Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

kokios fainos fotkes!!!! kaip noriu as ... visko.... ech, grazumelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 18, 08:21)
4u.gif turiu ir aš kelis albumus įdėjų prįirinkusi  4u.gif dauguma foto iš šito forumo  4u.gif
įdėjos aplinkai,gėlynams...


thumbup.gif Labai geras albumiukas.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif jungiuosi ir aš į būrį jei priimsite blush2.gif Turiu kol kas 1 alpinariumą, gal nelabai vykusį, bandysiu tvarkyti aš jį ir dar kitą tokį pusiau alpinariumą bandysime įrengti, nes vienam mano meniniam darbui neturime vietelės biggrin.gif

QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 04 16, 18:41)
drinks_cheers.gif  wub.gif
jei kam įdomu ir reikia pavyzdžių, čia keliu albumą su nuostabiomis foto iš interneto 4u.gif pasigrožėkit 4u.gif http://public.fotki....nkos-tvarkymas/  4u.gif  4u.gif


Ačiū už idėjas, manau pravers 4u.gif Tiek grožybių ten doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 19 balandžio 2012 - 09:33
QUOTE(jolituxxx @ 2012 04 19, 10:32)
Sveikutės 4u.gif  jungiuosi ir aš į būrį jei priimsite  blush2.gif Turiu kol kas 1 alpinariumą, gal nelabai vykusį, bandysiu tvarkyti aš jį ir dar kitą tokį pusiau alpinariumą bandysime įrengti, nes vienam mano meniniam darbui neturime vietelės  biggrin.gif
Ačiū už idėjas, manau pravers  4u.gif Tiek grožybių ten  doh.gif

drinks_cheers.gif ačiū ir sėkmės darbuose wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Visu gelynai tokie grazus,tiek augalu nuostabiu prisiziurejau bigsmile.gif
"Atnesu" ir as savo naujaji kurineli.. Viska keitem kardinaliai,norejosi kazko naujo,kazko kitaip..Tai viska pasidarem dviese su vyru,darbo buvo labai daug.. doh.gif Idedu foto pries ir po,gal patarsit ka pakoreguoti,nes dariau viska pagal save.
Cia vaizdas is balkono (is virsaus)
PRIS:

user posted image
user posted image

Dabar naujas:

user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
O cia irgi priesais ta didiji yra mazasis.
Ten pusiau pavesis,nes ten didziule tuja salia,auga,tai nezinojau ka sodinti.. Bet radau iseiti,susodinau rododendrus kelis ax.gif
Kaip manot,ar gerai??
Pries:
user posted image

Dabar:
user posted image
user posted image

Atsakyti
man labai gražu
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 05 06, 15:10)
man labai gražu

man gal kiek perdaug doh.gif
Atsakyti
Graziai 4u.gif 4u.gif tik man asmeniskai perdaug akmenuku, nemegstu kai buna viskas aklinai uzpilta ax.gif bet cia skonio reikalas, kas kam patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
ORDI grazu tikrai, o jei po to kazaskas ne taip bus tai kazka perdesi, kazka savito inesi, man asmeniskai is ideju nete ir patarimu niekada nesigauna kiek teko bandyti, minti lyg ir turi bet bedarant automatiskai naujos idejos sauna, tikrai grazu Saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2012 05 06, 13:55)

thumbup.gif man tai labai gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz nuomones 4u.gif
Akmenuku kiek nupirkom tiek,nebuvo kur det tai pylem kiek tipo..O mintis ir buvo tokia,kad nereiketu rupintis dygstancia zole,nes nebeturiu visai laiko ravejimui blush2.gif
Sudygs veja,gal ir vaizdeis pageres smile.gif Na ka,pirmas blynas,laikui begant gal kazka pakoreguosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 05 06, 19:27)
man gal kiek perdaug doh.gif

nebent man didelių akmenų per daug arba kitokio susodinimo medelių norėtųs, bet...pas mane nė pusės tokio grožio nėra, todėl gražu biggrin.gif argi ne?
Atsakyti