nebegirdžiu nuo 5800 Hz, o prieš tą esantį girdžiu galvoje blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar yra čia kas nors kas kankinasi su ūžesiu ausyse?
Ar su laiku tas ūžesys sumažėja, ar prie jo priprantama?
O galbūt atradot, kokių nors būdų jam sumažinti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bigbull @ 2018 03 17, 19:04)
Sveikos,

ar yra čia kas nors kas kankinasi su ūžesiu ausyse?
Ar su laiku tas ūžesys sumažėja, ar prie jo priprantama?
O galbūt atradot, kokių nors būdų jam sumažinti?  4u.gif


Sveika. pas mane neuritas jau apie 6 metai. tiek pat laiko ir tas uzesys. as prie jo pripratau. nors budavo momentu kad erzindavo. bet cia tuo atveju jei labai kreipi i ji demesi. todel pagal savo pacios patirti galiu pasakyt kad geriausia stengtis i ji nesikoncentruoti. ka butent ir darau. tiesiopg uzsiimu savo darbais, gyvenu iprasta gyvenima, tada uzsimirsta ir netrukdo mirksiukas.gif o del sumazejimo tai man asmeniskai jis koks buvo tas uzesys toks ir yra nei dideja nei mazeja.
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2018 03 25, 13:57)
Sveika. pas mane neuritas jau apie 6 metai. tiek pat laiko ir tas uzesys. as prie jo pripratau. nors budavo momentu kad erzindavo. bet cia tuo atveju jei labai kreipi i ji demesi. todel pagal savo pacios patirti galiu pasakyt kad geriausia stengtis i ji nesikoncentruoti. ka butent ir darau. tiesiopg uzsiimu savo darbais, gyvenu iprasta gyvenima, tada uzsimirsta ir netrukdo  mirksiukas.gif o del sumazejimo tai man asmeniskai jis koks buvo tas uzesys toks ir yra nei dideja nei mazeja.



Supratau, ačiū labai už atsakymą.
O jis kaži klausai kenkia ar ne? Ilgai užtrukot kol pripratot? 4u.gif
Atsakyti

Sveiki, man taip pat eme spengt,uzt galvoje po sinusito. Apejau daug ausu daktaru,neurologa... Vartojau prednizolon,pleciancius, vitamina b, nieks nepadejo...Uzia galvoje jau 1.5men. Klausa nepakito. Labai labai sunku.

Gal kas nors jau issigydet uzesi? Kaip?

Atrodo daktarai nieko nezino,tai bent is praktikos noris suzinot,kaip buna,kas padeda...

Atsakyti

Sveiki, man taip pat eme spengt,uzt galvoje po sinusito. Apejau daug ausu daktaru,neurologa... Vartojau prednizolon,pleciancius, vitamina b, nieks nepadejo...Uzia galvoje jau 1.5men. Klausa nepakito. Labai labai sunku.

Gal kas nors jau issigydet uzesi? Kaip?

Atrodo daktarai nieko nezino,tai bent is praktikos noris suzinot,kaip buna,kas padeda...

Atsakyti