Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia nuotaka

QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 19, 07:56)
MAn atrodo,kad esu nestuke....IR dabar nezinau kaip pasielgti. Jei darytume vestuves,tai tik rugpjucio menesi...tada man butu 5men. Idomu,kaip jauciasi nescioji 5-tam menesi? Ar nepykina,o gal kokiu dar negalavimu buna... NOriu iskelti svente,bet ne kaimynams, o patiems sau!!! kAd smagiai praleistume laika, kad ilgai atsimintume...
Taip pat bijau,kad nespesiu susiorganizuoti visko. KAd nebus laisvu dienu baznycioj ar metrikacijoj...

Labai jau viskas netiketai ir neplanuotai.... AS pasimetusi ax.gif  labai labai...

VIsada sau sakiau,kad jei busiu nestuke netyciuke, tai vestuves iskelsiu tik po gimdymo... Bet draugas nesutinka. Sako dabar reikia!!!


sveikute 4u.gif as irgi istekejau budama nestuke nestuke.gif vestuves suplanavom per kokius 3 men. o kai tekejau jau buvau 5 menesi ir nebuvo jokiu problemu vestuves buvo puikios ir visai nepavargau schmoll.gif nes dziaugiausi kiekviena akimirka biggrin.gif juk tai buvo mano vestuves wub.gif mano vyras irgi norejo kuo greiciau tuoktis ne norejo kad vaikutis santokuoje gimtu wub.gif
sekmes 4u.gif ir nepergyvenk viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2005 04 21, 09:11)
Aciu uz stipru palaikyma ASirTU...
rolleyes.gif

Nėra už ką smile.gif. Manau, daug kas prisijungs prie manęs ir lygiai taip pat palaikys tave. O į metų pabaigą lauksime tavo naujagimio nuotraukyčių 4u.gif . Ir dar po kokių metelių, jei reikės kokios pagalbos ir patarimų, padėsime ir nuostabiausią šventę tau suorganizuoti thumbup.gif . Laikykis nestuke.gif , ir sveiko tau mažylio mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 04 21, 17:31)
o as irgi nenoreciau tuoktis budama nestuke...nenoreciau, kad vaikelis po daugelio metu atsektu musu vestuviu, savo gimimo datas ir pagalvotu, kad vestuves buvo tik is rimto reikalo, o jis pats-neduok dieve-klaida, atvedusi iki vestuviu. sad.gif


Jei tėvai gerai sutaria, myli vienas kitą, kažin ar kyla klausimų dėl jų santuokos priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2005 04 21, 20:19)
Jei tėvai gerai sutaria, myli vienas kitą, kažin ar kyla klausimų dėl jų santuokos priežasčių.



studente, 100 proc. Tau pritariu. Na ir koks gi skirtumas ka vaikas atseks-datas vestuviu, savo gimima, savo pradejima ir panashiai... Nesamone. manau ne datose esme, o zhmoniu santykiuose. Gal norit pasakyt, kad vaikas, kuris atseks, kad gime metus ir daugiau po tevu vestuviu jausis geriau nors tevai nelabai sutars? o tas kuris buvo pradetas priesh vestuves arba vestuviu ishvis nebuvo, taj bus nelaimingesnis?... nesamone kazhkokia g.gif ... kayla mire, ash visishkai su Tavo pasisakymu nesutinku, bet...nuomone kiekvienas turim savo zhinoma... wink.gif
Atsakyti
tuokėmės kai jau buvau 5 mėn. nestuke.gif ,pilvukas tik pagreitino vestuves wub.gif
padėtis netrukdė linksmintis, žinoma be alkoholio. prisišokau, prisišėliojau...dabar kai pasižiūriu video juostą, pati savimi stebiuosi.. g.gif , nesigailiu, kad darėme tokias vestuves, nors iš pradžių norėjau kuklių, tik su pačiais artimiausiais žmonėmis, nes galvojau kad teks sėdėti ir žiūrėti kaip kiti linksminasi unsure.gif
bet vestuvės buvo thumbup.gif
ir kaip kažkas rašė, tikrai nereikia slėpti pilvuko... nestuke.gif
Atsakyti
ash tekejau budama 17 sav neshchia. tuoktis neplanavom, bet kadangi laukiausi, nutarem susimetrikuoti - tiesiog pagalvojom, kad jei tuoksimes jau po gimimo, bus daug formalumu "iteisinant" musu vaika.

del abejoniu kaip seksis shvesti neshchiai - ash budama jau virsh 30 sav. labai smagiai sudalyvavau draugu vestuvese - ir prisishokau, ir shampano ikaleu, ir prisifotkinom iki valiai. jokiu problemu.

o vat kad smagu bus baliavoti su metinuku, tai smarkiai suabejochiau. ish patirties sakau, kas smagu teveliams, tikrai visai neatrodo smagu tokio amzhiaus vaikeliams. ta vaika tures kazhkas prizhiureti, pamaitinti, pakeisti sauskelnes, uzhmigdyti... ir labai daug shansu, kad jausdamas shventes shurmuli mazhius, net sheipjau ramus ir "patogus" vaikas, prades zyzti, nevalgyti, nemiegoti ir nuolat prashytis pas mama ant ranku. tokiose vestuvese karaliaus ne jaunieji, o ju meiles vaisius. nebent jis butu griezhtai paliktas su aukle (nes jaunuju teveliai, aka vaikelio seneliai, irgi nores sudalyvauti vestuvese, tiesa?).

zhodzhiu, mano nuomone, gereu kelti vestuves, kai esi pati karaliene, nors ir stora, bet viskas tikrai priklauso nuo tavo noru, o ne kazhkieno kito.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Aš taip pat ištekėjau, jau būdama neštukė, ir jaučiausi labai gerai. Buvau 4mėn. nėščia ir viskas buvo čiki thumbup.gif . Nors santuoka iširo, bet dabar vėl planuojam su draugu leliuka, nors ir nesam susituoke. O jei pastočiau, tai susituoktume, ir tai nebūtu iš reikalo ax.gif
Atsakyti
ir dar - antras nshtumo trimestras pats tinkamiausias laikas kelti baliu. nes jau nebepykina, o pilvas dar nesveria zhemen. nestuke.gif zhodzhiu pats smagumas ir zhydejimas thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi palaikau Ragnez nuomonę, kad su lelium tuoktis sunkiau, nei nėščiai. Jei jau šventė, tai norisi, kad joje dalyvautų visi artimiausi žmonės, ar ne rolleyes.gif ? Vaikiukui iki kokių 5 metų, o tai ir daugiau visai nebus įdomų baliuje schmoll.gif Jis reikalaus dėmesio sau, norės tai valgyti, tai miegoti, tai sysioti smile.gif Palikti jį su auklę? Na kaip ir variantas, bet kad šventė nebus tikra smile.gif Aš tekėjau būdama 3 menesius nėščia - nei pykino, nei pilvas matėsi.. Užtat kai prisimenu savo gyvenimą iki tol, kol vaikui suėjo 3 metai - galiu pasakyti - kad tikrai jokių vestuvių nekelčiau. Per visus naujuosius nulūždavau iš nuovargio, nors lialius irgi mėgojo doh.gif
Tai kad merginos - jaunos dar esat, nežinot ką reiškia vaikus auginti smile.gif mirksiukas.gif Geriau atšveskite tą gražią šventę kol dar esat dviese su savo mylimuoju, nepasigailėsit tongue.gif
Atsakyti
labai džiaugiuosi, kad radau šią temą. smile.gif labai įdomu sužinoti kitų nuomonę. aš irgi maniau, kad tokiu atveju tuoktis reikėtų po vestuvių, bet man nutiko priešingai.
kai mes nunešėme pareiškimą į zaksą, po savaitės sužinojau, kad jau nebeviena. ilgai svarstyti nereikėjo. nusprendeme nieko nekeisti ir susituokti kaip planavome. džiaugiuosi dėl to. jei būtume vestuves paankstinę, tada būtų buvę ne mano šventė, o balius kitiems ir tiek. pirmi mėnesiai buvo košmariški. dabar dar kartais rytais pykina, bet jau tikrai daug geriau. kai tuoksimės bus 5 mėn. pilvukas jau dabar siek tiek matosi, bet tai ne problema. aplinkiniai, kurie mus pažįsta, žino, kad tuokiamės iš meilės, o kokių davatkų ar kaimynų nuomonė man visai nerūpi. mes esame laimingi ir tai svarbiausia... wub.gif
Atsakyti
Kai tuokiausi mano pilvukui buvo du menesiai! wub.gif PAvargti pavargau aisku kaip ir visi...diskonfortas buvo tas, kad labai i tuoleta begiojau...na dar tuo metu nepykino tai aciu dievui...siaip tai jeigu atsukus laika atgal tikrai tekeciau dar karta! wub.gif Ale mes planavome, kad pilvukui bus du menesiai kai zenysimes ir visas planas puikiai pasitvirtino!!! thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu tema, labai.
Daug tiesos yra tame, kad su vaikiuku sunku yra baliavoti mirksiukas.gif
Man buvo taip:
susituokem CMB ant greitukiu,nes buvau laimėjusi žalią kortą ir, norint kartu su brangiausiuoju važiuoti, teko suktis. Buvo tik formalumas, be žiedų ir pan, tik kad popierius susitvarkėm. Per "medaus" mėnesį netyčia pastojau. Ilgai svarstėm kaip pasielgti dėl sutuoktuvių bažnyčioje: ar apskritai reikia - nes jau vedę, ar po gimimo vaikučio, ar kuo greičiau. Galiausiai apsisprendėm prieš gimdymą. Labiausiai apsisprendimą nulėmė tai, kad norėjosi jog vaikas gimtų pašventintoj santuokoj. Susiorganiozavom per 3 savaites.
Dėl smagumo - buvo 16 savaičių. Man be galo patiko. Nesimatė nieko, jau nepykino, be to - krūtinė tokia pilna buvo, labai gražiai atrodė 4u.gif

Aišku, kiekvienai savo. Bet dar ką iš patirties žinau - kai pagimdai, staiga visų akyse esi nustumiama į antrą planą. Įdomiausias tampa vaikiukas. Ir ką - mano mažiukei jau 2 ir daugiau, o ji - princesė. Neįsivaizduoju tokios situacijos, kad dabar dar darytumėm vestuves su sukniom ir pan. Tiesiog neįdomu jau aplinkiniam tai būtų. Gal šventė sau, bet - kaip pašvęsi su mažu teroristu, reikalaujančiu viso mamos dėmesio?! sad.gif blink.gif
Atsakyti