Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų odelės

Sveikos smile.gif
as bet kuriuo atveju pasisildau alyvuogiu aliejuka patepu odeles ir palaikau apie 10 min. po to taip graziai man jos nusiima cool.gif
Atsakyti
Gal kas bande Nail Vital MICRO CELL priemones odelems ?

Švelni nagų odelių šalinimo priemonė

Išskirtinai švelni nagų priežiūros priemonė su jūros druska ir chitinu, efektyviai šalina nepageidaujamas odeles, nenaudojant agresyvių cheminių priedų. Provitaminas B5 ir šlapalas odelėms pagerina drėgmės sulaikymą. Kalcis, magnis ir cinkas apsaugo odeles nuo įplyšimų, padaro jas švelnias ir elastingas, turi priešuždegiminį poveikį. Ši priemonė suteikia 3 viename efektą, kuris užtikrina iš kart matomus, apčiuopiamus ir ilgalaikius rezultatus.

Naudojimas: tepti odeles, leisti kelias minutes priemonei veikti ir įmasažuoti. Pašalinti likučius servetėle.

4u.gif
Atsakyti
O as kvailokai noreciau paklausti: jei odeliu nekarpau jau kokius du menesius, aisku jos dar nesusinormalizavo, naudoju aliejuka, odeles palepinu paprastu ranku kremu, tai ar reikia kokios nors zele ar kitokios priemones nagu odelems, kur buna salinti ir panasiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 09 25, 14:57)
O as kvailokai noreciau paklausti: jei odeliu nekarpau jau kokius du menesius, aisku jos dar nesusinormalizavo, naudoju aliejuka, odeles palepinu paprastu ranku kremu, tai ar reikia kokios nors zele ar kitokios priemones nagu odelems, kur buna salinti ir panasiai? g.gif

As, aisku, nedristu teigti, kad esu visiskai teisi, bet mano manymu, tie visi geliukai odeliu pasalinimui tai butu lygiai toks pats mechaninis odeliu salinimas - ta prasme, panaikini, po kiek laiko atauga nauja. As sakyciau, jei nekarpot, tai gal geriau ir nenaudokit... As nekarpau jau nuo kokios geguzes, tikrai yra pagerejimas. Buvau siek tiek nukrypus nuo uzsibrezto tikslo, t.y. odeliu nekarpymo, kai kur neistverdavau ir znypliukem pataisydavau, tai vat toj rankoj prasciau odeles atrodo, dar ir dabar uzeina noras jas pakarpyt... blush2.gif O kitoj, kur maziau serpetodavo, tai jau visai grazi ta odele...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 09 25, 14:08)
As, aisku, nedristu teigti, kad esu visiskai teisi, bet mano manymu, tie visi geliukai odeliu pasalinimui  tai butu lygiai toks pats mechaninis odeliu salinimas - ta prasme, panaikini, po kiek laiko atauga nauja. As sakyciau, jei nekarpot, tai gal geriau ir nenaudokit... As nekarpau jau nuo kokios geguzes, tikrai yra pagerejimas. Buvau siek tiek nukrypus nuo uzsibrezto tikslo, t.y. odeliu nekarpymo, kai kur neistverdavau ir znypliukem pataisydavau, tai vat toj rankoj prasciau odeles atrodo, dar ir dabar uzeina noras jas pakarpyt...  blush2.gif  O kitoj, kur maziau serpetodavo, tai jau visai grazi ta odele...


Va Jus issakete mano nuomone 4u.gif Man irgi rodosi, kad ten panasiai kaip su znyplutem nuvaryti odeles, tik kad cia chemines medziagos nueda jas, aisku gal klystu taip mastydama unsure.gif Reiskias apseisiu tikrai be tu zele smile.gif tik reikia koki nagu odeliu kremuka susirasti nebloga g.gif
Man po nupoliravimo nagai susilpnejo kaip blink.gif bet dare manikiurininke, ir su freza ta, o rezultate verkt norisi...tiek issausejo ir nusilpnejo nagai verysad.gif
Atsakyti
Ech, truksta man kantrybes unsure.gif odeles baisios, sausos ir kaip visada nuo didelio ju karpymo. Buvau jau ir as pasiryzus auginti, apie menesi saziningai ta dariau, kol viena diena vel sukilo pagunda pakarpyti blush2.gif cia turbut panasiai kaip spuogu spaudymas, negalima, bet taip norisi lotuliukas.gif dabar vel gryztu i doros kelia, is naujo auginu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 10 06, 17:11)
Ech, truksta man kantrybes unsure.gif odeles baisios, sausos ir kaip visada nuo didelio ju karpymo. Buvau jau ir as pasiryzus auginti, apie menesi saziningai ta dariau, kol viena diena vel sukilo pagunda pakarpyti  blush2.gif cia turbut panasiai kaip spuogu spaudymas, negalima, bet taip norisi  lotuliukas.gif dabar vel gryztu i doros kelia, is naujo auginu  wub.gif


Nepamirskit kiekviena karta nusiprausus rankas atsargiai jas atstums ranksluoscio krasteliu. Ir siaip dienos begyje ar atsargiai nagu atstumkite, ar isigykite pagaliuka su guminiu antgaliu. Na, cia kaip paskatinimas ir sudrausminimas, jei ka primirsot wink.gif ax.gif
Atsakyti
Po vandens proceduru kazkokiu, trinti ranksluosciu dar vis niekaip neprisimenu lotuliukas.gif o auginant odeles, galima/reikia naudoti tas visokias odeliu salinimo zele, ar cia uzdraustas daiktas, kaip ir karpyti? blush2.gif
Atsakyti
Kažkas minėjote, kad Vilniuje nagų odelių žnyples galanda 2-jose vietose: viena iš vietų yra prie Kalvarijų turgaus, o kita? g.gif

Dar, gal kas matėt gerų video pvz. kaip taisyklingai karpyti nagų odeles? Nieko įtikinamo ir aiškaus dar neradau. O gal kokią nuorodą į gerą odelių karpymo aprašymą, t.y. žingsnis po žingsnio, kaip profesionaliai karpyti nagų odeles?

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil14: 26 lapkričio 2011 - 00:54
QUOTE(dovil14 @ 2011 11 26, 01:53)
Kažkas minėjote, kad Vilniuje nagų odelių žnyples galanda 2-jose vietose: viena iš vietų yra prie Kalvarijų turgaus, o kita?  g.gif

Dar, gal kas matėt gerų video pvz. kaip taisyklingai karpyti nagų odeles? Nieko įtikinamo ir aiškaus dar neradau. O gal kokią nuorodą į gerą odelių karpymo aprašymą, t.y. žingsnis po žingsnio, kaip profesionaliai karpyti nagų odeles?

4u.gif


video
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2008 09 29, 13:02)
as pilu vonios druskos, o jei dar kvepia kokiais vaisiais...mmm ax.gif

beje, taip ir liko neatsakyta, kiek TBS "aparatas" kainuoja, kur minkstian odeles, kitu galu gali nustumti odeles?


Man rodos, 54 lt uz ji mokejau.
thumbup.gif daiktas. Nebekarpau odeliu nuo rugpjucio, tai tik sis aliejus mane gelbeja.
Beje, pasirodo, per tuos karpymus buvau labai pazeidusi nagu pavirsiu, po keliu menesiu nekarpymo, pavirsius zymiai lygesnis, nors dar neidealus.
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 11 26, 16:17)


Didelis ačiū 4u.gif Pakankamai aiškiai matosi smile.gif
Atsakyti