Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Aciu, Rasuk. Ziuresim, kaip ten gausis
Atsakyti
Mano juka irgi kazko suvargo cry.gif Paziurejau zemej lyg ir nera vabaliuku.Laistau nedaznai,kai zeme jau sausa buna,daznai apipurskiu.Tik nezinau,ar reikia tik lapus purkst,ar ir kota?As purskiu ir kota,bet gal negerai?Nes paspaudziau vienos atsakos kota,tai jis toks man lyg minkstet pradedantis,atrodo,kad zieve atsiskyrus sad.gif Negi ner vilties isgelbet? cry.gif
Atsakyti
O žinot, aš tai jukas labai paprastai "atnaujinu". biggrin.gif Gavau kažkada dovanų juką, tokią, kur auga iš tokių kotų (baslių). Tai jinai man pradėjo nykti nykti, žodžiu nupūdžiau aš ją... blush2.gif Tai pasiskaičiau knygučių, paėmiau aš tas viršūnes žalias, kur iš tų kotų auga, nulaužiau, pamerkiau į vandenį ir po kokių dviejų savaičių man išlindo gražiausios šaknys! thumbup.gif Pasisodinau į žemę ir auginau, kol jinai man kokio metro buvo. biggrin.gif Tik jinai augo nuo pat žemės su lapais. Kai paaugo didesnė, tai tas stiebas pradėjo medėti po truputį. Kažkur skaičiau, kad kur būna pirkti tos jukos į tuos baslius yra įskiepytos. g.gif Ir gal iš tikrųjų, nes kai aš nupūdžiau tą juką, bandžiau perpjauti tą kotą pasižiūrėti, tai neįpjoviau iš išorės - toks kietas jis! O viduje tai tešla buvo... g.gif Nemanau, kad tai jukos kotas. g.gif Nes kai aš dabar auginu jukas iš viršūnių, tai lapai nuo pat pažemės, o kai paauga, iš apačios lapai po truputį gelsta, kotas medėja, bet būna visiškai ne toks, koks būna parduotuvėse. mirksiukas.gif Aišku, su laiku juka man vėl kažkokia nebegraži pasidarė, pradėjo gelst, tai aš ją vėl tik - čirkšt! tongue.gif Ir dabar jukutė pas manė jau auga gal kokius pusę metų, tai yra kokių 50 cm. biggrin.gif Taigi - geras ir mano pačios išbandytas atgaivinimo būdas! thumbup.gif O laistyti tai tikrai perdaug nereikėtų, nes nupūna - irgi išbandyta! biggrin.gif Aš laistau ir tręšiu taip pat, kaip ir visas kitas savo gėles - nei daugiau, nei mažiau. biggrin.gif
Atsakyti
Nemanau, kad jos iskiepytos i tuos baslius, nes pas mane jukoje ish to baslio buvo pradejusi dygti 3-ia atzalele, bet mazha jai vietos buvo, tai pati nunyko.
Atsakyti
Na, aš tik kažkur skaičiusi buvau, kad taip yra... mirksiukas.gif Ir dar sprendžiu pagal savo auginamos jukos kotą - jis tikrai būna ne toks... g.gif Na, nebent su tais basliais jos gal labai daug metų būna auginamos, todėl ir tokie sumedėję tie kotai? blink.gif Nežinau... g.gif
Atsakyti
Žinutė buvo ištrinta
Atsakyti
kaip dar laiku atskirti kada juka vysta del to, jog jei per sausa ir kada - jog pradejo puti? niekas is jokiu aprasymu nei cia, nei knygose apie geles negelbsti - nesuprasi ko ji oziuojasi. belieka turbut vienas vienintelis - iskapstyti visa didziule juka is vazono ir ziureti - puva ji ten ar ka veikia.... cry.gif
lapai pradejo prarasti spalva, gelsti, o kiti tiesiog dziuti. kelios atzalos stipriai linde lauk numete lapelius, issiskete, suglebo, lapai perdziuvo.. - ar tai jau 100% puvimas ar dregmes stoka? bute pakankamai silta, laistyti stengiuosi ne per daugiausiai, sviesos aisku siuo metu laiku stipriai truksta..


gal persodinti? verysad.gif
Atsakyti
Juku augintojos patarkit, jei as dabar savo juka isnesciau i balkona (istiklinta) ar nieko jai nenutiktu? ax.gif Saule buna iki 12 valandos. Veliau pavesis smile.gif
Atsakyti
Be baimes nesk i balkona.Tik paties balkono duru i kambari neuzdaryk-gelems toks karstis(temperaturu svyravimas) nepatinka.Tik nestatyk salia stiklo,kad nenuspirgetu lapai..Ir pries tokia kaitra jokiu budu nenupurksk vandeniu(nuskrus).
Balkono neuzdaryt dar del to,kad kai bus per daug silumos,o ir dregmes-miltlige ar kiti kenkejai uzpuls.Viskam pastovumo reikia,taip ir temperaturu.
Atsakyti
Aš tai skaičiau, kad jukos nereikia purkšti.
O laukan išnešus ją kažin galima palikti per naktį ar reikėtų išnešti laukan?
Kažin ar galima valyti jukos lapus su tom blizginančiom servetėlėm. Aš tai nupurškiau su blizgikliu ir nežinau ar tai sutapimas, bet po to kažkokia pavargusi atliko.
Atsakyti
Turiu tris didziulias jukas. Jos pas mus pousiau sausros salygoms gyvena, nes laistomos labai retai, kartais ir menesius pratempia be laso. Auga kuo puikiausiai, vargo nemato. Jos pas mus patys nereikliausi augalai.
Atsakyti
O mano Juka visą vasarą šiltnamyje auga thumbup.gif Aš ją tik prieš šalnas į namus atsinešu.O jau gražumėlis jos po vasaros thumbup.gif
Atsakyti