Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia nuotaka

QUOTE(Romy @ 2015 07 13, 12:58)
Nu tema paskaicius - atrodo, kad Veronikos laikai aprasyti  biggrin.gif

Priklauso ar kalba eina apie civilinę ar bažnytinę santuoką. Mano nuomone, akivaizdžiai nėščia nuotaka bažnyčioje atrodo švelniai tariant netinkamai. Juk nėštumas rodo, kad jaunavedžiai negyvena pagal Bažnyčios mokymą. Tai kam tada tuoktis bažnyčioje? Kad nuotraukos gražėsnės būtų? Čia tas pats, jei eitumėte darbintis į homoseksualų teises ginančią organizaciją apsirengusi marškinėliais su užrašu "aš už tradicinę šeimą".
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2015 07 13, 12:22)
Priklauso ar kalba eina apie civilinę ar bažnytinę santuoką. Mano nuomone, akivaizdžiai nėščia nuotaka bažnyčioje atrodo švelniai tariant netinkamai. Juk nėštumas rodo, kad jaunavedžiai negyvena pagal Bažnyčios mokymą. Tai kam tada tuoktis bažnyčioje? Kad nuotraukos gražėsnės būtų? Čia tas pats, jei eitumėte darbintis į homoseksualų teises ginančią organizaciją apsirengusi marškinėliais su užrašu "aš už tradicinę šeimą".


Pritariu, todel ir nesituokiu baznycioje.

Bet realiai ar nors viena pora galetu pagal Baznycios mokyma? Katra labai jau nekalta, be nuodemes tekejo? bigsmile.gif V I E N E T A I.
Ir aplamai kiek labai tikintys jaunavedziai? Baznycioje apsilanko geriausiu atveju per Kaledas, nu dar ir Velykas.
Pardon religingom ir baznycia lankancioms poroms 4u.gif

Mano aplinkoje visi tuokesi baznycioje tik del iskilmingos ceremonijos (aisku garsiai to neafisavo). Po vestuviu baznycioje apsilanke nebent per laidotuves unsure.gif

Ai, nu tema ne paie tai..
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2015 07 13, 14:31)
Bet realiai ar nors viena pora galetu pagal Baznycios mokyma? Katra labai jau nekalta, be nuodemes tekejo?  bigsmile.gif V I E N E T A I.

Tas tai taip. Bet, kaip ir mano pvz. su homoseksualais, į darbo pokalbį su tokiais marškinėliais niekas neitų (kad ir nepritaria, bet labai reikia darbo), o štai eit į bažnyčią demonstruojant, kad su jos mokymu nepakeliui, neretam ne problema. Tiesiog tai nepagarba Bažnyčiai, kaip institucijai ir tiems, jūsų minėtiems vienetams, kuriems nenusispjaut, kas vyksta jų bendruomenėje.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2015 07 13, 14:31)
Pritariu, todel ir nesituokiu baznycioje.

Bet realiai ar nors viena pora galetu pagal Baznycios mokyma? Katra labai jau nekalta, be nuodemes tekejo?  bigsmile.gif V I E N E T A I.
Ir aplamai kiek labai tikintys jaunavedziai? Baznycioje apsilanko geriausiu atveju per Kaledas, nu dar ir Velykas.
Pardon religingom ir baznycia lankancioms poroms  4u.gif

Mano aplinkoje visi tuokesi baznycioje tik del iskilmingos ceremonijos (aisku garsiai to neafisavo). Po vestuviu baznycioje apsilanke nebent per laidotuves  unsure.gif

Ai, nu tema ne paie tai..

Dėl to tik vienetai ir neatrodo komiškai, tuokdamiesi bažnyčioje.
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2015 07 13, 13:22)
Priklauso ar kalba eina apie civilinę ar bažnytinę santuoką. Mano nuomone, akivaizdžiai nėščia nuotaka bažnyčioje atrodo švelniai tariant netinkamai. Juk nėštumas rodo, kad jaunavedžiai negyvena pagal Bažnyčios mokymą. Tai kam tada tuoktis bažnyčioje? Kad nuotraukos gražėsnės būtų? Čia tas pats, jei eitumėte darbintis į homoseksualų teises ginančią organizaciją apsirengusi marškinėliais su užrašu "aš už tradicinę šeimą".

As busiu nescia nuotaka baznycioje, ir ne viena tokia nescia nuotaka baznycioje pati maciau, ir man dzin ka jus galvojate. Ir taip, nuotraukos grazesnes, tevai laimingesni mane matydami taip tuokiantis, man paciai viskas daug graziau, siaip nesu tikinti.
As turiu teise taip tuoktis ir ja pasinaudosiu vien tik del grazumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 07 13, 20:59)
As busiu nescia nuotaka baznycioje, ir ne viena tokia nescia nuotaka baznycioje pati maciau, ir man dzin ka jus galvojate. Ir taip, nuotraukos grazesnes, tevai laimingesni mane matydami taip tuokiantis, man paciai viskas daug graziau, siaip nesu tikinti.
As turiu teise taip tuoktis ir ja pasinaudosiu vien tik del grazumo smile.gif

Kai kuriems žmonėms nieko švento nėra.
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2015 07 13, 14:22)
Tai kam tada tuoktis bažnyčioje? Kad nuotraukos gražėsnės būtų? Čia tas pats, jei eitumėte darbintis į homoseksualų teises ginančią organizaciją apsirengusi marškinėliais su užrašu "aš už tradicinę šeimą".


QUOTE(Romy @ 2015 07 13, 14:31)
Pritariu, todel ir nesituokiu baznycioje.

Truputį nukrypsiu, bet manau viskas susiję čia.. o Jūs vaikelius planuojate krikštyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 07 14, 12:44)
Truputį nukrypsiu, bet manau viskas susiję čia.. o Jūs vaikelius planuojate krikštyti?  4u.gif


Neplanuoju.

Nors turiu pripazinti kartais nueinu i baznycia (ne per Kaledas ar Velykas), ramybe ten, apmastyti viska labai gera ten. Bet nesijauciu tiek tikinti, kad atlaikyti visas tas vestuviu ir krikstynu apeigas. O dar tiksliau - netikiu tuom.
Atsakyti
O mes su MB kaip tik jau planuojame vestuves ir norėtume tuoktis su 2-3 mėn neštumu thumbup.gif Tiesiog taip norime ir nematau čia nieko blogo biggrin.gif Tad beliks tik dirbt tuo klausimu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000ir1naktis: 03 rugpjūčio 2015 - 18:40
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 08 03, 17:40)
O mes su MB kaip tik jau planuojame vestuves ir norėtume tuoktis su 2-3 mėn neštumu  thumbup.gif  Tiesiog taip norime ir nematau čia nieko blogo  biggrin.gif  Tad beliks tik dirbt tuo klausimu  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


Nu 2 ar 3 menesiai rizikinga del pykinimo ar blogavimo. Man buvo pora savaiciu, kad negalejau net is namu iseit, pragulejau ar tulike ar lovoje tas savaites.

Mes planavom, kad butu daugiau nei 3 ar 4 menesiai. Tad bus kita savaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2015 08 04, 14:00)
Nu 2 ar 3 menesiai rizikinga del pykinimo ar blogavimo. Man buvo pora savaiciu, kad negalejau net is namu iseit, pragulejau ar tulike ar lovoje tas savaites.

Mes planavom, kad butu daugiau nei 3 ar 4 menesiai. Tad bus kita savaite  biggrin.gif


Na 3-4 mėnesiai būtų idealu, bet bijau kad pilvukas gali matytis ax.gif Nenorėtume anksčiau laiko niekam sakyti biggrin.gif Žodžiu konsultuosimės su gydytojais, kaip čia geriau biggrin.gif
Atsakyti
Aš ištekėjau, būdama 9 mėnesių jau, jaučiausi nuostabiai! smile.gif gal kas ieškote suknelės baltos, tinkančios su pilvuku? Galeciau perleisti savo, parasykit az. smile.gif
Atsakyti