Įkraunama...
Įkraunama...

Menkės kepenėlės

Sveikos, mamos,
nusipirkau menkių kepenėlių skardinę, bet nelabai žinau, kaip skaniau patiekti. Gal turit kokių idėjų? Ačiux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2006 02 19, 09:00)
Sveikos, mamos,
nusipirkau menkių kepenėlių skardinę, bet nelabai žinau, kaip skaniau patiekti. Gal turit kokių idėjų? Ačiux  4u.gif

Gal kiausinius farsiruok
Atsakyti
Man tai labai skanu menkių kepenelės sumaišytos su smulkiai pjaustytais svogūniukais ir smulkiai supjaustytu kiaušiniu, viska sumaišai ir tepi ant skrudinto batono. thumbup.gif
Galima dar deti supjaustyta pamidora.
Atsakyti
Galima pasidaryti salotas su salotų lapais, pomidorais, agurkais, mėlynais svogūnais, kiaušiniu ir citrininiu aliejiniu užpilu thumbup.gif Ingridientus galima keisti ar papildyti pagal savo išmonę ar skonį.
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2006 02 19, 13:00)
Galima pasidaryti salotas su salotų lapais, pomidorais, agurkais, mėlynais svogūnais, kiaušiniu ir citrininiu aliejiniu užpilu thumbup.gif  Ingridientus galima keisti ar papildyti pagal savo išmonę ar skonį.


drinks_cheers.gif:
Vilniuje "LAikinojos sostinėj " neraliausios salotos su menkių kepenėlėm ax.gif Tai ten ir deda salotas, pomidoro, juodų alyvuogių, kiaušinio, avokado, menkės kepenėlių ir kažkoks užpilas su avokadu ir česnakais. thumbup.gif: skanesnių salotų nesu valgius....
Atsakyti
Darau labai paprasta misraine... Ant konservuotu zirneliu dedu visa indeli menkiu kepeneliu su visu ten esanciu aliejum, ipjaustau svoguniuko ir dedu majonezo. Labai greit pasidaro tokia misraine.Skanumelis essen.gif
Atsakyti
Mėgstančioms menkių kepenėles siulau jų pasigaminimo receptą.
1kg.menkes kepenų(šviezių).
vegetos 5 šaukštai,
Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.
Tai pigiau,skaniau ir be konservantu . Na ir tikrai nesudėtinga.
skanaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 21:47)
Mėgstančioms menkių kepenėles siulau jų pasigaminimo receptą.
                1kg.menkes kepenų(šviezių).
                vegetos 5 šaukštai,
  Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
    Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.   
        Tai pigiau,skaniau ir be konservantu . Na ir tikrai nesudėtinga.
            skanaus  drinks_cheers.gif


O kur nusipirkti svieziu menkiu kepeneliu? g.gif Vilniuj nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
Mano pažįstama perka Šeškinės turgelyje. Bet man ten nepatogu nuvažiuoti dėl to nei karto nebuvau pirkti, bet gal kas žinote kitų kokių vietų? Beje, Šeškinėj sakė būna labai nebrangios ir jas ten greitai išperka.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 03 23, 10:55)
Mano pažįstama perka Šeškinės turgelyje. Bet man ten nepatogu nuvažiuoti dėl to nei karto nebuvau pirkti, bet gal kas žinote kitų kokių vietų? Beje, Šeškinėj sakė būna labai nebrangios ir jas ten greitai išperka.


Tai tikriausiai net nespeciau nuvaziuot iki turgelio lotuliukas.gif jau butu viskas ispirkta doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Mege @ 2006 03 22, 21:47)
                1kg.menkes kepenų(šviezių).
                vegetos 5 šaukštai,
  Suvolioti kepenėles sudėti į 0,5l stiklainius ir pasterizuoti puode 40 min.
    Uzsukti dangtelius.Skanauti kada panoresite.   
       

Ačiū už receptą 4u.gif Tik dar klausimėlis, ar pasterizuojant stiklainiuose nieko nereikia užpilti ant kepenėlių? Ar jos tiesiog "savo sultyse" užsikonservuoja?
Atsakyti
QUOTE(zuza @ 2006 03 23, 11:31)
Ačiū už receptą  4u.gif Tik dar klausimėlis, ar pasterizuojant stiklainiuose nieko nereikia užpilti ant kepenėlių? Ar jos tiesiog "savo sultyse" užsikonservuoja?



Man atrodo, kad atsiranda aliejus nuo paciu kepeneliu mirksiukas.gif Bent jau mano drauge kai dare, tai nieko nedejo papildomai ir tikrai labai skaniai gavosi thumbup.gif
Atsakyti