Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

QUOTE(Anamaze @ 2012 12 04, 15:27)
Laba diena
Kokia tema radau net nesitiki, turejaom kazkada petelne tokia kur buvo galima kepti riesutukus wub.gif  bet deja per kraustymus pasimete,
Gal galite pagelbeti kur dabar galima nusipirkti toki daikta (riesutu keptuve) ax.gif  turiu du vaikucius ir labai noreciau juos palepinti Kaledoms
aciu nuosirdziausiai uz pagalba

Pavyzdziui, cia. Dar turguj galit paziuret.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 12 04, 21:16)
Pavyzdziui, cia. Dar turguj galit paziuret.


Aciu
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 06 06, 20:55)
Siandien kepiau formelese. Tesla dejau su saukstu, prispaudziau prie dugno, sieneliu. Tiesa, tesla pakyla, todel reikia deti nepilna formele. Jeigu galvojate deti idara, palikite duobute. Iskepus, apipjausciau riesuteliu puseles, palyginau ir suklijavau su Rududu. smile.gif
Kepiau pagal si recepta:
100 g sviesto
50 g cukraus
2 kiaušiniai
100 g majonezo
50 g bulvių krakmolo
1 a. š. sodos
1 v.š. acto
1 a.š. vanilinio cukraus
apie 3 stiklines miltų

Kiaušinius ištrinti su cukrumi, įdėti minkštą sviesta, majonezą, krakmolą, sodą (nugesintą su actu), vanilinį cukrų ir gerai išmaišyti. Po truputi pilti miltus. Išminkyti minkštą tešlą. Tesla su saukstu deti i formeles, prispausti prie sieneliu. Kepti 180 l. C temperaturoj ikaitintoje orkaiteje apie 15-20 minuciu.


Reikes ir man ismeginti thumbup.gif nes mama atidavus formeles, guli jau kazin kiek metu nenaudojamos .. tai sugalvojau, kad reikia pabandyt ka nors is ju padaryti smile.gif tik man mama sake, kad patept truputi pacia formele su aliejum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 12 17, 12:34)
Pas diedukus turguje.

Aš darysiu virtas kondensuotas pienas + sviestas + vos vos citrinos rūgštelės.

Jei šį savaitgalį pridėsiu įdaro ir suklijuosiu riešutėlius, iki Kalėdų neatsileis jie man?  unsure.gif


Gal galetumet smulkiau, kaip ta idara pasidaryti? ax.gif
Atsakyti
O ką duoda sviestas įdarui? smile.gif Ir jei jo įdedi, turbūt reikia riešutukus šaldytuve laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2012 12 20, 17:47)
Reikes ir man ismeginti  thumbup.gif  nes mama atidavus formeles, guli jau kazin kiek metu nenaudojamos .. tai sugalvojau, kad reikia pabandyt ka nors is ju padaryti smile.gif tik man mama sake, kad patept truputi pacia formele su aliejum smile.gif


aš netepiau, nekibo. dariau pagal tą receptą kurį cituojate smile.gif

user posted image

Atsakyti
Vazejau Cukraus pudra, kokia skani nuotrauka tongue.gif
Viskas, reiks issikept riesuteliu Kaledoms biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, siandien as gera pusdieni prazaidziau su tais riesuteliais smile.gif Kepiau pagal Neringiux ideta receptuka, formelese, sausainiukai gavosi trapus trapus .. atrodo patys burnoj tirpsta smile.gif Pertepima dariau su kondensuotu pienu ir citrinos rugstele, kad nebutu labai saldu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murinka: 22 gruodžio 2012 - 16:33
gal galit parasyt kokiam puslapy recepukas
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2012 12 22, 19:59)
gal galit parasyt kokiam puslapy recepukas

Sitam paciam puslapy ir yra, nepatingekit ir viska pamatysit.
Atsakyti
nerealus ,Neringiux ideta receptuka,tik as idara dejau plaktos grietineles,ir apslaksciau sokoladu,skanumelis
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2013 01 01, 16:16)
nerealus ,Neringiux ideta receptuka,tik as idara dejau plaktos grietineles,ir apslaksciau sokoladu,skanumelis

o nuo greitineles neminksteja g.gif ir tada ko gero reiktu laikyt jau saldytuve ar ne g.gif
Atsakyti