Įkraunama...
Įkraunama...

Vieno kasnio užkandžiai

QUOTE(w_ilt_e @ 2014 07 23, 16:37)
gal zinote kokia kaina bijoloj tu vieno kasnio sauksteliu nes jie man atrase kad ju psl yra nu niekaip nerandu sad.gif

sveiki, rimi parduotuvėje irgi yra šaukštelių. Įpakavimas apie 9 Lt, visai nemažai ten jų. O pabandykit nurodytais telefonais paskambinėti:
http://www.bijola.lt/
Atsakyti
Varškė, krabų lazdelės, krapai, svogūnų laiškai, grietinė, majonezas, šiek tiek druskos. Dėti į krepšelius, tepti ant batono, duonos, duoniukų. Paprasta ir labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, kur gauti tokiu smeigtuku?

http://www.seforecep...midoru-uztepele
Atsakyti
Nors mėgstu vieno kąsnio tokius užkandukus, vis nerasdavau tokio pačio pačiausio įdaro. Vyro gimtadieniui išbandžiau naują thumbup.gif
Viską kuo smulkiau supjaustyti:
Krabų lazdelės, kiaušiniai, salotos(aš dėjau pekino kopūsto kietąją dalį, likusi nuo salotų), krapai, druskytė, pipiriukas, majonezas.

Man labai patiko, pekino kopūstas tokį lengvą gaivuma pridavė, kol kas šis receptukas, mano užkandžių topas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aakkvile_ @ 2014 10 11, 17:56)
Nors mėgstu vieno kąsnio tokius užkandukus, vis nerasdavau tokio pačio pačiausio įdaro. Vyro gimtadieniui išbandžiau naują  thumbup.gif
Viską kuo smulkiau supjaustyti:
Krabų lazdelės, kiaušiniai, salotos(aš dėjau pekino kopūsto kietąją dalį, likusi nuo salotų), krapai, druskytė, pipiriukas, majonezas.

Man labai patiko, pekino kopūstas tokį lengvą gaivuma pridavė, kol kas šis receptukas, mano užkandžių topas  cool.gif


O ant ko pateikiate?
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2014 10 15, 11:43)
O ant ko pateikiate?



Patiekiau ant pirktinių surių krepšiukų (šaukštelio formos). Bet manau puikiai tikrų ir ne ant surių. Tiesiog tokius turėjau namie.
Atsakyti
Aš darau traškius krepšelius iš lavašo. Labai paprasta.
Reikės:
1. Lavašo
2. Sviesto

Supjaustome lavaša nedideliais stačiakampiais (per sulenkimus). Ištepame keksiukų formeles sviestu. Apšlakstome lavašą vandeniu ir išklojame formeles per daug neprispaudžiant prie kraštų. Dedame į įkaitusią orkitę (180 C) 5-7 minutėms. Ištraukiame, atvėsiname, išimame iš formelių. Voalia smile.gif Galime dėti mėgstamiausius įdarus.
Atsakyti
QUOTE(ramunce2 @ 2014 10 23, 18:54)
Aš darau traškius krepšelius iš lavašo. Labai paprasta.
Reikės:
1. Lavašo
2. Sviesto

Supjaustome lavaša nedideliais stačiakampiais (per sulenkimus). Ištepame keksiukų formeles sviestu. Apšlakstome lavašą vandeniu ir išklojame formeles per daug neprispaudžiant prie kraštų. Dedame į įkaitusią orkitę (180 C) 5-7 minutėms. Ištraukiame, atvėsiname, išimame iš formelių. Voalia smile.gif Galime dėti mėgstamiausius įdarus.

Aš lavašą supjaustau į trikampiukus, ištepu plonai su faršu, susuku į vamzdelius ir išverdu aliejuje.
Užkanda Nr. 1 bigsmile.gif
Atsakyti
Dar vienas užkandis patikrintas šį savaitgalį : Beatos humusas su žemės riešutais (http://www.beatosvirtuve.lt/blog/recipes/humusas-su-zemes-riesutais/). Svečiai liko sužavėti smile.gif
Atsakyti
snd pirkau Rimi yra sauksteliu, kaina 8.99 Lt. Gamintojas "Laima"; dezuteje 4o vnt.; koki dar idara darote sauksteliams, be krabu misrainytes, labai lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2014 10 31, 18:51)
koki dar idara darote sauksteliams, be krabu misrainytes, labai lauksiu patarimu 4u.gif

As darau toki- susmulkinu svoguna, morka, apkepinu keptuvej, idedu apvirtu voveraiciu ir viska troskinu keptuvej. Paprieskoniuoju, padruskinu. Poto pervarau per mesmale ir gatava.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 10 31, 20:25)
As darau toki- susmulkinu svoguna, morka, apkepinu keptuvej, idedu apvirtu voveraiciu ir viska troskinu keptuvej. Paprieskoniuoju, padruskinu. Poto pervarau per mesmale ir gatava.


Labai įdomiai skamba, tūrėtų būt skanu smile.gif O nei jokios grietinės nieko nereikia?
Atsakyti