Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų paieška / užklausa

QUOTE(EEmama @ 2012 11 28, 01:14)
.... iskilo toks klausimukas, ar yra lietuvoje pirkt tokiu saldytu sluoksniuotos teslos kaip krepsiuku, juos tik iskepi ir turi idelius krepsiukus jie vadinasi pas mus vol au vent, o va lietuviskai nezinau  blush2.gif
taip jie attrodo iskepe, o pirkt buna saldyti nekepti tai tik i orkaite ir labai greitas uzkandis gaunasi  blush2.gif
-------------------
gal galit padet  4u.gif


Taipyra mantingos šaldyti šulinėliai. Maksima, Rimi, gal ir Iki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 lapkričio 2012 - 10:24
Dekui pienia 4u.gif
Atsakyti
Gal kas issisaugojo nesaldziu vafliu nuoroda (niekur neberandu) - belgisku vafliu vaflinej kepti, bet jie su suriu, kumpeliu ir dar kazkuo smile.gif
Atsakyti
Sveikos šeiminikėlės,
Buvau Serbijoje, Juodkalnijoje valgiau be galo skanią mesos tokia guliašinę sriubą, ten ją vadina šiorba. Gal kas žino receptuką, būčiau be galo dėkinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal kuri turite issisaugojusi nuoroda zuvies patiekalo, buvo komentarai jog daznai gaminamas kucioms. Zuvies gabaliukai su marinatu, darzovem. Kazkad panasaus. Buciau labai dekinga jei kas parasytu nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2012 12 20, 22:50)
Sveikos 4u.gif gal kuri turite issisaugojusi nuoroda zuvies patiekalo, buvo komentarai jog daznai gaminamas kucioms. Zuvies gabaliukai su marinatu, darzovem. Kazkad panasaus. Buciau labai dekinga jei kas parasytu nuoroda 4u.gif


Atrodo, kad žinau apie ką kalba. Nuorodos neturiu, bet turiu išsisaugojus patį tekstą, cituoju:

Marinuota kepta žuvis su saldžiarūgščiomis daržovėmis



Šį patiekalą gaminau jau kelis metus, tai būtinas patiekalas per Kūčių vakarienę, kuris dingsta nuo stalo pats pirmas.

Reikės

400 gr žuvies (čia jau kokią mėgstate, nėra didelio skirtumo)
1 didelio svogūno
2 didelių morkų
1 didelio žalio agurko (šį kartą neturėjau, bet jis labai tinka)
Druska
Pipirai
Miltai
Marinatui

4 v.š. obuolių acto
6 v.š. aliejaus
1 a.š. druskos
2 a.š. cukraus
Pirmiausia supjaustyti daržoves šiaudeliais, paspaudyti lengvai rankomis, kad išleistų šiek tiek sulčių. Sumaišyti visus marinato ingridientus, paragauti, bent jau man, priklausomai nuo obuolių acto gamintojo, dažnai pritrūksta cukraus. Marinatas turi gautis saldžiarūgštis. Visą šį marinatą užpilti ant daržovių.
Žuvį supjaustyti 2 cm storiu, dėti druskos, pipirų, apvolioti miltuose ir apkepti, turi gerai apskrusti. Dar karštą žuvį dėti ant daržovių ir lengvai pramaišyti, kad viskas susijungtų. Taip paruoštą žuvį, uždengti maistine plėvele ir dėti į šaldytuvą. Jai taip leisti pastovėti nemažiau kelių valandų, o geriausia parai laiko. Kuo ilgiau pastovi, tuo jis skanesnis.
Atsakyti
Tai va pirma kartą ne į tą tema papuoliau, tai mane domina vištienos užkepele, gal kas turite pasiūlymų? g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal čia gausiu atsakymą į rūpimą klausimą. Visos žinote žemės riešutus įvairių skonių tešlos apvalkale (česnakų, paprikos, barbekiu). Šie riešutukai nėra pigūs, o užkratas kaip reikalas. Tad norėjau paklausi, gal kuri žino/yra bandžiusi tokių pasidaryti namuose? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mergikes ,perziurejau visas kiek galima temas,niekur neradau dabar pasidariusias populiarias uzkandeles profitroliu su nesaldziu idaru,jas uzsisakyt galima,bet manau ir pacioms pasidaryt,nesunku.Bet zinoma reik moketi daryti idarus kurie buna sakyciau svelnus, burnoje tirpstantys, su ivairias komponentais.Gal yra mergaiciu kurios moka ,ar juos daro ir gali pasidalinti receptais... ax.gif
Atsakyti
Sveikos kepejos 4u.gif
Patarkite kokius idarus dedate i sluoksniuotos teslos krepselius? Labai domina su lasisa arba su krevetemis, nes turiu ir to ir to smile.gif
Ir kada juos anksciausiai galima issikepti ir kur laikyti, kad jie nesuminkstetu? man reikia ju sestadieniui, bet visa sav bus tokia uzimta, kad nezinau kaip reikes rasti laiko juos iskepti,nes tas ju darymas uzima gan nemazai laiko....
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 04 02, 16:55)
Sveikos kepejos 4u.gif
Patarkite kokius idarus dedate i sluoksniuotos teslos krepselius? Labai domina su lasisa arba su krevetemis, nes turiu ir to ir to smile.gif
Ir kada juos anksciausiai galima issikepti ir kur laikyti, kad jie nesuminkstetu? man reikia ju sestadieniui, bet visa sav bus tokia uzimta, kad nezinau kaip reikes rasti laiko juos iskepti,nes tas ju darymas uzima gan nemazai laiko....
Aciu 4u.gif

Sveika,
geriausia kepti is vakaro, bent jau man ryte jie skaniausi.O idaras kiek tik fantazija nesa. As dedu jai lasisa, tai kartu butinai suris.man tinka bet koks, nors ir feta,dziovinti pomodorai, galima ir smulkinti sviezi, tik nusausinti.Man dar tinka cesnakai kartu ir bet kokie zalumynai.Jai megstate tiks ir alyvuoges.Tas pats ir su krevetemis.Taigi eksperimentuokite ir raskite sau skaniausia recepta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2013 04 02, 20:59)
Sveika,
geriausia kepti is vakaro, bent jau man ryte jie skaniausi.O idaras kiek tik fantazija nesa. As dedu jai lasisa, tai kartu butinai suris.man tinka bet koks, nors ir feta,dziovinti pomodorai, galima ir smulkinti sviezi, tik nusausinti.Man dar tinka cesnakai kartu ir bet kokie zalumynai.Jai megstate tiks ir alyvuoges.Tas pats ir su krevetemis.Taigi eksperimentuokite ir raskite sau skaniausia recepta thumbup.gif

aciu 4u.gif
okur laikote iskeptus is vakaro?
man geriausiai aisku butu iskepti ketv, o valgysim sestad vakare, ale kur juos laikyt?
Atsakyti