Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves II

Sena tema 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, niekas neraso, tai pradesiu smile.gif
Vestuves praejo be kuriozu, na gal nekreipiau demesio i smulkmeniskus nesklandumus, buvau laiminga ir viskas buvo gerai, tik va maunant brangiausiajam zieda, jis nelindo ant pirsto. Tyla, visi laukia, o as kad maunu, o ziedas nelenda. Net yra nuotraukoje uzfiksuotas mano zvilgsnis su klausimu akyse "ka dabar daryti?". Galvoju kas bebutu, vistiek uzmausiu. Teko jegos panaudoti, bet uzmoviau blush2.gif .
Ir dar mano suknele buvo siek tiek per ilga. Nenorejau jos trumpinti, lakstyti matavimams ir t.t., tai nusipirkau batelius su beprotiskai aukstu kulniuku, bet vistiek ant sukneles priekio vis uzlipdavau. Prie altoriaus einant vienoj rankoj laikiau puokste, kita i savo meile buvau isikibusi, tai sukneles padalkos negalejau prilaikyti. Ir va prie pat altoriaus vos neissiplojau uzlipusi ant padalkos, gerai kad barangusis prilaike. Buciau gulejusi visu grazumu sventoj vietoj. O siaip viskas praejo kuo puikiausiai, bent jau man taip atrodo, o kas kitiems nepatiko, tai jau ju problemos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarza: 27 birželio 2008 - 16:59
QUOTE(zarza @ 2008 06 27, 17:57)
Sveikutes, niekas neraso, tai pradesiu smile.gif
Vestuves praejo be kuriozu, na gal nekreipiau demesio i smulkmeniskus nesklandumus, buvau laiminga ir viskas buvo gerai, tik va maunant brangiausiajam zieda, jis nelindo ant pirsto. Tyla, visi laukia, o as kad maunu, o ziedas nelenda. Net yra nuotraukoje uzfiksuotas mano zvilgsnis su klausimu akyse "ka dabar daryti?". Galvoju kas bebutu, vistiek uzmausiu. Teko jegos panaudoti, bet uzmoviau  blush2.gif .

man irgi panasiai buvo: CMB viskas graziai ir tvarkingai, o baznycoj nebelenda ziedas nors tu ka. Kunigas snibzda, kad "galima kita ranka padeti", o as mastau, jei jau buvau uzmovusi, tai ir dabar uzmausiu biggrin.gif
Atsakyti

man irgi tas pats buvo, nenorejau trumpinti, ir basutes ant laabai aukstu kulnu nusiprikau ir bac, netoli altoriuas uzlipau, nes vienoj puokste kitoj rankoj mB, tai juoktis visi pradejo smile.gif poto dar karta uzlipau einant is baznycios, kai ziedlapius mete... na nepatogu buvo ne tas zodis smile.gif
Prie altoriaus ejau, taip: paspiri dedi paspiri suknele dedi zingsni :0 labai letai ejom, bet kiti nesuprato, sako, galvojom cia tokia jaunosios eisena, zingsniukas tupt, zingsniukas tupt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2008 07 01, 10:46)
man irgi tas pats buvo, nenorejau trumpinti, ir basutes ant laabai aukstu kulnu nusiprikau ir bac, netoli altoriuas uzlipau, nes vienoj puokste kitoj rankoj mB, tai juoktis visi pradejo smile.gif poto dar karta uzlipau einant is baznycios, kai ziedlapius mete... na nepatogu buvo ne tas zodis smile.gif
Prie altoriaus ejau, taip: paspiri dedi paspiri suknele dedi zingsni :0 labai letai ejom, bet kiti nesuprato, sako, galvojom cia tokia jaunosios eisena, zingsniukas tupt, zingsniukas tupt tongue.gif

thumbup.gif Ir mes taip pat letai ejom prie altoriaus, nes as spardziau suknele wink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarza: 01 liepos 2008 - 16:19
QUOTE(zarza @ 2008 07 01, 17:18)
thumbup.gif Ir mes taip pat letai ejom prie altoriaus, nes as spardziau suknele wink.gif  doh.gif

kodel ta suknute reikia spardyt? Ar kai per ilga? Ar kai pusta?
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2008 07 01, 16:32)
kodel ta suknute reikia spardyt? Ar kai per ilga? Ar kai pusta?

Man ji buvo per ilga (ir pusta zinoma). Kai tik zengdavau greitesni zingsni, uzlipdavau ant padalkos. Einant letai ir su koja pastumiant (su keliu pavykdavo neblogai pastumti) visas pustas sijonas pasistumdavo i prieki ir neuzlipdavau ant jo smile.gif. Cia neimanoma aprasyti lotuliukas.gif , reikia pabuti su tokia suknele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2008 07 01, 20:46)
Man ji buvo per ilga (ir pusta zinoma). Kai tik zengdavau greitesni zingsni, uzlipdavau ant padalkos. Einant letai ir su koja pastumiant (su keliu pavykdavo neblogai pastumti) visas pustas sijonas pasistumdavo i prieki ir neuzlipdavau ant jo smile.gif. Cia neimanoma aprasyti  lotuliukas.gif , reikia pabuti su tokia suknele smile.gif

as su peda spirdavau ir greitai statydavau kol negrizo lotuliukas.gif
mano buvo irgi pusta tongue.gif Bet garbes zodis, galvojau kad man vienai taip buvo lotuliukas.gif kad as viena lipau ant sukneles ir griuvau prie altoriaus doh.gif thumbup.gif smagu atrasti likimo draugiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2008 07 02, 07:53)
as su peda spirdavau ir greitai statydavau kol negrizo  lotuliukas.gif 
mano buvo irgi pusta  tongue.gif Bet garbes zodis, galvojau kad man vienai taip buvo  lotuliukas.gif  kad as viena lipau ant sukneles ir griuvau prie altoriaus  doh.gif  thumbup.gif  smagu atrasti likimo draugiu  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif tegyvuoja isradingos nuotakos! 4u.gif
Atsakyti
Na mano vestuviu rytas buvo pats blink.gif Jau reikia vaziuoti i kirpykla ir masina sugedo doh.gif Maniau nuzudysiu savo busima vyra blush2.gif O po to jau gryzus i puotos vieta ieinu ir matau,kad jaunuju tortas padetas ant stalo ir kadangi jam buvo silta,tai jaunavedziai(tie kur ant torto) pastoviai virto,o kai reikejo pjaut,tai tas aplietas virsutinis sluoksnis buvo,kaip snarglys schmoll.gif Seimininkes prakeikiau,matai jos nerado ka per vidury padet,tai jaunosios torta atnese doh.gif Ir siaip buvom sutare,kad ant stalo bus mazos vazeles pamergiu puokstem merkt,bet deja,atnese i vakaro pabaiga ir tai tik dvi ir net ne vazas,o grietinelei ar padazui pilt,kur buna servizuose tokie indeliai doh.gif Dar labai ne faina buvo,kad limuzine vairuotojas turejo tik rusiskos muzikos,sako galit savo isidet cd doh.gif o kur mum ji gaut?gal reikejo pakeliui i maxima sustot nusipirkt? lotuliukas.gif na bet cia tokie menkniekiai.ai tiesa,zakse maniskis is pradziu paeme ne ta zieda lotuliukas.gif o paskui susigincijom ar pirma sampa gert ar pirma buciuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 07 04, 12:01)
ar pirma sampa gert ar pirma buciuotis lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2008 07 01, 17:32)
kodel ta suknute reikia spardyt? Ar kai per ilga? Ar kai pusta?

na pas mane irgi buvo tokių kuriozų, man suknelė buvo iš visų pusių per ilga, tai ant priekio pati lipau, o ant galo piršlys užlipo doh.gif ir nuplėšė kokį metrą. gerai, kad dar lauke neįėjus į bažnyčia, buvo 15 sluoksnių ant manes, tai viskas puikiai atrodė, kad ir be vieno viršutinio. biggrin.gif
Atsakyti