Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 25, 14:03)
Arūne
aš suprantu, kad turi dvi mergaites ir jos daug nori, bet yra taip kaip yra.Gal nueikite į filmą , nusipirksite ko nors skanaus ir bus šventė.Vis tik reikia paaiškinti kur dingsta pinigėliai.

smile.gif Gabija, aš turiu 1 mergaitę, ne 2 tongue.gif Vieną vienintelę. Ir gimtadienis jos - tai mano vienintelis metų renginys. Tiesiog, darydama šventę jai, darausi šventę ir sau. Man patinka stebėti jos drauges, su jom būti, kalbinti... Čia mano tokie marazmai blush2.gif Todėl vistiek kažkaip švęsim, kad ir mokesčių sąskaita wub.gif ...

________

O tu, Gabija, duodi - konjakas + migdomieji + sportas naktinis doh.gif . Nesenai man irgi teko vyno pagurkšnot - taip gerai buvo, toks šiltas geras jausmas užplūdęs buvo! Nakčiai esu įsipratinus Lexotanilio ketvirtį tabl., man užtenka užmigimui. Bet jau be jo nebeužmiegu, arba budinėjuos naktį.

Patricija, man po operacijos viskas gerai smile.gif Už 2 sav. vykstu rentgeno nuotraukai. O tu ... laikykis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 23, 13:42)
Labas TIKĖSIU 4u.gif  - ar tu namučiuose dabar ?  wub.gif


Atsakau už mūsų šaunuolę mergaitę. Deja, ne namie... verysad.gif
Deja, labai nelengva jai... verysad.gif
Atsakyti
Tikėsiu , tikėkime , kad saulelė pažadins tavo jėgas , bunda žemė, linkiu pakilti ir tau.

Arūne atsiprašau , susimaišiau su mergaitėmis.Džiaugiuosi, kad atsigavai po operacijos.

Na šianakt tikrai minsiu treniruoklį schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 25 vasario 2011 - 16:51
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 24, 00:13)
Rasele, o jie kompensuojami?

Tame ir blogumas, nebekompensuoja nuo 2005 metų lyg tai... Nutarė, kad ne pirmo būtinumo onkologinis vaistukas... rolleyes.gif Lyg žadėjo ligoniukai rašyti peticijas, bet kaip viskas vyko - nebežinau. Kai kuriuose miestuose (kur valdžia geresnė blush2.gif ) savivaldybė ar dar kokia institucija kompensuodavo. Svarbu rinkti čekiukus, ko aš nedariau per savo kvailumą... Na, bent jau pabandyti verta... Taip pat reiktų pasiklausti ir onkologo savo, ar vertėtų, nes kiti dėl brangumo nė nesiųlo. Taip buvo ir mums . Pradėjom, tik kai savo keliais sužinojau, kad tokie vaistukai išvis yra. Beje, jie yra ir taip pat nuo kaulų retėjimo, bet tikriausiai dėl kainos retas tenaudoja, kam labai reikia...
Sėkmingo tau švitinimo , širdele drinks_cheers.gif Aną kartą parašiau, bet gal ne taip aiškiai. Mamytei tos mts stubure sėkmingai užkalkėjo nuo švitinimo mirksiukas.gif Taip pat mamytė naudojo konjakėlį. Visos palatos moterytės "pasistiprindavo" katra iš savo plečkikių" ,viena kitą dar pavaišindavo. Gydytojai ir sesutės žinojo. Primygtinai nesiųlė, bet ir nedrausdavo.

QUOTE(saulėlydis* @ 2011 02 25, 18:35)
Atsakau už mūsų šaunuolę mergaitę. Deja, ne namie...  verysad.gif
Deja, labai nelengva jai...  verysad.gif


heart.gif heart.gif

***

Gabija wub.gif Gal kitą naktį nebereikės jau minti dviratuko... Tavo kokteiliukai... rolleyes.gif rolleyes.gif Bet gal šiam etape...jei padeda. Tik nepadaugink... mirksiukas.gif

Ir visoms sveikatytės. 4u.gif Nebesulaukiu tų savo tyrimų... Jau pašto dėželė apsitrynė nuo darinėjimo.... blush2.gif
Atsakyti
Labas visom,

retai užsuku, kažkaip nesinori tik labas parašyt, o daugiau kaip ir neturiu ką papasakot. Rutina valdo mane, planuoju eit darban jau, kad netapčiau nusivylusia namų šeimininke.
Šaltukas jau nusibodo, noriu saulutės, šilumos.

Mano mažius sugebėjo pradėt kosėt namie būdamas doh.gif tai vėl užsiėmimo turiu.

Patriccija, unsure.gif kaip gaila dėl jūsų stuburo, bet spinduliukai tikrai padės, vis geriau nei chemo. O kaip su spinduliais, važinėjat kasdien ar klinikose? laikykitės smile.gif

Gabija, kad skausmeliai kuo mažesni būtų, va jum abiem su Patriccija

user posted image

Romantike, Arūne, mamos gi sugeba pradžiugint savo dukrytes, jūs geriausiai jas pažįstat, žinot, ką jos mėgsta, apie ką svajoja, įgyvendint tai galima ir labai minimaliom išlaidom. Paprašykit draugų, senelių pagalbos ir tai bus pačios gražiausios šventės jūsų mergytėms smile.gif

Gero savaitgalio visom, šiltos saulutės ir kuo geresnės savijautos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 25, 19:35)
  Jau pašto dėželė apsitrynė nuo darinėjimo.... blush2.gif

smile.gif Sulauksi, Rasyt... Ir jis, atsakymas, BUS GERAS

Tikėsiu, širdele, user posted image būk stipri...

___________

Mergaitės, išskaičiau internete, kad soc.paramos skyriuje mokamos vienkartinės išmokos:
1. Onko ligoniams, kuriems per paskutinius 12 mėn. buvo atlikta operacija, taikytas švit. ar chem. - iki 300.
2. Sunkių ligų atveju - iki 300.

Nesikreipėt? Aš pirmadienį eisiu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 25 vasario 2011 - 20:00
SVEIKUTES 4u.gif
TIKESIU, wub.gif , tesaugo Tave Angelas Sargas, linkiu tavo sirdelei ramybes ir stipreti, stipreti. Zinok, kad daug zmoniu tave myli!
Arunele, puiku, kad po operacijos viskas gerai. Dar apie pasalpa, tai kai nebedirbsiu, o tai sviecias, bandysiu ieskoti pasalpos.

GABIJA, del konjako tai visiskai palaikau tave, nes ir as ne karrta nezinodama ko griebtis net ir konjako igeriu. Taip buna man, pastebejau, kai leukocitai nuseda, atsigulu miegoti ir prasideda, nesuprasi ar raumenis, ar sanarius,
ar kaulus gelia.

Žiba, as visada prisimenu tavo graziu ir tokiu skirtingu vaikuciu nuotraukyte!

Rasu lankele, taip ir padariau siandien po spinduliuku, isgeriau konjakelio, nes buvau isipylusi i mazyti suvenyrini buteliuka.biggrin.gif

GREK, dekoju uz gelytes mielos mano sirdziai spalvos!
As vazineju is namu, neguliau i ligonine, bet pasiemiau biuleteni, dar turiu 27 dienas. Nors daktare sake, kad pavojinga vazineti...jei suluzciau ir butu pazeistos stuburo smegenys. Bet as manau kad atsilaikys tas stuburas mano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 25 vasario 2011 - 20:55
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 25, 21:38)

Patriccija aš savo Miglota patirtimi noriu pasidalinti. Kažkada jau tai rašiau šioje temoje.
kas liečia Zometą. iš pradžių jie buvo kompensuojami... paskui ne. Mes asmeniškai bandėm judinti vandenis, bet nepavyko nieko pramušti. Kelis metus pirkomės. bet 2008 m. Rugsėjį nugirdome gandą kad jie kažkokiu būdu kompensuojami (TIKRAI nepamenu kokia tvarka) bet reiktų pabendrauti su gydančia gydytoja, jei ji įrašo kad tie vaistukai yra būtini tada ligonių kasos kompensuoja, ESMĖ TAME, KAD PIRMIAUSIA TIE VAISTUKAI PATEKO Į GYDYTOJOS RANKAS, O PASKUI JI ATIDAVĖ PACIENTEI (gal perka ligoninės ar poliklinikos vardu, nežinau) tiesiog kai gavom vaistukus, tai ta tvarka nebesigilinau. Mes gydėmės taip pat Kaune. tai turėtų būti ta pati tvarka. Mūsų atveju gavom 6 ampules- tai yra pilnas 6 mėn kursas. rekomenduojama vartoti kas 4-6 savaites. realiai lieka nedaug sumokėti už likusias ampules. pabandysiu aš pakelt likusius popierius, maž atrasiu kokia tvarka. Taip tikrai buvo.

Patriccija ♥

P.S. Konjakas ir Raudonas Vynas tikrai nepakenks.. tik aišku ne po litrą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 25 vasario 2011 - 21:03
Arūne, aš po operacijos buvau, deja, tam pinigų nebuvo skirta nei lito, sakė, gali jei nori parašyt prašymą, bet kai pinigėlių neskirta, tai nėra tikimybės, kad išmoka kokia bus. Čia, aišku, priklauso nuo savivaldybės, Alytuj deja, tam pinigų neskiria niekas.

Patricija, nu jūs ir rašot, kad nesulūžtumėt blink.gif net skaityt baisu. Prašom už gėlytes, jos mano mėgstamiausios, gaila, kad ne kiaurus metus jos žydi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 25 vasario 2011 - 21:34
QUOTE(arune @ 2011 02 25, 20:59)
smile.gif  Sulauksi, Rasyt... Ir jis, atsakymas, BUS GERAS

Tikėsiu, širdele, user posted image  būk stipri...

___________

Mergaitės, išskaičiau internete, kad soc.paramos skyriuje mokamos vienkartinės išmokos:
1. Onko ligoniams, kuriems per paskutinius 12 mėn. buvo atlikta operacija, taikytas švit. ar chem. - iki 300.
2. Sunkių ligų atveju - iki 300.

Nesikreipėt? Aš pirmadienį eisiu...


labas
jei žinai telefoną, tai gal pirma pasiskambinti ar tinklapyje pasižiūrėti , jaučiu reikės krūvos popierių.Na lauksiu tų popierėlių sąrašo.


Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 25, 21:38)
SVEIKUTES 4u.gif
TIKESIU, wub.gif , tesaugo Tave Angelas Sargas, linkiu tavo sirdelei ramybes ir stipreti, stipreti. Zinok, kad daug zmoniu tave myli!
Arunele, puiku, kad po operacijos viskas gerai. Dar apie pasalpa, tai kai nebedirbsiu, o tai sviecias,  bandysiu ieskoti pasalpos.

GABIJA, del konjako tai visiskai palaikau tave, nes ir as ne karrta nezinodama ko griebtis net ir konjako igeriu. Taip buna man, pastebejau, kai leukocitai nuseda, atsigulu miegoti ir prasideda, nesuprasi ar raumenis, ar sanarius,
ar kaulus gelia.

Žiba, as visada prisimenu tavo graziu ir tokiu skirtingu vaikuciu nuotraukyte!

Rasu lankele, taip ir padariau siandien po spinduliuku, isgeriau konjakelio, nes buvau isipylusi i mazyti suvenyrini buteliuka.biggrin.gif

GREK, dekoju uz gelytes mielos mano sirdziai spalvos!
As vazineju is namu, neguliau i ligonine, bet pasiemiau biuleteni, dar turiu 27 dienas. Nors daktare  sake, kad pavojinga vazineti...jei suluzciau ir butu pazeistos stuburo smegenys. Bet as manau kad atsilaikys tas stuburas mano.


Jei tave vežioja su sava , tai įsitaisyk gulomis, nuleidus priekinę sėdynę, o jei autobusu, tai remkis rankomis, nes jei supurtytų kokia duobė, tai rankos amortizuos.
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2011 02 25, 20:41)
Labas visom,

retai užsuku, kažkaip nesinori tik labas parašyt, o daugiau kaip ir neturiu ką papasakot. Rutina valdo mane, planuoju eit darban jau, kad netapčiau nusivylusia namų šeimininke.
Šaltukas jau nusibodo, noriu saulutės, šilumos.

Mano mažius sugebėjo pradėt kosėt namie būdamas  doh.gif tai vėl užsiėmimo turiu.

Patriccija,  unsure.gif kaip gaila dėl jūsų stuburo, bet spinduliukai tikrai padės, vis geriau nei chemo. O kaip su spinduliais, važinėjat kasdien ar klinikose? laikykitės smile.gif

Gabija, kad skausmeliai kuo mažesni būtų, va jum abiem su Patriccija

user posted image

Romantike, Arūne, mamos gi sugeba pradžiugint savo dukrytes, jūs geriausiai jas pažįstat, žinot, ką jos mėgsta, apie ką svajoja, įgyvendint tai galima ir labai minimaliom išlaidom. Paprašykit draugų, senelių pagalbos ir tai bus pačios gražiausios šventės jūsų mergytėms smile.gif

Gero savaitgalio visom, šiltos saulutės ir kuo geresnės savijautos smile.gif


Geltonos gėlės ir raudoni drabužiai , tai mano silpnybė.Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 25, 19:35)


Gabija wub.gif Gal kitą naktį nebereikės jau minti dviratuko... Tavo kokteiliukai... rolleyes.gif  rolleyes.gif Bet gal šiam etape...jei padeda. Tik nepadaugink... mirksiukas.gif

Ir visoms sveikatytės. 4u.gif Nebesulaukiu tų savo tyrimų... Jau pašto dėželė apsitrynė nuo darinėjimo.... blush2.gif


Žinau tą bjaurų laukimo jausmą iki kaulų smegenų.Kadangi labai bijai , tai tyrimai bus geri.Prižadu. 4u.gif

Šią nakt apsiėjau su dviguba doze Diklofenako ir migdomaisiais.Dviračiui minti neturėjau jėgų , o brendžio irgi negėriau.Vaikštau šlubuodama.
Kai buvau sveika , galvojau, kad jei susirgčiau vėžiu /iš kur buvo tokios mintys?/, tai gerčiau kiekvieną dieną,kad neliktų jokių minčių , nors nebuvau mėgėja.Nuo 50 gr galva apsisukdavo.O kai susirgau nė minties neliko gerti todėl , kad sergu.Kai būna geras markeris , atšvenčiu su "Vilniaus" saldainiu ir 50 gr brendžio.Tai tokie dabar baliai. thumbup.gif

Mano Kitė, kai išlindo iš "pogrindžio" užkariavo Katučio pietinį langą už monitoriaus.Katinas du kart didesnis ir kaimo kovotojas nusileido tiesiog gėdingai.Dabar vakarais sėdi Kitė ant kelių ir abi žiūrime televizorių .
Atsakyti
Na, jūs čia žiūriu apie konjakelį. Aš, kai užsimanau, tai irgi išgeriu čėrkiukę. Bet, galvoju, kad dažnai užsimanau blink.gif . Anksčiau taip neužsimanydavau biggrin.gif . Per spindulius irgi kasdien išgerdavau. Seselė sakė, kad anksčiau tai net daktarai rekomenduodavo per spindulius, bet vieną kartą ligoninėje atsitiko toks dalykas, kad moteriškutės padaugino ir vienai prireikė reanimacijos, tai dabar nieko nesako. biggrin.gif
Atsakyti