Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokos įžadų įtvirtinimas

Laba vakarą, štai dabar yra pas mane tos reikaliukas smile.gif Prieš keletą metukų susituokėm cv, bažnyčioje nebuvom blush2.gif nebuvom, nes nors ir labai vienas kitą mylėjome ir mylime, norėjome dar palaukti, o santuokai cv jautėmės visiškai pasiruošę... Dabar pribrendom ir rimtesniam žingsniui... Šiaip planuojame per mums abiems reikšmingą datą - tai būtų rugsėjo 28. jau tutime du vaikučius, esame drauge kelis metus, vestuvės cv buvo gan iškilmingos, taigi dabar esu pasimetus... Nežinau ką daryt... iš tikro tai nesinori tik tai nueiti, priimti įžadus ir viskas, norisi tą iškilmingą dieną atšvęsti su brangiais žmonėm, juolab, kad tai svarbiau negu civilinė santuoka ir dar labai jauni esam, ne 30 nėra biggrin.gif ... Bet jaučiu darysim kukliau, daug ko atsisakysim... Šiaip svečiai sukviesti, kviečiam net truputi daugiau, negu kad cv buvo, nes atsirado naujų pažinčių, naujų žmonių mūsų gyvenime. Po bažnyčios važiuosime iškart į sodybą, be jokios gamtos, nes manau čia jau per daug būtų - gamta ir panašiai buvo per cv santuoką. Taip pat ir limuzinų šį sykį nebebus, nors norėčiau, bet kažkodėl atrodo, kad čia netinkamai jau bus... Apsiesim savu transportų, aišku mašinos naujos, visos papuoštos. Sodyboj aišku valgiai, gėrimai, muzikantai - visgi dėl šito neapsiemim... Taip pat ir fotografas bei filmuotojas. bet pagrindiniai klausimai kyla dėl kelių dalykų. Pav., pamergių - gal dabar užteks vienos poros? ir kaži ar durnai atrodytų, jei ir vėl būtų piršliai ir panaši programa,ar gėriau tik smagiai pavalgyt ir pašokt? ir kaip dėl torto - na manau reikėtų vestuvinio, ar nedera? Ir labai sudetingas klausimas dėl suknelės... Neįsivaizduoju, ką rengtis??? Vestuvinė suknelę?? O gal ne, gal šiaip proginę? O gal vestuvinę, tik kuklią labai? Ar išvis kostiumelį kokį? reikia nuometo, puokštės? Ar jau kvailai atrodys? Na nežinau, ką daryt, būtent šiuo klausimu ir tikiuosi daugiausiai patarimu...
Atsakyti
QUOTE(Samy @ 2007 08 14, 23:44)
Laba vakarą, štai dabar yra pas mane tos reikaliukas smile.gif Prieš keletą metukų susituokėm cv, bažnyčioje nebuvom  blush2.gif  nebuvom, nes nors ir labai vienas kitą mylėjome ir mylime, norėjome dar palaukti, o santuokai cv jautėmės visiškai pasiruošę... Dabar pribrendom ir rimtesniam žingsniui... Šiaip planuojame per mums abiems reikšmingą datą - tai būtų rugsėjo 28. jau tutime du vaikučius, esame drauge kelis metus, vestuvės cv buvo gan iškilmingos, taigi dabar esu pasimetus... Nežinau ką daryt... iš tikro tai nesinori tik tai nueiti, priimti įžadus ir viskas, norisi tą iškilmingą dieną atšvęsti su brangiais žmonėm, juolab, kad tai svarbiau negu civilinė santuoka ir dar labai jauni esam, ne 30 nėra  biggrin.gif ... Bet jaučiu darysim kukliau, daug ko atsisakysim...  Šiaip svečiai sukviesti, kviečiam net truputi daugiau, negu kad cv buvo, nes atsirado naujų pažinčių, naujų žmonių mūsų gyvenime. Po bažnyčios važiuosime iškart į sodybą, be jokios gamtos, nes manau čia jau per daug būtų - gamta ir panašiai buvo per cv santuoką. Taip pat ir limuzinų šį sykį nebebus, nors norėčiau, bet kažkodėl atrodo, kad čia netinkamai jau bus... Apsiesim savu transportų, aišku mašinos naujos, visos papuoštos. Sodyboj aišku valgiai, gėrimai, muzikantai - visgi dėl šito neapsiemim... Taip pat ir fotografas bei filmuotojas. bet pagrindiniai klausimai kyla dėl kelių dalykų. Pav., pamergių - gal dabar užteks vienos poros? ir kaži ar durnai atrodytų, jei ir vėl būtų piršliai ir panaši programa,ar gėriau tik smagiai pavalgyt ir pašokt? ir kaip dėl torto - na manau reikėtų vestuvinio, ar nedera? Ir labai sudetingas klausimas dėl suknelės... Neįsivaizduoju, ką rengtis??? Vestuvinė suknelę?? O gal ne, gal šiaip proginę? O gal vestuvinę, tik kuklią labai? Ar išvis kostiumelį kokį? reikia nuometo, puokštės? Ar jau kvailai atrodys? Na nežinau, ką daryt, būtent šiuo klausimu ir tikiuosi daugiausiai patarimu...

Sveika 4u.gif ,na as nelabai apie tai nusimanau,bet galvoju,kad uztenka tik liudininku baznytinej santuokoj,juk jau buvo pirsliai ir pamerges g.gif ,as tai renkciausi gal kokia progine suknute,paprastesne,kad ir balta blush2.gif ,o kas del torto,tai jo tikrai reiktu,kaip gi balius be torto biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai irgi atrodo kad tortas tikrai būtinas thumbup.gif O piršlių nereikia, juk nebeįdomu antą kartą tą patį, be to daugumos bajeriukų jau nebepadarysi (nei židinio, nei širdelių surakinimo, nei mokymosi bučiuotis - juk jau buvo viskas mirksiukas.gif ) bet pamergių tai galėtų būti - juk netrukdo ir gražu ax.gif O šauniai sumastėt, kad iškart į sodybą - manau šiuo atveju jau kur nors į gamtą su palydą galima ir nevažiuot thumbup.gif Šiaip dėl suknytės tai manau kad jau neturėtų būtū balta, geriau labaiu moteriškesnė tokia, kokia kreminė, bet gali būt ir pusta ir puošni smile.gif Šiaip imčiau pati turbūt kokia auksinę pustą su baltu, ir veliumo nesidėčiau ax.gif
Bet tai kiek žmonių, tiek bus nuomonių mirksiukas.gif Sėkmytės 4u.gif
Atsakyti
Na taip, dėl to torto turbūt kvailas klausimas blush2.gif Reiškia reikia užsakyt bigsmile.gif O štai dėl suknelės, aš parinkau jau kelis variantus, tikrai nenoriu kad būtų balta, arba jeigu balta, tai kad neatrodytų grynai vestuvinė... na žodžiu čia kaip ir dvejų tipu tokias radau, ką manot, kuris mano atveju tinkamiausias? (Jei pavyks foto įkelti, tuoj bandysiu...)

Papildyta:

Papildyta:
mano cv santuokos suknelė buvo sniego baltumo su kristaliukais, nerinukais, baltomis gelėmis ir aukso spalvos gėlytėm, bet jų buvo nedaug, taip kad baltumas dominavo... Dabar turbūt nereikėtų, kad taip kad taip būtų?
Papildyta:
Tai va, čia tokios 3 labai puošnios, nebaltos suknelės, man atrodo gal jos tiktų? arba pasirinkti tą kuklesnę (tuoj įkelsiu), kur prieky trumpiau, o gale ilgėja? Nežinau, juk jau esma susituokę, o čia bažnytinė santuoka, tai gal to puošnumo atsisakyt, nes nekaip atrodo? blush2.gif (nors šiaip norėčiau puošnuos suknytės, bet..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samy: 16 rugpjūčio 2007 - 15:44
Labai gražios suknytės bigsmile.gif Man atrodo tinka ir patį pirmą katrą tekėt, o jau tavo atveju tai išvis pats tas thumbup.gif Man kol kas gražiausia ta su rožiniu atspalvių, kur pati siaura, o šleifas atrodo toks pustas, glamžytas wub.gif labai įdomi wub.gif thumbup.gif o kur ta kuklesnė? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodaplauke_ilgakase: 16 rugpjūčio 2007 - 15:53
štai kuklesnė...
Atsakyti
Šiemet rugsėjį švesime su vyru 10 metų vestuvių sukaktį. Gana ilgai galvojome, ar norime ją kaip nors ypatingiau pažymėti. Ir galiausiai per laisvą žolinių dieną visai ekspromtu nutarėme, kad tikrai norime rolleyes.gif Kad norime tikros savo šventės, tokios, kokios patys norime, o ne kokią suorganizavo mums tėvai, nes tuokėmės dar gerokai jauni smile.gif Šiandien važiavome pasižiūrėti sodybėlės, kur su artimiausiais žmonėmis galėtumėme tą progą ir dar tuo pačiu dukrytės gimtadienį atšvęsti, o grįšdami sugalvojome prasukti pro Kačerginės koplyčią. Kaip tik klebonas ruošėsi santuokos ceremonijai, koplytėlė papuošta atrodė pasakiškai biggrin.gif Net nesudvejoję susiderinome su klebonu dėl santuokos įžadų atnaujinimo. O dabar net nerima ima pagalvojus - juk kone mini vestuves užsimojome susiorganizuoti ax.gif Apie vestuvių papročius daugiau mažiau žinoma, o apie vestuvių sukaktis nelabai ką ir žinau. O dabar jau net galvoju, ar ne per anksti užsimojome tuos įžadus atnaujinti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 11 19, 21:01)
taigi perziurejau temas - lyg tai tokios ner, jei yra soriukas rodykit kur  4u.gif  blush2.gif

taigi mielosios nuotakos ir busimosios smile.gif ka jus apie tai galvojate - apie santuokos izadu itvirtinima smile.gif mes va su vyru mastome po metu tai padaryti ta pacia diena zinoma smile.gif  gal kas jau tai darete, kokia tos dienos procedura smile.gif ar tiesiog vakariene, na net nezinau, labai norime to, tai gal kuri ka patars, pasidalins nuomone  biggrin.gif



Matau liniuotėje, kad jau 28 dienos po apvalios metų sukakties praėjo. Noriu paklausti, ar atšventėte tą progą, ar atnaujinote santuokos įžadus?
Atsakyti
dėl suknelės: asmeniškai mano figūrai tiktų tik 2 ir 3, nes nors ir turiu gana liekną liemenį, bet užpakalis ne iš mažųjų doh.gif Bet jei jus esat labai liekna, tai patarčiau paskutinę, kuklesnę pasirinkt ax.gif Nuostabi suknelė 4u.gif Ir iš tikrųjų piršlių kaip dauguma aš irgi siūlyčiau neimt - geriau pirmą porą (du liūdininkus ir viskas smile.gif Juk balius jau buvo kai tuokėtės metrikacijoj, dabar tiesiog pasižadėkit prieš Dievą. nuoširdžiai ir be pompastikos smile.gif Nors jeigu svajojate apie antras dideles ir storas vestuves - nieko bloga tame nematau 4u.gif Tiesiog pati tokių nedaryčiau, bet kai daro kiti - man tai atrodo normalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alginta.31: 19 rugpjūčio 2007 - 10:17
QUOTE(juodaplauke_ilgakase @ 2007 08 16, 13:28)
Na man tai irgi atrodo kad tortas tikrai būtinas  thumbup.gif  O piršlių nereikia, juk nebeįdomu antą kartą tą patį, be to daugumos bajeriukų jau nebepadarysi (nei židinio, nei širdelių surakinimo, nei mokymosi bučiuotis - juk jau buvo viskas  mirksiukas.gif ) bet pamergių tai galėtų būti - juk netrukdo ir gražu ax.gif  O šauniai sumastėt, kad iškart į sodybą - manau šiuo atveju jau kur nors į gamtą su palydą galima ir nevažiuot  thumbup.gif  Šiaip dėl suknytės tai manau kad jau neturėtų būtū balta, geriau labaiu moteriškesnė tokia, kokia kreminė, bet gali būt ir pusta ir puošni smile.gif Šiaip imčiau pati turbūt kokia auksinę pustą su baltu, ir veliumo nesidėčiau  ax.gif
Bet tai kiek žmonių, tiek bus nuomonių  mirksiukas.gif  Sėkmytės  4u.gif

pilnai pritariu viskam smile.gif manau šiuo atveju būtent taip ir reikėtų blush2.gif 4u.gif
O kas dėl suknytės, tai man labai graži ta uklesnė, paskutinė, ir atrodo čia ji būtų tinkamiausia, tik kad balta... Bet nebaisu, ne jos modelis kitoks ax.gif 4u.gif Nors tos kitos irgi fantastiškos, tai jei ne tą, rinkčiausi turbūt pirmą 4u.gif
Atsakyti
smile.gif smile.gif Pasidalinkit mintimis, kur ir kaip galima butu surengti svente. Norime su vyru savotiskai atnaujinti duotus izadus. priezastis labai paprasta, pries keleta metu vyras prarado vestuvini zieda. Vis ruosemes ruosemes pirkti kita. biggrin.gif Pagaliau prisiruosem , tokio paties zinoma neradom, pirkom du kitokius. Pagalvojau kad butu per daug buitiska, siaip paprastai juo uzsimauti ir toliau nesioti. Labai norisi vel apsikeisti ziedais , kaip nors romantiskai, su kokiom atrakcijom, pasiimti kartu vaika ir ka nors nuveikti.

Gal turesite pasiulymu ar minciu, ax.gif
Atsakyti
As tai isivaizduociau - gamta, zolyte, baltai apvilktos kedes, papuosta gelemis, patys artimiausi draugai, mini fursetukas, kunigas, kuris tiesiog palaimina ziedus. Galbut groja smuikas ar saksofonas.
Trumpai, graziai, ispudingai..

Bet cia as taip daryciau ax.gif
Atsakyti