Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(Mmarisha @ 2013 04 13, 05:52)
taip taip,tai turiu omeny,viska supratau,teks kazka galvot  smile.gif

viena mergina labai protinga minti kažkada parase thumbup.gif pasirinkus srifta ,dydi atsispausdini ant paprasto lapo o paskui per kalke ant dekoruojamo paviršiaus o paskui as su dažais perrašau thumbup.gif lygu grazu wub.gif raides nešleivos nekreivos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 04 13, 11:33)
viena mergina labai protinga minti kažkada parase  thumbup.gif  pasirinkus srifta ,dydi atsispausdini ant paprasto lapo o paskui per kalke ant dekoruojamo paviršiaus o paskui as su dažais perrašau  thumbup.gif  lygu grazu  wub.gif  raides nešleivos nekreivos  biggrin.gif


Kiek bandziau si buda, man lygiai ir graziai neiseina... Nes pamerkiu ta krapstuka i dazus, pravedu linija kuri i pabaiga siaureja, paskui vel pamerkiu ir dazau nuo tos vietos kur baigiau, o tada jau gaunasi storiau nei buvo... sad.gif Nebent naudoti kazka kita nei krapstukas, ar senas rasyklis... 4u.gif
Atsakyti
Man butu paprasciau nusipirkti spausdintuva arba sugalvoti kazka kito smile.gif Dar neapsisprendziau ka darysiu smile.gif O dabar parodysiu savo afrika,pagaliau nusipirkau filco ir pabaigiau biggrin.gif Daug kraujo sis darbas man pagino,galutiniu rezultatu esu nepatenkinta,todel nebaisus jokie priekaistai biggrin.gif Kaikurios merginos cia rase,kad pradedamos darba galutini rezultata mato vienaip,o gaunasi kitaip,as lygiai taippat...Ispradziu priklijavau dramblius,kurie man labai grazus,o paskui galvojau kaip testi darba,atspalviai serveteliu neatitiko,na vienu zodziu,teko net i pardaveja dekostudijoj kreiptis... doh.gif
Aga,kazkodel nuotraukos nesikelia....
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
AnAngel koks grožis wub.gif


Mmarisha Man gražu, bet truputėlį kai ką pakeitus galima padaryti, kad būtų labai gražu .... Nes, bent jau man kliūna metalinės rankenėlės... Aš jas išimčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjų Laumė: 13 balandžio 2013 - 11:37
QUOTE(Vėjų Laumė @ 2013 04 13, 12:35)
AnAngel   koks grožis  wub.gif
Mmarisha  Man gražu, bet truputėlį kai ką pakeitus galima padaryti, kad būtų labai gražu .... Nes, bent jau man kliūna metalinės rankenėlės... Aš jas išimčiau  4u.gif 

Ttaaaaip.dristu sutikti smile.gif
Atsakyti
Oi, kiek grozybiu jus cia pridaret 4u.gif

Cia manasis uzsakymas, pirmosios taupykles: Gudri dovana seneliams, anukes krikstynu proga smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytautepie: 13 balandžio 2013 - 16:36
QUOTE(vytautepie @ 2013 04 13, 17:36)
Cia manasis uzsakymas, pirmosios taupykles: Gudri dovana seneliams, anukes krikstynu proga smile.gif

Nerealiai įdomios!
Atsakyti
Aciu, VasareV 4u.gif

Mmarisha, AnAngel - man labai grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Akwariuma, aciu uz info mirksiukas.gif

Noriu paklausti merginu, kurios dekoruoja butelius:
Kuo skiriasi dekoras ant buteliu? ar tepate kokiu spec.gruntu, pries dazus? ar tiesiog dazote ant svaraus stiklo? ar viskas tas pats, kaip ant medzio?
Aciu atsakiusiom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 04 13, 17:36)
Oi, kiek grozybiu jus cia pridaret  4u.gif

Cia manasis uzsakymas, pirmosios taupykles: Gudri dovana seneliams, anukes krikstynu proga smile.gif


Tikrai labai gudri dovana,taip idomiai padaryta,originalu ziauriai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2013 04 14, 00:40)
Tikrai labai gudri dovana,taip idomiai padaryta,originalu ziauriai  thumbup.gif


Aciu labai ax.gif , ilgai vaiksciojau is kampo i kampa, kol sumasciau, ka ir kaip daryti, nes norejau, itikti vyresnio amziaus zmonems ax.gif
Atsakyti
vytautepie koks grožis wub.gif Manau užsakovai liko sužavėti
Atsakyti
QUOTE(Vėjų Laumė @ 2013 04 14, 04:42)
vytautepie koks grožis wub.gif  Manau užsakovai liko sužavėti


Aciu 4u.gif
Tikrai taip, uzsakovei labai patiko smile.gif
nu ir as patenkinta rezultatu biggrin.gif
Atsakyti