Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

muse+ koks grozis wub.gif
nu as tai dar neissiaiskinau tos schemos ,kaip kasele pinti aplink krasta ax.gif doh.gif

Atsakyti
muse+ grazu, o man ypac tas pailgas padekliukas patiko thumbup.gif
Ten i auksti labai mazai reikia papinti ane???
As tai siandie pabaigiau savo kasikiuka, dziusta
Atsakyti
Nemoku nufotografuoti, kad neblizgėtų. Natūroj taip neblizga, o nuotraukoj...
Bala nematė - biggrin.gif Du padėklai ir butelis su rože mūsų mokyklos raštininkui Kazimierui.user posted image user posted image nu ir dar "uzbonėlį". Pas mane viskas rožėm pražydo lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
Tai kaip gi tuos padėklus tokiu gražiu pagrindu padaryti, pmociute? ax.gif blush2.gif Kaip pradėti pinti?
Atsakyti
Saunuoles 4u.gif O as kruva vyteliu prisisukau ir dar kaupiuosi,.Pmociutei klausimas-tas vertikalias susukat storesnes?Pas jus jos nesusiploja,todel labai graziai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
Aha, ir as klausimeli promociutei turiu biggrin.gif
As tai ant 2.5 virbaliuko suku vyteles, o jus ant kokio? Na mane sudomino tas krepsys su dangciu, nes jo forma idomi, ant ko tokio ispinti g.gif ?
O kad prazydo rozes tai labai smagu, juk pavasaris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 03 09, 17:29)
Padirbejau velykine tema.Daug kam patiko biggrin.gif  ax.gif

O! Kaip grazu! O iš ko gėlytes darėt?
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 09, 19:04)
muse+ grazu, o man ypac tas pailgas padekliukas patiko thumbup.gif
Ten i auksti labai mazai reikia papinti ane???
As tai siandie pabaigiau savo kasikiuka, dziusta

aciux ax.gif Tas padekliukas i virsu visai nepintas.Nupyniau blyna,tada atskirai kasa ir ta kasa priklijavau prie blyno rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 10, 09:16)
O! Kaip grazu! O iš ko gėlytes darėt?

aciukas biggrin.gif Gelytes is nailono(pedkelniu)
Papildyta:
QUOTE(bubunka @ 2010 03 09, 18:20)
muse+ koks grozis wub.gif
nu as tai dar neissiaiskinau tos schemos ,kaip kasele pinti aplink krasta ax.gif  doh.gif

smile.gif O kas tau toj schemoj neaisku konkreciai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2010 03 07, 18:16)
Laimieme, nu jau neraudonuok mirksiukas.gif . Taip, aš mokytoja.

wub.gif pasiseke jusu aukletiniams thumbup.gif

QUOTE(gresimgy @ 2010 03 08, 11:43)
  cia ne i tema bet kaip suprantu dvynukus turi? ir netrukdo tokius darbelius meistravoti?  lotuliukas.gif


aha dvynukus, kaip ir tu matau wub.gif
dirbu kai miega, prie ju net netraukiu, nes vienas is vienos puses kitas is kitos isvogia, istaso, vyteles islauzo doh.gif

QUOTE(Terra2 @ 2010 03 08, 15:29)
Čia kaip suprantu ta dešra yra atskitai priklijuota. Bet kaip ją tvirtinti, kai nėra jokios atramos. Aš nusipyniau tą dešrą ir atskirai dugną, tai va dabar suku galvą, kaip juos sujungti.

taigi su karstais klijais galima g.gif

muse, tavo darbai superiniai thumbup.gif uzkabliavai, eisiu pint padekliuka ax.gif (kai vaikai pietuku sumigs hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 10 kovo 2010 - 10:23
viskas neaisku ax.gif pradedant nuo vyteliu pastorinimo,nezinau net kaip ta padaryti,ir schema ziurejau kur nubraize kazkuri is jusu,ir ir foto rusiskam forume,nedaeina kazko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 10, 00:38)
Aha, ir as klausimeli promociutei turiu  biggrin.gif 
As tai ant 2.5 virbaliuko suku vyteles, o jus ant kokio? Na mane sudomino tas krepsys su dangciu, nes jo forma idomi, ant ko tokio ispinti  g.gif ?
O kad prazydo rozes tai labai smagu, juk pavasaris wub.gif


Aš pinu ant medinio iešmuko, atitiktų maždaug 2,5- 3 nr. virbalą, o apipyniau molinį ąsotėlį. Pyniau iki tos vietos, kur pradeda siaurėti, tada ąsotį ištraukiau ir susiaurinau jau be formos. Nelabai lygiai gavosi, bet į fasadui parinkau lygesnį šoną. Ką darysi, jeigu darai broką, tai išmoksti ir maskituotės manevrų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(d-oncek @ 2010 03 09, 23:32)
Saunuoles 4u.gif O as kruva vyteliu prisisukau ir dar kaupiuosi,.Pmociutei klausimas-tas vertikalias susukat storesnes?Pas jus jos nesusiploja,todel labai graziai ziurisi 4u.gif


Visas vyteles suku ant vieno iešmuko. Pindama stengiuosi labai nespausti, kad statiniai nesusiplotų. Tada ir apipynimo vytelės nesusiploja. Aišku, pynimo tempas gaunasi lėtesnis. Tačiau vyteles suku smarkiai, kad gautųsi kuo standesnės.
Atsakyti
o tai tuos šiaudukus kokio pločio juosteles reikia susikarpyti ačiu
Atsakyti