Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 02 liepos 2013 - 09:42
aciu aciu 4u.gif bet praeitije temoje, as Smalsi, taves kai ko klausiau biggrin.gif
Atsakyti
Kantrybės, mergaite. Bandau su nauja tema susitvarkyti. biggrin.gif
http://img109.images...9/3949/qii7.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 02 liepos 2013 - 09:44
QUOTE(smalsi_ @ 2013 07 02, 09:41)
Kantrybės, mergaite. Bandau su nauja tema susitvarkyti. biggrin.gif
http://img109.images...9/3949/qii7.jpg

hmmm g.gif nezinau; is to puslapio jau viena nerealia nuziurejau - kurios pati noreciau - tos, nuo kurios tame rate ir pradeciau skaiciuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(avevita @ 2013 07 02, 10:54)
hmmm  g.gif nezinau; is to puslapio jau viena nerealia nuziurejau - kurios pati noreciau - tos, nuo kurios tame rate ir pradeciau skaiciuot  ax.gif

Paziurejau tas apyrankes. Nu negaliu nieko pasakyti, patinka man ar ne. Nes labai labai nesimato detaliu, kas pavaizduota. Ank kelmo fotkinta, neisryskinta. Neisskirta kiekviena atskirai, kaip turetu buti, jei siulai preke internetu. Tai nelabai keista, kad ir susimaisyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2013 07 02, 14:00)
Paziurejau tas apyrankes. Nu negaliu nieko pasakyti, patinka man ar ne. Nes labai labai nesimato detaliu, kas pavaizduota. Ank kelmo fotkinta, neisryskinta. Neisskirta kiekviena atskirai, kaip turetu buti, jei siulai preke internetu. Tai nelabai keista, kad ir susimaisyta  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pajutai konkurenciją?
Tokį nedidelį minusiuką prie savęs prisidėjai mirksiukas.gif
Jei būtum pasidairius jos temoje, būtum paskaičius, kad visai nesenai sūnus objektyvą paraižė biggrin.gif Pati kūrėja nuostabiai moka bendrauti internete, nuo jos sklinda teigiamos emocijos (nėra mano draugė, jei ką). Jei tik kam kas nors patiks, rašykit jai žinutę.
Kai meno žmogutis įvertina foną (kelmą) taaaaaaaaaip g.gif ...nesinori komentuoti...
Apyrankė atsiusta ne ta, nes kompa,s siūlytas man apyrankes, išdėstė vienaip, o jos telefonas jai kita seka išdėstė. Tad mano pasirinkta pirma, pas ją buvo antra.
Atsakyti

QUOTE(smalsi_ @ 2013 07 02, 15:17)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pajutai konkurenciją?
Tokį nedidelį minusiuką prie savęs prisidėjai  mirksiukas.gif
Jei būtum pasidairius jos temoje, būtum paskaičius, kad visai nesenai sūnus objektyvą paraižė  biggrin.gif Pati kūrėja nuostabiai moka bendrauti internete, nuo jos sklinda teigiamos emocijos (nėra mano draugė, jei ką). Jei tik kam kas nors patiks, rašykit jai žinutę.
Kai meno žmogutis įvertina foną (kelmą) taaaaaaaaaip  g.gif ...nesinori komentuoti...
Apyrankė atsiusta ne ta, nes kompa,s siūlytas man apyrankes, išdėstė vienaip, o jos telefonas jai kita seka išdėstė. Tad mano pasirinkta pirma, pas ją buvo antra.

Tikrai ne del to, kelmas todel, kad nieko nesimato del fono. Net nepagalvojau, kad jus taip pagalvosit. Darbai fotografuojami is arti. Paziurejau kaip pirkeja, kadangi nesimato detaliu visiskai. Ziurint kaip ant to kelmo yra pateikiama. Darbams pateikti yra butinas kontrastuojantis fonas, dazniausiai baltas, del pristatymo. konkurencijos visiskai nejaucia, kadangi mano papuosalai yra kitokie, nesaldaus stiliaus, jos nejauciu niekur, net mugese, deja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 02 liepos 2013 - 14:26
neskanu blink.gif https://www.facebook...cation=timeline
paspringau
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2013 07 02, 16:21)

As isvis uzspringau. Kiekvienas matuoja pagal savo mata, smalsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kam bus įdomu: didžiojoj NORFOJ batų parduotuvėj - Žygio batai yra 50% nuolaida rieker batams. Tik Utenai ir berods Ukmergei leido tokias nuolaidas padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pakartosiu prašymą - gal kas galite padovanot ryžių grybo?????????????????
Paimsiu iš bet kurios Utenos rajono vietos.
Atsakyti
Labas 4u.gif

smalsi- kokia nuostabi fontanu foto wub.gif

kepam kepam kepam kaip karšta... cool.gif
Atsakyti